Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΜΑΡΙΝΑ-ΜΕΛΙΝΑ


Recommended Posts

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ 19/7/07 ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΤΑΞΑ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ(17/7).ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΜΑΡΙΝΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ. :? ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΥΠΟΨΗΝ ΣΑΣ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν το πιστευω!!!Μελινα ηθελα να πω κι εγω την κορη μου, για να μην πω της πεθερας μου :evil: που την λενε Καλλιοπη,αλλα επειδη ειδα ονειρο με την Αγια Μαρινα(πανω στην απελπισια μου για το πως θα πουμε το παιδι)το ακυρωσα το Μελινα.Τωρα με εβαλες παλι σε σκεψη, μου αρεσει το Μαριλινα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας

Και η δική μου κόρη γεννήθηκε 18/07 /2003 και λόγω προβλήματος υγείας την τάξαμε στην Αγία Μαρίνα . Την ονομάσαμε Μαρίνα και κάποιες φορές την φωνάζω Μαρινέλλα έμενα μου αρέσει και νομίζω ότι συνδυάζει και τα δυο ονόματα που επιλέξατε .

YVnYp3.png

 

IcqGp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΡΜΕΛΙΝΑ?????? :wink: ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ!

Εμένα θα μου άρεσε αυτο αλλά γιατι δεν το αφήνεις Μελίνα και αποφασίζει εκείνη αργότερα ποιό θα κρατήσει;

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΡΜΕΛΙΝΑ?????? :wink: ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ!

Εμένα θα μου άρεσε αυτο αλλά γιατι δεν το αφήνεις Μελίνα και αποφασίζει εκείνη αργότερα ποιό θα κρατήσει;

ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΥΤΟ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΟ ΑΛΛΑΖΕΙΣ.ΗΔΗ (ΚΟΝΤΑ 10 ΜΗΝΩΝ)ΑΚΟΥΕΙ ΣΤΟ ΜΑΡΙΝΑ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μερίνα :)

Κι αμα βρείτε παπά να σας βαφτίσει το παιδί με περίεργο (κατ εκείνους) όνομα να μας το πείτε!

ΑΜΑΝ!ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ! :roll: ΛΕΤΕ Ο ΠΑΠΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ?ΨΑΧΝΩ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΞΕΝΟΔΟΧΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΡΑΓΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΜΕ 2 ΟΝΟΜΑΤΑ;

Link to comment
Share on other sites

Οχι καλε......στον παπα θα πεις τα δυο ονοματα....οχι υβριδικους συνδυασμους.........αφου γιορταζει κιολας, δεν θα χεις κανενα προβλημα....δεν βλεπεις? Η μιση τουλαχιστον ελλαδα σημερα εχει δυο ονοματα (και βαλε)

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

κοντα σας είμαι κι εγώ :wink:

 

Μελίνα Μαρία η δικιά μου,Μελίνα η μαμά μου και το λατρεύουμε,Μαρία απο την Παναγία,έτσι το θέλησα και οκ :)

 

Μελίνα τη φωνάζουμε,μες στο σπίτι θα ακούσεις απο μένα και Μελινομαράκι και τέτοια :cool: πάντως το καλό είναι οτι όταν μεγαλώσει αν δεν της αρέσει το Μελίνα μπορεί να έχει πολλούς συνδυασμούς στο όνομά της...μου αρέσουν αρκετά απο αυτά που προτάθηκαν.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...