Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Kυστη απο πεσιμο???


Recommended Posts

Μετα απο πολλα χρονια,επιστρεφω να μοιραστω κατι που εχω παθει...τον Σεπτεμβριο,επεσα ασχημα με τη δεξια μου πλευρα και χτυπησα στον πισινο μου....:(((

το αποτελεσμα ηταν να πρηστει πολυ η δεξια του πλευρα,και να φαινεται ασχημα...μετα απο θεραπεια με brassan ακτινες,και πολυ πονο εκανα εναν υπερηχο διοτι μετα απο τοσους μηνες δεν ειχε την παραμικρη αλλαγη...τελικα εδειξε ο υπερηχος οτι εχει μαζεψει 150ml υγρο!!!!!αυριο θα παω να μου το τραβηξουν με σηριγγα....φοβαμαι,εχω χασει τον υπνο μου...

578611j1nly6hq0l.jpg691278l0h4xhyt8z.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


asxhma ta nea...αυτο πλεον μετα απο καιρο δεν ειναι υγρο,αλλα τζελ...οποτε δεν φευγει με σηριγγα.μου ειπε οτι πρεπει να γινει εγχειρηση τελικα!!να το ξυσουν σε βαθος...τρεμω στην ιδεα...στο σημειο της μεσης πρεπει να ανοιξουν,θα εχω λεει πολλα ραμματα,η δε ουλη θα ειναι τεραστια...κριμα.

578611j1nly6hq0l.jpg691278l0h4xhyt8z.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...