Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μαγαζιά με κουπ κατ


joan7

Recommended Posts

Σήμερα πήγα Ευριπίδου για μια δουλειά και είδα δύο μαγαζιά που έχουν μεγάλη ποικιλία σε κουπ κατ, χρώματα ζχαροπλαστικής, ζαχαρόπαστα, stand για cup cake Χαρτάκια για cup cake, βάσεις για τούρτα σαν αυτές που έχουν τα ζαχαροπλαστεία, βαζάκια για γλυκό και πολλά άλλα.

έχω πάρει καρτούλα από το ένα μαγαζί (΄΄ηδη αγόρασα κουπ κατ με θέμα το σκυλάκι και ξυλάκια για γλειφιτζούρια)

αν κάποια κοπέλα θέλει να της πω την ακριβή δ/νση:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Εγω θα ελεγα να το ανακοινωσεις σε ολουςΕιναι χρησιμο.Ετσι θα ειναι πιο λειτουργικό.

Αν θεωρηθει διαφημιση απλώς θα σβηστει.

Αν ειναι ακριβο ή δεν εχει ωραια σχεδια πλώς δεν θαγορασει κανεις.

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το μαγαζί είναι ΚΑΤΟΣ Γ.ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε.

είναι Ευριπίδου 38 Αθήνα

θα σας πω αυτά που αγόρασα εγώ πόσο έκαναν τα κουπ κατ είναι 4 (σκυλάκι, σπιτάκι, κόκκαλο και πατούσα σκύλου) και έκαναν 8 ευρώ, τα ξυλάκια για γλειφιτζούρια έκαναν 3,20 και έχει 50 το πακετάκι επίσης η κορώνα είχε 6,90 αλλά είναι μεγάλη αρκετά, είχε και άλλη σε πακέτο με 3 μέσα (κορώνα, γόβα και κάτι άλλο) που είχε 7,50 ευρώ.

αν κάποια κοπέλα θέλει να ρωτήσω για κάτι επειδή δουλεύω κέντρο Αθήνα και είναι πολύ κοντά ας μου πει,

η εταιρεία που γράφει στο πακέτο με τα κουπ κατ είναι www.wilton.com για να δείτε κάποια σχέδια (έχει κάποια και από αυτά και αρκετά πασχαλινά)

αν ξαναπάω μέσα στην βδομάδα θα κοιτάξω και για άλλα τιμές και θα σας πω.:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν το μαγαζί είναι ΚΑΤΟΣ Γ.ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε.

είναι Ευριπίδου 38 Αθήνα

θα σας πω αυτά που αγόρασα εγώ πόσο έκαναν τα κουπ κατ είναι 4 (σκυλάκι, σπιτάκι, κόκκαλο και πατούσα σκύλου) και έκαναν 8 ευρώ, τα ξυλάκια για γλειφιτζούρια έκαναν 3,20 και έχει 50 το πακετάκι επίσης η κορώνα είχε 6,90 αλλά είναι μεγάλη αρκετά, είχε και άλλη σε πακέτο με 3 μέσα (κορώνα, γόβα και κάτι άλλο) που είχε 7,50 ευρώ.

αν κάποια κοπέλα θέλει να ρωτήσω για κάτι επειδή δουλεύω κέντρο Αθήνα και είναι πολύ κοντά ας μου πει,

η εταιρεία που γράφει στο πακέτο με τα κουπ κατ είναι www.wilton.com για να δείτε κάποια σχέδια (έχει κάποια και από αυτά και αρκετά πασχαλινά)

αν ξαναπάω μέσα στην βδομάδα θα κοιτάξω και για άλλα τιμές και θα σας πω.:P

Τέλεια! Να είσαι καλά, σε ευχαριστούμε πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο.Πολύ καλά εκανες και μας ενημερωσες.

Αλλιως δεν εχει νοημα.Πιστευω πως δεν ειμαστε χαζες αν θεωρουμε πως ειναι ακριβο ή δεν ειναι καλό, να το αγοράσουμε.Μπορει ομως σε καποιον αυτο να λυνει τα χερια.!!!!

 

Χριστινακι αν κατεβω θα τα παρω και θα στα στειλω.Ντοντ γουορι!!!!

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Χριστινακι αν κατεβω θα τα παρω και θα στα στειλω.Ντοντ γουορι!!!!

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ μωρό μου,αλλά δεν χρειάζεται να μπεις στον κόπο.Θέλω γενικότερα να πάω στο κέντρο,για χίλια δυο πράγματα,θα αναγκάσω τον Χάρη να με πάει,αλλά δεν ξέρω πόσο δύσκολο είναι το παρκάρισμα εκεί.Πιστεύω ότι αν πάμε πολύ πρωί,δεν θα έχουμε πρόβλημα.

Σε ευχαριστώ πραγματικά για την προθυμία σου!:D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το μαγαζί είναι ΚΑΤΟΣ Γ.ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε.

είναι Ευριπίδου 38 Αθήνα

θα σας πω αυτά που αγόρασα εγώ πόσο έκαναν τα κουπ κατ είναι 4 (σκυλάκι, σπιτάκι, κόκκαλο και πατούσα σκύλου) και έκαναν 8 ευρώ, τα ξυλάκια για γλειφιτζούρια έκαναν 3,20 και έχει 50 το πακετάκι επίσης η κορώνα είχε 6,90 αλλά είναι μεγάλη αρκετά, είχε και άλλη σε πακέτο με 3 μέσα (κορώνα, γόβα και κάτι άλλο) που είχε 7,50 ευρώ.

αν κάποια κοπέλα θέλει να ρωτήσω για κάτι επειδή δουλεύω κέντρο Αθήνα και είναι πολύ κοντά ας μου πει,

η εταιρεία που γράφει στο πακέτο με τα κουπ κατ είναι www.wilton.com για να δείτε κάποια σχέδια (έχει κάποια και από αυτά και αρκετά πασχαλινά)

αν ξαναπάω μέσα στην βδομάδα θα κοιτάξω και για άλλα τιμές και θα σας πω.:P

αυτό το σαιτ πολύ ωραίο, καλά έκανες και το έβαλες.

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σήμερα πήγα στην Ευρυπιδου να βρώ το μαγαζί με τα κουπ πατ. Πραγματικά αξίζει τον κόπο. Τα χρώματα ζαχαροπλαστικής σε μορφή πάστας τησ Wilton 4€. Πολλά ωραία σχέδια για κουπ πάτ....κ.λπ.

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που είστε απο την επαρχία ή δεν μπορείτε να κατέβετε κέντρο για δείτε αυτό το site που ανακάλυψα τυχαία:

www.yummy-yummysugarshop.gr/ . Ελπιζω να σας φανεί χρήσιμο

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που είστε απο την επαρχία ή δεν μπορείτε να κατέβετε κέντρο για δείτε αυτό το site που ανακάλυψα τυχαία:

www.yummy-yummysugarshop.gr/ . Ελπιζω να σας φανεί χρήσιμο

 

 

Φανταστικό!!Οι τιμές των κουπ πατ πώς σας φαίνονται?Είναι πολύ καλές ή είναι ιδέα μου??Βέβαια είναι χωρίς ΦΠΑ,αλλά και πάλι...

Link to comment
Share on other sites

τι μεγεθος να εχουν αυτα τα cookie cutters αραγε?

 

 

Αν πατήσεις επάνω στο καθένα,λέει πόσα εκατοστά είναι ακριβώς.Από τα λίγα που είδα,είναι αρκετά μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν η Ευριπίδου είναι πράγματι στο κέντρο της Αθήνας, πρέπει να προμηθεύει και άλλους γιατί πουλάει και χονδρική αν θέλεις σου στέλνω το τηλέφωνο να πάρεις να ρωτήσεις

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...