Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Κοριτσαρες καλημερα!!!

Ξερει καμια να μου πει ποσο πληρωνετε μια νταντα την ωρα για να προσεχει μωρο 16 μηνων?

Εχει διαφορα η νυχτερινη ωρα και τα σ/κ ?

Αν ξερει καμια παρακαλω να μου πει γιατι δεν εχω ιδεα!!!

Ευχαριστώ :)

HAmI.jpgHAmIp3.png

Μαρικακι 12/1/2007

Λενιώ 26/5/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα!!!! :D:D:D

Και εμείς ψαχνόμαστε με το θέμα και ρωτήσαμε μια κυρία προ ημερών με 8χρονη εμπειρία στη φύλαξη βρεφών-παιδιών και μας ζήτησε 6ευρώ την ώρα.Δεν μπορώ να αξιολογήσω την τιμή (ακριβη - φθηνή) γιατί ηταν η πρώτη που ρωτήσαμε.Ας μας πούνε οι άλλες μανούλες...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες καλημερα!!!

Ξερει καμια να μου πει ποσο πληρωνετε μια νταντα την ωρα για να προσεχει μωρο 16 μηνων?

Εχει διαφορα η νυχτερινη ωρα και τα σ/κ ?

Αν ξερει καμια παρακαλω να μου πει γιατι δεν εχω ιδεα!!!

Ευχαριστώ :)

 

γιατι να την κλεισεις με την ώρα ? εγω απο την πρωτη μέρα (εδω και 8 χρόνια σχεδόν) εχω να κάνω με διάφορε κυρίες που φυλάνε τα παιδία μου... αν ειναι να την εχεις πολλές ώρες την εβδομάδα συμβουλή μην το κάνεις ώρα γιατί θα σου βγει κάπως ακριβά σε σχέση αν κάνεις μια συμφωνία με μισθό με το μήνα. αυτη την στιγμή εχω μια κοπέλα ελληνιδα η οποία κρατάει την μικρή μου κόρη καθημερινά εκτός ΣΚ. απο τις 9 μέχρι και τις 2 το μεσημέρι + σίδερο με 400 euro. Σε ενα μήνα που θα πάνε τα παιδια εκτός Αθηνών για τα μπάνια τους (στο χωριο) θα την εχω εσωτερική εκτός Κυριακής (ρεπό) με 700 euro. και απο Σεπτέμβριο θα γυρίσουμε πάλι στο σενάριο το προηγούμενο, φυσικά τα βράδια οταν θελουμε να βγούμε μας χρεωνει 7 euro την ώρα , και την γυριζουμε εμεις στο σπίτι της... αυτά

Link to comment
Share on other sites

Δηλαηδη για ενα βραδυ ποσο της δινετε?Ας πουμε οτι βγαινεις στης 10-11 κα γυρνας στης 2 ποσο παει το μαλλι?

 

γυρω στα 30euro, μένει κοντά μας και εχουμε καλή σχέση γενικά,,,, γιατί ειναι πολλά ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

gogo...εγω δεν την χρειαζομαι πολλες ωρες την εβδομαδα, οποτε δεν με συμφερει να την εχω με μισθο...δουλευω 6ωρο και σπανιο η μικρη χρειαζετε καποιον και τις 6 ωρες!! Συνηθως χρειαζομαι 3 ωριτσες μεχρι να σχολασει ο μπαμπας της!!

Το προβλημα ειναι οτι ειναι πολυ δυσκολο να βρω γιατι εχω κυλιομενο ωραριο 24ωρο... και ειναι και λιγες οι ωρες για να δεσμευθει μια κοπελα :?:?:?:(:(

HAmI.jpgHAmIp3.png

Μαρικακι 12/1/2007

Λενιώ 26/5/2009

Link to comment
Share on other sites

gogo...εγω δεν την χρειαζομαι πολλες ωρες την εβδομαδα, οποτε δεν με συμφερει να την εχω με μισθο...δουλευω 6ωρο και σπανιο η μικρη χρειαζετε καποιον και τις 6 ωρες!! Συνηθως χρειαζομαι 3 ωριτσες μεχρι να σχολασει ο μπαμπας της!!

Το προβλημα ειναι οτι ειναι πολυ δυσκολο να βρω γιατι εχω κυλιομενο ωραριο 24ωρο... και ειναι και λιγες οι ωρες για να δεσμευθει μια κοπελα :?:?:?:(:(

 

εδω αλλάζει το πράγμα... εσυ θες και λιγες ώρες και κυλιόμενο ωράριο , ξερω μια γνωστη μου η οποία εχει μια κοπέλα καθημερινα για 3 ώρες την ημέρα θα ρωτήσω ποσο της πάει και θα σου πω

Link to comment
Share on other sites

Δηλαηδη για ενα βραδυ ποσο της δινετε?Ας πουμε οτι βγαινεις στης 10-11 κα γυρνας στης 2 ποσο παει το μαλλι?

 

γυρω στα 30euro, μένει κοντά μας και εχουμε καλή σχέση γενικά,,,, γιατί ειναι πολλά ?

 

Εγω ρωταω γιατι και εγω θελω να παρω αλλα να ξερω ποσο παει πανω κατω!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...