Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΑΕΔ Δωρο Πασχα 2011


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

athinafnd το μπλοκακι εχει καταργηθει εδω και περιπου σχεδον 2 χρονια δινεται ηλεκτρονικα μια κατασταση με τις ημερομηνιες και τα δωρα δεν ειναι μεσα στην λιστα αυτη γιατι δινεται αυτοματα η εντολη πληρωμης των δωρων απο τα κεντρικα

 

Kι εγώ τη λίστα είχα δει και νόμιζα ότι καταργήσανε τα δώρα!!! Με τόσα που κόβονται!

Πόσο χάρηκα όταν το καταθέσανε, έστω και τόσο που είναι!!!

 

Καλό Πάσχα να 'χουμε. :D

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα το μισο του μισθου σου θα παρεις(εκτος και εαν ελειψες αυτη την περιοδο με αδεια ανευ αποδοχων).

 

Ευχαριστω παρα πολυ για την επιβεβαιωση!

Αχ ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια!Αχχ αν δεν ειχαμε κ σε σας τι θα καναμε!Ειστε πολυτιμες!

Φιλικα παντα

Ιωαννα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Βρε κοριτσια κατεβηκα σημερα να βγαλω απο το λογαριασμο της εθνικης που πληρωνομαι το επιδομα ανεργιας καθε 1η του μηνα καποια χρηματα που μου ειχε βαλει η μητερα μου και ειδα οτι ο οαεδ μου ειχε βαλει τα 500 ευρω στις 12/4 μια μερα μετα το δωρο!Τα εχουν βαλει και σε εσας νωριτερα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...