Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

νυσταζει ολη την ημερα


georkost

Recommended Posts

καλησπερα!

πριν απο 3 μερες η μικρουλα μου ηταν αρρωστη..οσο ηταν αρρωστη κοιμοταν πολυ..(λογικο κ αναμενομενο)απο χθες το πρωι δεν εχει ξανακανει πυρετο αλλα νυσταζει ολη μερα κ χθες κ σημερα..εχει επισης ανελεητη γκρινια(πρεπει να ετοιμαζονται κ αλλα δοντακια). Μου κανει εντυπωση τοση νυστα..ολη μερα τριβει τα ματια της κ αν τα καταφερει κοιμαται!το βραδυ κοιμαται κανονικα 9-10 ωρες σερι...γιατι νυσταζει κ γκρινιαζει ολη μερα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μήπως η μικρούλα σου παίρνει κάποιο φάρμακο;

Τα εισπνεόμενα συνήθως φέρνουν εκνευρισμό, σε αλλά παιδάκια υπνηλία.

Η κόρη μου ανήκει σε αυτή την κατηγορία.

Βέβαια η μπουμπούσου μπορεί να είναι απλά εξαντλημένη.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι πιστεύω με βάση ότι και εμείς με έναν τέτοιο πυρετό δεν συνερχόμαστε την επόμενη μέρα . Αν τρώει σχετικά ικανοποιητικά μπορεί να χρειαστεί 1-2 μέρες

να συνέρθει.

Α ! έχω φίλη που με το απλό ντεπον μόλις το πάρει νυστάζει αφάνταστα.

Τώρα εσύ ξέρεις να κρίνεις από την εικόνα του μωρού αν έχει κάτι που χρήζει επίσκεψη στον γιατρό. Ένα τηλέφωνο σήμερα ( ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΡΙΗΜΕΡΟ)

θα σε βοηθήσει να ηρεμήσεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οπότε όλα είναι καλά .

Μην στενοχωριέσαι. Όλα αυτά φαίνετε φυσιολογικά. Μερικά παιδάκια τον πυρετό

είναι σαν να μην τον καταλαβαίνουν, όταν ο ανιψιός μου έκανε αστεία και γέλαγε συνέχεια η αδελφή μου ήξερε ότι είχε πυρετό, στο 40 αν το έβλεπες νόμιζες ότι του είχαν δώσει κάτι.

Απεναντίας η δικία μου μόλις την δω με το κουβερτάκι στον καναπέ να παρακολουθεί τηλεόραση ξέρω πως κάτι δεν πάει καλά. Ο πυρετός την κάνει χάλια

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...