Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οχι τα λεφτα δεν πηγαν χαμενα.Θα πας σε ολα τα διαγνωστικα που τις εκανες και θα ζητησεις επανεκτυπωση.Τα περισσοτερα διαγνωστικα κρατανε αρχεια πολλων ετων και εχεις προσβαση σε αυτα συμφωνα με τον νομο.ΔΕΝ μπορει να μην σου δωσει τις εξετασεις σου.ΜΗΝ το αφησεις ετσι!!!Ειναι παρανομο και για ονομα του Θεου...ειναι καφριλα μεγαλη!!!

Παντως παντα να κρατατε μια φωτοτυπια των εξετασεων για το αρχειο σας,να εχετε και σεις το δικο σας φακελο.

 

psixi τις έκανα όλες στο Ιασώ. Ο γιατρός ποτέ δε μου έδωσε τίποτα, μόνο μου έλεγε ήταν καλές.. μόνο αυτό, κανένα σχόλιο. Στην εμβρυομεταφορά τις ζητάει ο άντρας μου, του λένε βεβαίως την επόμενη φορά. Σήμερα μας λένε να πάμε στη γραμματεία (την κεντρική, όχι της εξωσωματικής) και θα μας τις δώσουν όλες. Πάμε, και μας λένε εκεί οτι τις έχει πάρει ο γιατρός μας. Κοροιδία κανονική. Λες και έτσι θα μας αναγκάσει να μείνουμε σε αυτόν...

D8wXp3.png?Y1UDI8w1

 

Ami0p3.png?4eaPCWdo

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα. Οπως βλεπετε ειμαι νεα εδω και γενικα νεα μια και ειναι η πρωγη φορα που κανω εγγραφη σε καποιο site. Γι' αυτο αν δειτε να κανω καμμια πατατα συγχωτεστε με. Εχω διαβασει για όλες και χαρηκα με τη χαρα σας και λυπηθηκα με τον πονο σας. Νομιζω οτι δεν υπαρχει χειροτερη στιγμη στην ολη διαδικασια απο την στιγμη του αποτελεσματος ιδιως εαν αυτο ειναι αρνητικο. Εχω στο ενεργητικο μου μια αποτυχημενη προσπαθεια το 2007 και τωρα ειμαι στην δευτερη προσπαθεια. Έκανα ωοληψια την Δευτέρα 21/02 και το Σάββατο 26/02 εκανα την εμβρυομεταφορα. Επειδη ειμαι απο νησι ταξιδεψα με αεροπλανο την ιδια μερα και τωρα ξεκουραζομαι. Αυριο λεω να επιστρεψω στην εργασια μου.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα. Οπως βλεπετε ειμαι νεα εδω και γενικα νεα μια και ειναι η πρωγη φορα που κανω εγγραφη σε καποιο site. Γι' αυτο αν δειτε να κανω καμμια πατατα συγχωτεστε με. Εχω διαβασει για όλες και χαρηκα με τη χαρα σας και λυπηθηκα με τον πονο σας. Νομιζω οτι δεν υπαρχει χειροτερη στιγμη στην ολη διαδικασια απο την στιγμη του αποτελεσματος ιδιως εαν αυτο ειναι αρνητικο. Εχω στο ενεργητικο μου μια αποτυχημενη προσπαθεια το 2007 και τωρα ειμαι στην δευτερη προσπαθεια. Έκανα ωοληψια την Δευτέρα 21/02 και το Σάββατο 26/02 εκανα την εμβρυομεταφορα. Επειδη ειμαι απο νησι ταξιδεψα με αεροπλανο την ιδια μερα και τωρα ξεκουραζομαι. Αυριο λεω να επιστρεψω στην εργασια μου.

Ηope καλώς ήρθες!Σου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά κ σε λίγες μέρες να είσαι εγκυούλα κ να μας πεις τα ευχάριστα νέα!!:D:D:DΘα περιμένουμε...

Link to comment
Share on other sites

psixi τις έκανα όλες στο Ιασώ. Ο γιατρός ποτέ δε μου έδωσε τίποτα, μόνο μου έλεγε ήταν καλές.. μόνο αυτό, κανένα σχόλιο. Στην εμβρυομεταφορά τις ζητάει ο άντρας μου, του λένε βεβαίως την επόμενη φορά. Σήμερα μας λένε να πάμε στη γραμματεία (την κεντρική, όχι της εξωσωματικής) και θα μας τις δώσουν όλες. Πάμε, και μας λένε εκεί οτι τις έχει πάρει ο γιατρός μας. Κοροιδία κανονική. Λες και έτσι θα μας αναγκάσει να μείνουμε σε αυτόν...

Bρε Χρυσουλι,εσυ δηλαδη αυτα τα εγγραφα με τα αποτελεσματα δεν τα ειδες ποτε?Μονο ξερατε αυτα που σας ελεγε ο γιατρος?Εγω παντως θα ξαναπηγαινα να της ζητησω.Ειναι δυνατον ρε παιδια?Τι να σας κρατησει εκει...Στην αναγκη ριχνεις και μια μουτζα και τα κανεις απο την αρχη.Αλλα μου φαινεται τελειως απαραδεκτο να μην σου δινουν τον φακελο σου.Εδω σε δημοσιο νοσοκομειο πας και φευγοντας σου δινουν ενα σωρο χαρτια...Γιατι να μπεις στην διαδικασια να δωσεις παλι τα ωραια σου ευρω για να κανεις τα ιδια πραγματα?

ysjfp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια καλησπερα, σήμερα είμαι στην 11η μερα μετα την εμβρυομεταφορα (13η μετα την ωοληψια). το πρωι οταν σκουπιστηκα ειδα αιμα (δυστυχως) και τωρα ξανα ειδα καφετια. πηρα το γιατρο μου τηλ το πρωι και μου ειπε οτι δεν εχει καμμια σημασια αυτο. μου αυξησε τα utrogestan και μου ειπε αν δω κανονικη ροη να κοψω τη σπιρουλινα και την πεμπτη να παω κανονικα για χοριακη. εγω βεβαια ειμαι σιγουρη οτι δεν ειμαι απογοητευτηκα αλλα ξερω κι εγω....;

"...Στο τέλος όλα θα είναι καλά. Κι αν δεν είναι όλα καλά θα σημαίνει πως το τέλος δεν ήρθε ακόμη..."

 

71h9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Συνήλθα!! :P

Αυτό ήταν... είμαι έτοιμη ακόμα και τώρα, το πιστεύετε?

Τα έχω πάρει με το γιατρό μου.. δεν έχω στα χέρια μου καμια εξέταση από την αρχή αρχή. Ορμονολογικές και των δυο μας, καρυότυπο, καμπύλη ζαχάρου και χιλιαδυο άλλα και δε μας τα δίνει. τόσα λεφτά.. Είναι και κολλητός ξαδερφου.

Τέλοσπάντων.. τις επόμενες μέρες θα κυκλοφορώ στα φόρουμ προς αναζήτηση ιατρού! σκέφτομαι προς Μαστρομηνά..

Ελπίζω και απαιτώ :D οι επόμενες χοριακές, mum wanna be και δε θυμάμαι τώρα ποια άλλη κοπέλα (συγνώμη) να είναι θετικές!!

Γιατι;;;;;;;;;;;; τι εγινε;;;;;; οι εξετασεις εφοσων τις εχετε πληρωσει πρεπει να τις εχετε.

Να τις απαιτησετε. Να κανετε καβγα!!! Σκεψου μονο την ταλαιπωρια σας να τις ξανακανετε. Δεν εχει το δικαιωμα να τις κρατα!!!!

Απο εμενα ναι δαγκωτο σε μαστρομηνα- Παπανικοπουλο.;)

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπερα, σήμερα είμαι στην 11η μερα μετα την εμβρυομεταφορα (13η μετα την ωοληψια). το πρωι οταν σκουπιστηκα ειδα αιμα (δυστυχως) και τωρα ξανα ειδα καφετια. πηρα το γιατρο μου τηλ το πρωι και μου ειπε οτι δεν εχει καμμια σημασια αυτο. μου αυξησε τα utrogestan και μου ειπε αν δω κανονικη ροη να κοψω τη σπιρουλινα και την πεμπτη να παω κανονικα για χοριακη. εγω βεβαια ειμαι σιγουρη οτι δεν ειμαι απογοητευτηκα αλλα ξερω κι εγω....;

Μην βιαζεσαι κοριτσακι!Αν διαβασεις πολλα μηνυματα σε διαφορα θεματα θα δεις οτι πολλες εγκυες ήταν σε αυτη τη φαση που εισαι τωρα.Μονο κανοντας τη χοριακη θα μαθεις την αληθεια.Σου ευχομαι να πανε ολα καλα!!!Η σπιρουλινα τι ρολο παιζει στην διαδικασια?Βοηθαει σε κατι?Βιταμινες δεν ειναι,εκχυλισμα φυκιων,κατι σαν συμπληρωμα τελοσπαντων?Σε τι μπορει να επηρρεασει τα καφε που ειδες?

Hope καλη τυχη και σε σενα!!!!υπομονη,το κεφαλι ψηλα και τα χερια ανοιχτααααααααααα(για το μωρο πυ ερχεται)!

ysjfp2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπερα, σήμερα είμαι στην 11η μερα μετα την εμβρυομεταφορα (13η μετα την ωοληψια). το πρωι οταν σκουπιστηκα ειδα αιμα (δυστυχως) και τωρα ξανα ειδα καφετια. πηρα το γιατρο μου τηλ το πρωι και μου ειπε οτι δεν εχει καμμια σημασια αυτο. μου αυξησε τα utrogestan και μου ειπε αν δω κανονικη ροη να κοψω τη σπιρουλινα και την πεμπτη να παω κανονικα για χοριακη. εγω βεβαια ειμαι σιγουρη οτι δεν ειμαι απογοητευτηκα αλλα ξερω κι εγω....;

Μην πανικοβαλεσαι και μη στεναχωριεσαι. Ο γιατρος σου εχει δικιο. Δεν εχει σημασια. Να ξεκουραστεις και να ηρεμησεις. Πολλες κοπελες ειχαν καφε υγρα και ήταν εγκυες.

Καλη ηρεμια!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

σασ ευχαριστω όλες για την στήριξη. πραγματικα σας ευχομαι τα καλυτερα. psixi την σπιρουλινα μου την εδωσε προληπτικα, απο οτι ξερω ειναι για τις θρομβωσεις.

"...Στο τέλος όλα θα είναι καλά. Κι αν δεν είναι όλα καλά θα σημαίνει πως το τέλος δεν ήρθε ακόμη..."

 

71h9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

giannaki σε ευχαριστω πολυ.... θα ηθελα να ημουν περοσσοτερο αισιοδοξη αλλα δεν μπορω. Την χοριακη μου ειπαν να την κανω στις 6/02 που ειναι κυριακη οποτε μεταφερετε στις 07/02 που ειναι καθαρα δευτερα και παμε στις 08/02 που ειναι η ενσωματωση των δωδεκανησων και εδω ειναι αργια. οποτε θα την κανω στις 9/02 εχουμε μελλον. Απλα εχω αρκετους πονους και μονιμους και δεν ξερω αν αυτο ειναι καλο.

xrysa82 η psixi εχει δικιο κι εγω θα εκανα φασαρια στο γιατρο και θα απαιτουσα αν οχι τα πρωτοτυπα, τα οποια σου ανηκουν γιατι τα εχεις πληρωσει, τουλαχιστον αντιγραφα αυτων. Εγω την προηγουμενη προσπαθεια την εκανα στην ευγονια με τον Λαϊνα και δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενη και επαθα και υπερδιεγερση.

Τωρα ειμαι στον Μαστρομηνα και σε πληροφορω οτι δεν εχει καμια σχεση ο ενας γιατρος με τον αλλο.

Link to comment
Share on other sites

οσο για εσενα psixi δεν ξερω ενα περιεργο πραγμα εχω ταυτιστει μαζι σου. Ειμαι τοσο χαρουμενη για σενα σαν να ειμαι εγω στην θεση σου. ευχομαι παντα να σου συμβαναι οτι καλυτερο γιατι εισαι αισιοδοξος ανθρωπος και απ΄οτι συμπεραινω εχεις τεραστιο αποθεμα ψυχης να δωσεις σε ολες τις κοπελες που εχουν αναγκη απο λιγη αισιοδοξια αυτη τη δυσκολη στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Xrysa82 ακόμα και αν είναι τόσο γνωστός σας ο γιατρός είναι υποχρεωμένος να σας δώσει τις εξετάσεις. Συνήθως για αυτούς είναι άχρηστες γιατί τις έχουν στα αρχεία τους!!!!!!! Μάλλον θα πρέπει να πας και να τις απαιτήσεις, γιατί είναι κρίμα να ταλαιπωριέστε τόσο καιρό να κάνετε εξετάσεις και να τώρα να ξανακάνετε επαναληπτικές επειδή δεν σας τις δίνουν!!!!! Είναι παράλογο!!!!!

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

giannaki σε ευχαριστω πολυ.... θα ηθελα να ημουν περοσσοτερο αισιοδοξη αλλα δεν μπορω. Την χοριακη μου ειπαν να την κανω στις 6/02 που ειναι κυριακη οποτε μεταφερετε στις 07/02 που ειναι καθαρα δευτερα και παμε στις 08/02 που ειναι η ενσωματωση των δωδεκανησων και εδω ειναι αργια. οποτε θα την κανω στις 9/02 εχουμε μελλον. Απλα εχω αρκετους πονους και μονιμους και δεν ξερω αν αυτο ειναι καλο.

xrysa82 η psixi εχει δικιο κι εγω θα εκανα φασαρια στο γιατρο και θα απαιτουσα αν οχι τα πρωτοτυπα, τα οποια σου ανηκουν γιατι τα εχεις πληρωσει, τουλαχιστον αντιγραφα αυτων. Εγω την προηγουμενη προσπαθεια την εκανα στην ευγονια με τον Λαϊνα και δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενη και επαθα και υπερδιεγερση.

Τωρα ειμαι στον Μαστρομηνα και σε πληροφορω οτι δεν εχει καμια σχεση ο ενας γιατρος με τον αλλο.

 

 

HOPE34 Ευχομαι να σου πάνε όλα καλά στο τέλος και να έχεις και εσύ μια τεράστια χοριακή. Αφού πονάς μήπως θα ήταν καλύτερα να καθυστερήσεις την επιστροφή στην εργασία σου για 1-2 μέρες ακόμα; Μήπως πρέπει να ξεκουραστείς λίγο ακόμα;

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

psixi συγχαρητήρια σου εύχομαι να έχει διπλασσιαστεί η χοριακή σου αύριο και σύντομα να πάς για τον πρώτο σου υπέρηχο να δεις τα μωράκια σου! Να είσαι πάντα έτσι αισιόδοξη και να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη ως το τέλος!

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mariren σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον. αυτος ο πονος ειναι μονιμος. δεν ειναι τοσο πολυ πονος οσο ενοχληση σαν να με πιεζει κατι χαμηλα. Δεν μπορω να μενω αλλο σπιτι γιατι θα τρελλαθω. Συνεχως σκεφτομαι τι θα γινει αν ειναι αρνητικο. πως θα το περασω ξανα αυτο;

ο γιατρος ηταν πολυ αισιοδοξος εβαλα 2 βλαστοκυστες και ενα που ειχε μεινει λιγο πισω..... οταν μπηκα ομως για εμβρυομεταφορα ο Μαστρομηνας ηταν πολυ αισιοδοξος και μου ειπε οτι ειμαι το φαβορι του και η επιτυχια ειναι μεγαλυτερη απο 50%, παρ'ολα αυτα τρεμω..... Εσυ σε τι φαση βρισκεσαι;

Link to comment
Share on other sites

Ηοpe 34 Welcome:p:p

Εμεις μαλλον ειμαστε μαζι! Λοιπον κοίτα........θα κατσεις, θα χαλαρώσεις και Τριτη προυνο προυνό θα παμε να κάνουμε την εξετασούλα. Θα βγουν θετικές και θα χοροπηδαμε κ οι 2 οκ? Αλλο σενάριο ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ, ΤΕΛΟΣ!!!:P:p

 

Xrysa Διάβασα αυτα που έγραψες κ εχω να σου πω τουτο!

Πας στο κέντρο ζητάς τον γιατρό και ζητάς τις εξετάσεις. Αν αρνηθεί, βαλε κ μια φωνή και να δεις για ποτε στα δίνει. Δε τους παιρνει να γίνονται ρεζίλι!!!

Ειναι δικές σου και φυσικά οχι τσάμπα!!

Link to comment
Share on other sites

Koel μμμμμμμμμ μυριζομαι κατι καλο. Κ μια αλλη κοπέλα η Efulito νομίζω είχε ακριβώς το ιδιο πράγμα, μαλιστα έβαλε κ τα κλάματα αλλα μετα απο δυο μέρες γελουσε με ενα μεγάλο +++++++++++++++++++++++++++++!

Αυτά!

Καλή καλή τύχη σου εύχομαι!:-P:razz::-P

Link to comment
Share on other sites

mariren σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον. αυτος ο πονος ειναι μονιμος. δεν ειναι τοσο πολυ πονος οσο ενοχληση σαν να με πιεζει κατι χαμηλα. Δεν μπορω να μενω αλλο σπιτι γιατι θα τρελλαθω. Συνεχως σκεφτομαι τι θα γινει αν ειναι αρνητικο. πως θα το περασω ξανα αυτο;

ο γιατρος ηταν πολυ αισιοδοξος εβαλα 2 βλαστοκυστες και ενα που ειχε μεινει λιγο πισω..... οταν μπηκα ομως για εμβρυομεταφορα ο Μαστρομηνας ηταν πολυ αισιοδοξος και μου ειπε οτι ειμαι το φαβορι του και η επιτυχια ειναι μεγαλυτερη απο 50%, παρ'ολα αυτα τρεμω..... Εσυ σε τι φαση βρισκεσαι;

 

Εσύ ξέρεις καλύτερα τον εαυτό σου. Σε καταλαβαίνω που νιώθεις έτσι μερικές φορές φταίνε οι ορμόνες. Αλλά αφού ο γιατρός σου είναι τόσο αισιόδοξος όλα καλά θα πάνε. Απλά απο το άγχος δεν γλιτώνει καμιά μας!!!! Σκέψου ότι έχεις και το τριήμερο να χαλαρώσεις και να περάσεις καλά και θα περάσουν γρήγορα οι μέρες.

Εγώ τώρα ξεκινάω την διαδικασία με κατεψυγμένα έμβρυα. Με είδε ο γιατρός μου και τώρα περιμένω να αδιαθετήσω για να ξεκινήσω τα φάρμακα!!!!

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

Ηοpe 34 Welcome:p:p

Εμεις μαλλον ειμαστε μαζι! Λοιπον κοίτα........θα κατσεις, θα χαλαρώσεις και Τριτη προυνο προυνό θα παμε να κάνουμε την εξετασούλα. Θα βγουν θετικές και θα χοροπηδαμε κ οι 2 οκ? Αλλο σενάριο ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ, ΤΕΛΟΣ!!!:P:p

 

Xrysa Διάβασα αυτα που έγραψες κ εχω να σου πω τουτο!

Πας στο κέντρο ζητάς τον γιατρό και ζητάς τις εξετάσεις. Αν αρνηθεί, βαλε κ μια φωνή και να δεις για ποτε στα δίνει. Δε τους παιρνει να γίνονται ρεζίλι!!!

Ειναι δικές σου και φυσικά οχι τσάμπα!!

guapa μου σου ευχομαι οτι καλυτερο μεσα απ' την καρδια μου.... με μια τριψηφια χοριακη να χοροπηδας απ' την χαρα σου.... δωσε μου κουραγιο την Τριτη με την δικη σου θετικη απαντηση γιατι εδω ειναι αργια και θα την κανω την τεταρτη

Link to comment
Share on other sites

guapa μου σου ευχομαι οτι καλυτερο μεσα απ' την καρδια μου.... με μια τριψηφια χοριακη να χοροπηδας απ' την χαρα σου.... δωσε μου κουραγιο την Τριτη με την δικη σου θετικη απαντηση γιατι εδω ειναι αργια και θα την κανω την τεταρτη

 

 

Οχι οχι! Μαζί θα πάμε!!! Καλά, δεν λειτουργούν τα ιδιωτικά μικροβιολογικά? Στην τελική θα πας σε νοσοκομείο να τη κάνεις.

:idea:Παίξτο λιπόθυμη.........και να δεις για ποτε σου κάνουν το τεστ.:wink:

Ελαααααααααααααααααα μη με αφήσεις μόνη........PLEASEEEEEEEEEEE!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Οχι οχι! Μαζί θα πάμε!!! Καλά, δεν λειτουργούν τα ιδιωτικά μικροβιολογικά? Στην τελική θα πας σε νοσοκομείο να τη κάνεις.

:idea:Παίξτο λιπόθυμη.........και να δεις για ποτε σου κάνουν το τεστ.:wink:

Ελαααααααααααααααααα μη με αφήσεις μόνη........PLEASEEEEEEEEEEE!!:lol:

 

 

πλακα πλακα... αν την εκανα σε νοσοκομειο θα καταλαβαιναν οτι ειναι απο εξωσωματικη; πιστεψε με το θελω περισσοτερο απο εσενα να τελειωνω με αυτο. Θετικο ή Αρνητικο. ΤΕΛΟΣ

Link to comment
Share on other sites

mariren σου ευχομαι καλη επιτυχια. Απ' οτι εχω διαβασει καποιες περιπτωσεις με φρεσκα εμβρυα ειχαν αποτυχια και με κατεψυγμενα ειχαν θετικα αποτελεσματα.... Σου ευχομαι οτι καλυτερο;)

Link to comment
Share on other sites

Ακομη μου ειπε πως το οτι πονουσα σημαινει πως δεν τα δεχοταν η μητρα.

Γενικοτερα του εχω εμπιστοσυνη γιατι τα λεει πολυ ωμα και δεν σου χαιδευει τα αυτια.Τι να σου πω φια μια στιγμη μου περασε απ το μυαλο να παρω και μια δευτερη γνωμη αλλα μπορει να μπερδευτω.

Την προεμφυτευτικη διαδικασια την αναλαμβανει γεννετιστης και νομιζω οτι ειναι και μεγαλο το ποσο.Παιρνουν τα γονιμοποιημενα εμβρυα και τους κανουν βιοψια και διαλεγουν τα καλα.

Θα ηθελα τη γνωμη σου και των αλλων κοριτσιων...

Γεια σου laloo..

Κι εγω στον Τσιρ...τη πηγαινα και εκει εκανα 2 εξωσωματικες. Πετυχαν και οι 2 και θεωρω οτι ειναι πολυ καλος σε αυτο. Ομως καποιες φορες καποιες λεπτομερειες κανουν την διαφορα... Και οι 2 εγκυμοσυνες, δεν προχωρησαν ..και δεν λεω οτι φταιει απολυτα ο γιατρος. Ομως, νοιωθω οτι διαλεξε για μενα λαθος δρομο. Πηρε λαθος αποφασεις, πως να το πω?

Δεν ξερω αν πρεπει να τα γραψω εδω αυτα που θα ηθελα να σου πω. Αν θες μπορω σε πμ. Αν σε ενδιαφερει...

Αν παλι οχι, θα σου προτεινα τουλαχιστον να παρεις μια δευτερη γνωμη..

Δεν εχεις να χασεις τιποτα..;)

Link to comment
Share on other sites

Α

οσο για εσενα psixi δεν ξερω ενα περιεργο πραγμα εχω ταυτιστει μαζι σου. Ειμαι τοσο χαρουμενη για σενα σαν να ειμαι εγω στην θεση σου. ευχομαι παντα να σου συμβαναι οτι καλυτερο γιατι εισαι αισιοδοξος ανθρωπος και απ΄οτι συμπεραινω εχεις τεραστιο αποθεμα ψυχης να δωσεις σε ολες τις κοπελες που εχουν αναγκη απο λιγη αισιοδοξια αυτη τη δυσκολη στιγμη.

Δεν ημουνα ετσι...εγινα!Γιατι ειδα πολυ χειροτερες καταστασεις και ειπα στον εαυτο μου να σκασει και ολα θα γινουν.Και να που σταθηκα και τυχερη και εγιναν(φτου...φτου...μη με ματιασω!!!).Μη στεναχωριεστε...εννοειστε πως υπαρχουν και μερες ασχημες...αλλα το πλανο ειναι ενα.Χαμογελο και προσηλωση στο στοχο(χωρις να γινει εμμονη!απλα μην το αφηνουμε και πολυ πολυ...)

ysjfp2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...