Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ


ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ  

603

  1. 1. ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ



Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 346
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοπελιες.....τελειο το 1000 κ 1 νυχτες.Εγω ξερω πολλα επειδη το εβλεπε η μητερα πριν το βαλει στο αντ1 στο μακεδονια tv.Τοτε την κοροιδευα οτι θα ειναι καμια καψοσειρα αλλα τελικα το ειδα κ μου αρεσε πολυ ομολογω!!!την ρωτησα μονο για τι θα γινει με την Μπενου!Οχι πολλα για την Σεχραζατ ομως γιατι θελω να εχω την αγωνια.Παντως ποοοοοοοοοοοολυυυυυυυ κλαμα κοριτσια αργοτερα!!!Οσες ειστε ευαισθητες να ειστε ετοιμες!!!! :cry:

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοπελιες.....τελειο το 1000 κ 1 νυχτες.Εγω ξερω πολλα επειδη το εβλεπε η μητερα πριν το βαλει στο αντ1 στο μακεδονια tv.Τοτε την κοροιδευα οτι θα ειναι καμια καψοσειρα αλλα τελικα το ειδα κ μου αρεσε πολυ ομολογω!!!την ρωτησα μονο για τι θα γινει με την Μπενου!Οχι πολλα για την Σεχραζατ ομως γιατι θελω να εχω την αγωνια.Παντως ποοοοοοοοοοοολυυυυυυυ κλαμα κοριτσια αργοτερα!!!Οσες ειστε ευαισθητες να ειστε ετοιμες!!!! :cry:

για πες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πες τε ρε κοριτσια βαριεμαι να βλεπω τοσο λιγο καθε φορα. Παντως αυτη τι ψυχρη γυναίκα στα ποδια της επεσε ο αλλος τι προταση γαμου τι ρομαντικο δειπνο τι τετραπλασιο μισθο και αυτη εχει κατι μουτρα μεχρι το πατωμα ενα χαμογελο βρε κοπελια θα μου πεις το παιδι αρρωστο ο αντρας μαλλον πεθανε σορρυ γιατι μια το βλεπω μια οχι Αληθεια απο που το κατεβαζουμε. Εμενα παντος ο Κερέμ πως τον λενε μου αρεσει ποιο πολυ της ταιριάζει καλύτερα.

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λενάκι, πες για Μπεινού. ωραία κοπέλα. βέβαια η Σεχραζάτ θεά. χάλιας ο Ονούρ, αγγούρ!

ο Κερέμ τρίκαλος Μελίνα.

θα την πάρει την Μπεϊνού; άντε, πες.

ο Κααν θα είναι καλά έως τέλος; πες ναι! είναι φατσούλι ο μικρός, για ρουφηχτά φιλάκια στο λαιμουδάκι! ειδικά όταν κάνει την πεταλούδα-πουλάκι στον τοίχο!

εμένα με κοροϊδεύει ο σύζυγος για το έργο που έκλαιγα στα πρώτα επεισόδια....

Link to comment
Share on other sites

Sevoula ο Κερεμ θα την παντρευτει την Μπενου τελικα κ θα την αγαπησει αληθινα.Το κακο ειναι οτι θα περασουν πολλα ασχημα μαζι.Θα μεινει εγκυος κ θα πεθανει το μωρο αυτη θα τρελαθει κ τελικα θα αποφασισει να φυγει στην Αμερικη οπου θα την ακολουθησει κ ο Κερεμ.Σχετικα με την Σεχραζατ κ τον Ονουρ κ αυτη θα περασουν παρα πολλα κ αυτοι κ ασχημα αλλα δεν θα πω τιποτα γιατι ειναι οι πρωταγωνιστες...χιχιχι!!!Τωρα οσον αφορα την ομορφια μεταξυ Ονουρ κ Κερεμ εγω ψηφιζω Ονουρ.Ειναι πιο γοητευτικος για μενα κ ας ειναι πιο ομορφουλης ο Κερεμ.

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Sevoula ο Κερεμ θα την παντρευτει την Μπενου τελικα κ θα την αγαπησει αληθινα.Το κακο ειναι οτι θα περασουν πολλα ασχημα μαζι.Θα μεινει εγκυος κ θα πεθανει το μωρο αυτη θα τρελαθει κ τελικα θα αποφασισει να φυγει στην Αμερικη οπου θα την ακολουθησει κ ο Κερεμ.Σχετικα με την Σεχραζατ κ τον Ονουρ κ αυτη θα περασουν παρα πολλα κ αυτοι κ ασχημα αλλα δεν θα πω τιποτα γιατι ειναι οι πρωταγωνιστες...χιχιχι!!!Τωρα οσον αφορα την ομορφια μεταξυ Ονουρ κ Κερεμ εγω ψηφιζω Ονουρ.Ειναι πιο γοητευτικος για μενα κ ας ειναι πιο ομορφουλης ο Κερεμ.

γιατί είπες τη συνέχεια. τώρα πώς θα το δω, δεν έχει ενδιαφέρον!:roll::lol::mrgreen::wink:

merci!:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aααααααα κοπελια εσυ ηθελες τι να κανω...Κακως ειπα αλλα ενταξει κ η αγωνια ειναι σπαστικη καμια φορα.Αν κ δεν σου ειπα τιποτα σε σχεση με οσα αναμενονται να προβληθουν........Δεν ειμαι χαζη!!!!:lol:

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

οπως σας ειχα πει δεν ειχα δει πολλά και ετσι δεν ηξερα τι ειχε γινει και χθες ολο το βραδυ εισα απο το youtube απο την αρχή καλα ε πολύ ΄κλάμα με επιασε πορωση και πηγα μεχρι τα επισόδια που της βαζει ενα κολιέ και ετοιμάζονται να παντρευτούν και ξαφνου η τηλεόραση δειχνει καποιο σκάνδαλο με μια γυναίκα που λεει κατι για τον Ονουρ . Εσκασα τα επισόδια ειναι δεν εχουν υπότιλους ασε που κουράστηκα και σταματησα. Πολύ κλάμα ρε κορίτσια καλοκαιριάτικα. Εχω αγωνία να δω τι θα γινει. βαι βαι. Μπορει να εχουμε αιωνιο μισος σαν λαοί αλλα μας αρέσει ησειρά τι να κανουμε.

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλέ τί μίσος. οι λαοί μια χαρά τα πάνε, όλοι αισθηματίες.

οι πολιτικοί-στρατιωτικοί τα κάνουν μαντάρα.

μ'αρέσει η γλώσσα τους, τα τραγούδια τους, τα φαγητά τους, η μουσική τους.οι γυναίκες είναι πολύ όμορφες. οι δε άντρες στα παράλια, ιδίως Σμύρνη είναι σαν τους δικούς μας, όμορφοι!

εμένα στην Κωνσταντινούπολη με πέρασαν για τουρκάλα.

στο δε Προκόπι, βάθη Καππαδοκίας μιλούσα σπαστά Τούρκικα. έκανα και παζάρι με μισά γαλλικά, μισά αγγλικά και σφήνες τούρκικες λέξεις. βαβέλ!

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν τους πολυπαω τους Τουρκους βαση ιστορικων γεγονοντων κ οσα μου εχει διηγηθει κ η γιαγια μου που ειναι Μικρασιατισσα κ ξερει πολλα.Τεσπα.Ειναι ασχετα ολα αυτα με την σειρα που παρακολουθουμε.Μελινακι αν κλαις απο τωρα κατσε κ ερχονται κ αλλα...:-DΣεχχραζατττ....

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα λεφτα ειναι!Πολυ καλη με ολους.Αν κ αυτη η νυφη της ειναι μη πω .....!!!Την λυπαμαι τωρα που επαθε επιλοχειο καταθλιψη!Κ αυτο γιατι εκανε κοριτσι κ οχι αγορι για να γινει ο διαδοχος....το μπουμπουκακι καθοταν κ εκλαιγε εκεινο το καημενουλη τι φταιει..

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Χιλιες και μια νυχτες δαγκωτο!!!Γιατι ρε κοριτσια ειπατε τι θα γινει με τη Μπενου?

Ειπα κι εγω να πηδηξω σελιδα να μη δω τι λετε αλλα δεν αντεξα.Νικησε η περιεργεια...

Πολυ χαρικα παντως που θα την αγαπησει αληθινα αν και του αξιζει να του κανει τρελο βασανιστηριο προηγουμενος (το βασανιστηριο της φρουτοκρεμας....ασχετο...αλλα ο καθενας με το πονο του)

rT3np3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...