Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Προτασεις και Θεματα για βαπτίσεις


vera

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπορείς να μου πεις vera γιατί εγώ δεν βλέπω πάλι καμία εικόνα, ενώ στο τοπικ με τα Γλυφιτζούρια, που έχεις βάλει φωτο με βάσεις για τα Γλυφιτζούρια τα βλέπω κανονικά!!!!!

ΑΟΜΑΤΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

εΙΡΗΝΗ ειδα σημερα σε μαγαζι στην πετρουπολη λαμπαδα με μηχανη.....ωραια ηταν! Αν σε βολευει ως περιοχη θα σου πω στοιχεια....

 

Επισης ειχαν ενα καταπληκτικο αυτοκινητο με καροτσα για να τοποθετησεις τις μπομπο το οποιο ειναι παιχνιδι......αν βγαλω φωτο θα το δειτε.....

 

Vera σε ευχαριστώ! Η αλήθεια είναι ότι δε με βολέυει η περιοχή και περισσότερο της κουμπάρας μου (η νονά δεν παίρνει την λαμπάδα?)

Όμως μας δίνεις ωραίες ιδέες...

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη η λαμπαδα που σου λεω με την μηχανη (γυρω στα 20-25 εκ μηκος) ειναι στα 50 ευρω.......πολλη καλη τιμη!

 

Σας βαζω εδω φωτο που εβγαλα απο το καταστημα στην πετρουπολη

 

Λεγεται

 

OGMI

Νυφικα-Βαπτιστικα

 

25ης Μαρτιου και Κυπρου 1, Πετρουπολη

Τηλ 210 5056493- 6995023622

 

Βαζω φωτο απο ωραια κουτια που ειδα εκει.....

 

Αυτο ειναι το φορτηγο που σας ελεγα για μπομπο......η και κουτι βαπτισης....

 

DSC06743.jpg

 

DSC06740.jpg

 

Κουκλοθεατρο-κουτι

 

DSC06744.jpg

 

Πολυ ωραια σετ κουτι-λαμπαδα που ειναι αρκουδια

 

DSC06742.jpg

 

DSC06745.jpg

 

DSC06746.jpg

 

DSC06747.jpg

 

Εχει κι ενα φανταστικο καροτσακι μπεμπε που ειναι για τα βαφτιστικα στην εκκλησια........σαν αυτα του παριση

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου πεις vera γιατί εγώ δεν βλέπω πάλι καμία εικόνα, ενώ στο τοπικ με τα Γλυφιτζούρια, που έχεις βάλει φωτο με βάσεις για τα Γλυφιτζούρια τα βλέπω κανονικά!!!!!

ΑΟΜΑΤΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

 

Αχχχ αρτεμουλα!!!! Αυτα τα εχω φορτωσει στο φωτομπακετ, ενω τα αλλα ειναι απευθειας λινκ απο σαιτ!!!! Την εκατσες την βαρκα παλι!!!! Θες να στα γραψω σε σιντι να στα φερω?

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπορείς να μου πεις vera γιατί εγώ δεν βλέπω πάλι καμία εικόνα, ενώ στο τοπικ με τα Γλυφιτζούρια, που έχεις βάλει φωτο με βάσεις για τα Γλυφιτζούρια τα βλέπω κανονικά!!!!!

ΑΟΜΑΤΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

 

Αχχχ αρτεμουλα!!!! Αυτα τα εχω φορτωσει στο φωτομπακετ, ενω τα αλλα ειναι απευθειας λινκ απο σαιτ!!!! Την εκατσες την βαρκα παλι!!!! Θες να στα γραψω σε σιντι να στα φερω?

 

Όχι παιδί μου! Σ' ευχαριστώ πάντως. Έχω ζητήσει να κάνω σύνδεση internet στο σπίτι, οπότε ωσονούπω θα μπορώ να τα δω από εκεί!

Μέχρι τότε θα το παίζω.... ΑΟΜΑΤΟΣΣΣΣΣΣΣ

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

Σας βαζω κουτια απο Παριση

 

q.jpg

P.jpg

o.jpg

l.jpg

i.jpg

h.jpg

 

Κι αυτα ειναι κουτια για μπομπονιερες

 

g.jpg

f.jpg

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

ΣΒΟΥΡΕΣ

 

svoura001.jpg

 

ΑΝΤΖΕΛΑ-ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ

 

 

svoura.jpg

 

ΧΑΡΤΑΕΤΟΣ

 

xartaetos.jpg

ΜΑΣΤΟΡΑΣ

 

ΔΙΑΦΟΡΑ

 

various005.jpg

various004.jpg

various003.jpg

various002.jpg

 

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΑΖΗ

 

 

various001.jpg

various.jpg

 

ΠΑΡΙΣΗΣ

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μηπως γνωριζετε κοριτσια που θα βρω πεταλουδες μεσαιου μεγεθους ειτε με στικ ειτε χωρις κατα προτιμηση υφασματινες?Το ποσο ομως να κυμαινεται κατω απο 1ευρω στην μια...Μηπως ζηταω πολλα??????!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωριζετε κοριτσια που θα βρω πεταλουδες μεσαιου μεγεθους ειτε με στικ ειτε χωρις κατα προτιμηση υφασματινες?Το ποσο ομως να κυμαινεται κατω απο 1ευρω στην μια...Μηπως ζηταω πολλα??????!!!!!!!!!!

 

εχω σε εναν καταλογο πετουλούδες με παγετες 0,90,, πεταλούδες πολυτελείας 0,95, με γκλιτερ 0,95, με πουπουλα 1,20, με χαντρες και γκλιτερ 0,95 και πολλές αλλες πάνω κάτω από 0,90-1,30

αυτα με στικ

επίσης εχει χωρίς στικ 0,80

 

και στικ με πεταλούδες βιτρω 2,10!

 

σε άλλο καταλογο πεταλούδες ασπρες- ασημένιες χωρίς στικ από 0,80-0,95

πεταλούδες με πλεξιγλασ (τύπου σβαροβσκι) 0,60

 

πεταλούδα ασημένια καρφίτσα 0,70

πεταλούδες χρωματιστες κεραμικές πάνω σε τριποδα ζωγραφικής 0,80

πεταλούδες κουμπαράδες 0,80

μελωδοι πεταλούδες 1,15

ξυλινες πεταλούδες σε στικ 0,60

μεταλλικο στικ με ποδήλατο και πεταλούδες 1,10

 

 

τι τις θέλεις μήπως μπορώ να βρώ και κάτι άλλο που να σε βολεύει.

σε ποια περιοχή είσαι?

.png
Link to comment
Share on other sites

ΘΑΛΑΣΣΑ

 

sea.jpg

sea001.jpg

sea002.jpg

 

 

Ααπο ΝΑΤΑΣΑ HOLLYWOOD FASHION, αχαρνων 422, αγιος ελευθεριος, 210 2023235

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μηπως γνωριζετε κοριτσια που θα βρω πεταλουδες μεσαιου μεγεθους ειτε με στικ ειτε χωρις κατα προτιμηση υφασματινες?Το ποσο ομως να κυμαινεται κατω απο 1ευρω στην μια...Μηπως ζηταω πολλα??????!!!!!!!!!!

 

εχω σε εναν καταλογο πετουλούδες με παγετες 0,90,, πεταλούδες πολυτελείας 0,95, με γκλιτερ 0,95, με πουπουλα 1,20, με χαντρες και γκλιτερ 0,95 και πολλές αλλες πάνω κάτω από 0,90-1,30

αυτα με στικ

επίσης εχει χωρίς στικ 0,80

 

και στικ με πεταλούδες βιτρω 2,10!

 

σε άλλο καταλογο πεταλούδες ασπρες- ασημένιες χωρίς στικ από 0,80-0,95

πεταλούδες με πλεξιγλασ (τύπου σβαροβσκι) 0,60

 

πεταλούδα ασημένια καρφίτσα 0,70

πεταλούδες χρωματιστες κεραμικές πάνω σε τριποδα ζωγραφικής 0,80

πεταλούδες κουμπαράδες 0,80

μελωδοι πεταλούδες 1,15

ξυλινες πεταλούδες σε στικ 0,60

μεταλλικο στικ με ποδήλατο και πεταλούδες 1,10

 

 

τι τις θέλεις μήπως μπορώ να βρώ και κάτι άλλο που να σε βολεύει.

σε ποια περιοχή είσαι?

 

 

 

Μου αρεσαν οι τιμες που μου ειπες, αν μπορουσα απο καπου να βρω και τις εικονες?????Απο Σερρες ειμαι....Τις θελω για προσκλητηριο βαφτισης(οχι αμεσα βεβαια)...Αν βρεις και κατι αλλο , εδω ειμαι....Οι πεταλουδες στο suxess στο μεγεθος που ηθελα ηταν ακριβουτσικες....

Link to comment
Share on other sites

ΒΑΤΡΑΧΟΣ ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ

 

frog.jpg

frog001.jpg

 

 

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΑΖΗ

 

frog002.jpg

frog003.jpg

frog004.jpg

frog005.jpg

 

ΕΛΕΝΑ ΜΑΝΑΚΟΥ

 

frog006.jpg

frog007.jpg

 

ΕΥΔΟΞΙΑ

frog008.jpg

frog009.jpg

frog010.jpg

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΑΖΗ

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να βαλω ονοματα στα πργματα αλλα δεν μου βγαζει επεξεργασια το θρεντ...δεν ξερω γιατι!!!!

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ τελικά να κάνω μπομπονιέρα πουγκί μπλέ με μαγνητάκι αγοράκι επάνω! σαν αυτό

http://www.elxisdoro.gr/details.php?productsid=1469

 

Το θέμα μου είναι ότι στο elxis έχει το κάθε μαγνητάκι 1,02 ευρώ και στο verynice.gr 0,99 ευρώ. http://www.verynice.gr/eshop/product.php?productid=2271&cat=168&page=1

Μικρή διαφορά! Μαζί με το πουγκί, το τούλι που θα βάλω μέσα τα κουφέτα, μου πάει γύρω στα 1,45 ευρώ υπολογίζω!

 

Μήπως υπάρχει κάποια κοπέλα που έχει επαγγελματικό ΑΦΜ για τέτοιου είδους εμπόριο και μπορεί να αγοράσει τα μαγνητάκια χονδρική? Θέλω να πω ότι 1 ευρώ το μαγνητάκι το βρίσκω και στο Jumbo. Άρα η τιμή χονδρικής σίγουρα θα μπορεί να είναι μικρότερη! Θέλω να μειώσω λίγο ακόμα το κόστος στις μπομπονιέρες γιατί θέλω και 120-130 τεμάχια!

Αν μπορεί κάποια κοπέλα να βοηθήσει.....

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ τελικά να κάνω μπομπονιέρα πουγκί μπλέ με μαγνητάκι αγοράκι επάνω! σαν αυτό

http://www.elxisdoro.gr/details.php?productsid=1469

 

Το θέμα μου είναι ότι στο elxis έχει το κάθε μαγνητάκι 1,02 ευρώ και στο verynice.gr 0,99 ευρώ. http://www.verynice.gr/eshop/product.php?productid=2271&cat=168&page=1

Μικρή διαφορά! Μαζί με το πουγκί, το τούλι που θα βάλω μέσα τα κουφέτα, μου πάει γύρω στα 1,45 ευρώ υπολογίζω!

 

Μήπως υπάρχει κάποια κοπέλα που έχει επαγγελματικό ΑΦΜ για τέτοιου είδους εμπόριο και μπορεί να αγοράσει τα μαγνητάκια χονδρική? Θέλω να πω ότι 1 ευρώ το μαγνητάκι το βρίσκω και στο Jumbo. Άρα η τιμή χονδρικής σίγουρα θα μπορεί να είναι μικρότερη! Θέλω να μειώσω λίγο ακόμα το κόστος στις μπομπονιέρες γιατί θέλω και 120-130 τεμάχια!

Αν μπορεί κάποια κοπέλα να βοηθήσει.....

 

 

 

artemis, μια φίλη μου είχε κάνει την ίδια μπομπονιέρα με τα μαγνητάκια που έχεις βάλει από το vernice την πάνω σειρά και της είχε στοιχίσει περίπου στο 1,20 € !!! έξω της τη δίνανε 2,20 και την βρήκε 1,20 σε ένα μαγαζί με επωνυμία Ζώης με είδη βάπτισης στην Ευρυπίδου. Το συγκεκριμένο μαγαζί είναι σε όροφο και για να πας πρέπει να το ξέρεις. Εκεί έχει ξεχωριστά τα αντικείμενα με τα τούλια,πουγκιά,κλπ και του λες πώς θέλεις ακριβώς την μπομπονιέρα. Αν σε ενδιαφέρει θα ρωτήσω και τον αριθμό στην Ευρυπίδου γιατί δεν το θυμάμαι.

line_line_b_beg_40_time_1183867200_text_6f20e8e1edeffdebe7f220eceff520e5dfede1e920.gif
Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσαν οι τιμες που μου ειπες, αν μπορουσα απο καπου να βρω και τις εικονες?????Απο Σερρες ειμαι....Τις θελω για προσκλητηριο βαφτισης(οχι αμεσα βεβαια)...Αν βρεις και κατι αλλο , εδω ειμαι....Οι πεταλουδες στο suxess στο μεγεθος που ηθελα ηταν ακριβουτσικες....

 

μένεις σέρρες? τα έχω όλα σε καταλόγους να τα δεις. Αν μενεις εδω να βρεθούμε μια μέρα να σου τα δείξω. και εγω Σέρρες είμαι! Θα σε βοηθήσω κιόλας να τα κάνεις.

.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ τελικά να κάνω μπομπονιέρα πουγκί μπλέ με μαγνητάκι αγοράκι επάνω! σαν αυτό

http://www.elxisdoro.gr/details.php?productsid=1469

 

Το θέμα μου είναι ότι στο elxis έχει το κάθε μαγνητάκι 1,02 ευρώ και στο verynice.gr 0,99 ευρώ. http://www.verynice.gr/eshop/product.php?productid=2271&cat=168&page=1

Μικρή διαφορά! Μαζί με το πουγκί, το τούλι που θα βάλω μέσα τα κουφέτα, μου πάει γύρω στα 1,45 ευρώ υπολογίζω!

 

Μήπως υπάρχει κάποια κοπέλα που έχει επαγγελματικό ΑΦΜ για τέτοιου είδους εμπόριο και μπορεί να αγοράσει τα μαγνητάκια χονδρική? Θέλω να πω ότι 1 ευρώ το μαγνητάκι το βρίσκω και στο Jumbo. Άρα η τιμή χονδρικής σίγουρα θα μπορεί να είναι μικρότερη! Θέλω να μειώσω λίγο ακόμα το κόστος στις μπομπονιέρες γιατί θέλω και 120-130 τεμάχια!

Αν μπορεί κάποια κοπέλα να βοηθήσει.....

 

έχει μαγνητάκια με 60-70 λεπτά απο τους καταλόγους με είδη γάμου. τι μαγνητάκι σε ενδιαφέρει? ξύλινο ή κεραμικό? για πόσα κομμάτια ενδιαφέρεσαι?

.png
Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσαν οι τιμες που μου ειπες, αν μπορουσα απο καπου να βρω και τις εικονες?????Απο Σερρες ειμαι....Τις θελω για προσκλητηριο βαφτισης(οχι αμεσα βεβαια)...Αν βρεις και κατι αλλο , εδω ειμαι....Οι πεταλουδες στο suxess στο μεγεθος που ηθελα ηταν ακριβουτσικες....

 

μένεις σέρρες? τα έχω όλα σε καταλόγους να τα δεις. Αν μενεις εδω να βρεθούμε μια μέρα να σου τα δείξω. και εγω Σέρρες είμαι! Θα σε βοηθήσω κιόλας να τα κάνεις.

 

Αχ πολυ ωραια τοτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!Οι καταλογοι που εχεις ειναι απο μαγαζια Σερρων ή γενικότερα?Σιγουρα να βρεθουμε καποια στιγμη, να γνωριστουμε κιολας :D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσαν οι τιμες που μου ειπες, αν μπορουσα απο καπου να βρω και τις εικονες?????Απο Σερρες ειμαι....Τις θελω για προσκλητηριο βαφτισης(οχι αμεσα βεβαια)...Αν βρεις και κατι αλλο , εδω ειμαι....Οι πεταλουδες στο suxess στο μεγεθος που ηθελα ηταν ακριβουτσικες....

 

μένεις σέρρες? τα έχω όλα σε καταλόγους να τα δεις. Αν μενεις εδω να βρεθούμε μια μέρα να σου τα δείξω. και εγω Σέρρες είμαι! Θα σε βοηθήσω κιόλας να τα κάνεις.

 

Αχ πολυ ωραια τοτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!Οι καταλογοι που εχεις ειναι απο μαγαζια Σερρων ή γενικότερα?Σιγουρα να βρεθουμε καποια στιγμη, να γνωριστουμε κιολας :D:D:D:D:D:D

 

Οι κατάλογοι είναι από εταιρίες που τα εισάγουν και οι περισσότερες είναι Αθήνα. Από αυτές προμηθεόνται όλα τα καταστήματα πανελλαδικά για μπομπονιέρες και προσκλητήρια. Πες μου πότε θέλεις από τις 6 και μετα ότι ώρα θέλεις, αρκει να το ξέρω να πάρω τους καταλόγους μαζί μου. Που μένεις?

.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...