Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Λαμπαδα


revythaki

Recommended Posts

Δεν το πιστεύω!!!!Αυτές ακριβώς είναι οι μπομπο μου αλλα σε σκούρο ροζ!!!Τις βρήκα εδώ Αθήνα κ φτηνά μάλιστα κ θα τις γεμίσω με σμαρτισ.Σας αρέσουν?Στην αρχή σκεφτόμουν οτι είναι πολύ απλές κ έτσι στο δέσιμο θα βάλω κ μια μικρή μεταλλική κορωνίτσα που γράφει επάνω princess

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και αν δεν πάρω κουτί βαπτιστικών ,θα βάλω τα ρουχάκια σε μεγάλη τσόχινη κορώνα.Απλά ανησυχώ μήπως τσαλακωθούν κ γι'αυτό το σκέφτομαι...

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστεύω!!!!Αυτές ακριβώς είναι οι μπομπο μου αλλα σε σκούρο ροζ!!!Τις βρήκα εδώ Αθήνα κ φτηνά μάλιστα κ θα τις γεμίσω με σμαρτισ.Σας αρέσουν?Στην αρχή σκεφτόμουν οτι είναι πολύ απλές κ έτσι στο δέσιμο θα βάλω κ μια μικρή μεταλλική κορωνίτσα που γράφει επάνω princess

 

 

Τέλειες είναι!!Και ξέρω και ποιά κορωνίτσα εννοείς.Άσχετο,αλλά να σε ρωτήσω κάτι.Στην Θράκη κάνετε μαρτυρικά??

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν ήμουν σίγουρη κ ρώτησα τις μαμα-πεθερά κ είπαν ναι.Βασικά θα κάνω λίγα,έτσι να βρίσκονται,όχι για όλους.Σκέφτομαι 75 να κάνω,οι μπομπο μου θα είναι περίπου 230

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω να τη παρεις λεω...αμα τα διπλωσεις ομορφα κ ταχτικα δε παθαινουν τιποτα. ασε που για να στα φωτογραφισει ο φωτογραφος θα στα βγαλει απο τη κορωνα οποτε δε θα μεινουν και πολλη ωρα εκει!

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

κι εγω να τη παρεις λεω...αμα τα διπλωσεις ομορφα κ ταχτικα δε παθαινουν τιποτα. ασε που για να στα φωτογραφισει ο φωτογραφος θα στα βγαλει απο τη κορωνα οποτε δε θα μεινουν και πολλη ωρα εκει!

 

 

Εξάλλου ρουχαλάκια είναι,όχι τούβλα.Πόσο βάρος να έχουν πια??;)

Link to comment
Share on other sites

Αχ ωραία γιατι ειχα τους ενδοιασμούς μου.Ανυπομονώ να ξεκινήσω δεν κρατιέμαι σας λεωωωωω!!!Μάλλον απο την άλλη εβδομάδα πάω να τα αγοράσω όλα υλικά κτλ.Δεν μου λέτε,τα σμαρτις θα πάθουν τίποτα αν τα πάρω απο τώρα?Να τα αφήσω τελευταία στιγμή?

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ ωραία γιατι ειχα τους ενδοιασμούς μου.Ανυπομονώ να ξεκινήσω δεν κρατιέμαι σας λεωωωωω!!!Μάλλον απο την άλλη εβδομάδα πάω να τα αγοράσω όλα υλικά κτλ.Δεν μου λέτε,τα σμαρτις θα πάθουν τίποτα αν τα πάρω απο τώρα?Να τα αφήσω τελευταία στιγμή?

 

 

Πότε είπες ότι είναι η βάφτιση??Την ημέρα του Πάσχα ή μετά??Όπως και να'χει,μάλλον είναι νωρίς.Έχεις πολύ χρόνο μπροστά σου.Μόνη σου θα τις κάνεις??

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα του Πάσχα.

Μόνη μου,ναι μου αρέσει κ είναι κ εύκολο.Θα κάνω κ μαρτυρικά,χωνάκια ζαχαρωτών κ προσκλητήρια!

Δεν πιστεύω να χαλάσουν τα σμαρτις,ε?Τα καταστήματα ξέρετε που τα βάζουν?

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα του Πάσχα.

Μόνη μου,ναι μου αρέσει κ είναι κ εύκολο.Θα κάνω κ μαρτυρικά,χωνάκια ζαχαρωτών κ προσκλητήρια!

Δεν πιστεύω να χαλάσουν τα σμαρτις,ε?Τα καταστήματα ξέρετε που τα βάζουν?

 

 

Μόνο σε ψυγείο μην τα βάλεις,γιατί ασπρίζουν.Μάλλον το καλύτερο είναι κάποιος δροσερός χώρος,που δεν θα τον χτυπάει ο ήλιος.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, revythaki, με το καλό οι ετοιμασίες! Κι εγώ έφτιαξα τα πάντα στη βάφτιση μόνη μου, είχε πλάκα (είχε και κούραση βέβαια...). Το θέμα μας ήταν η πεταλούδα και επειδή κι εμένα δε μου αρέσει καθόλου το τούλι ως υλικό, πήρα ένα κομμάτι ύφασμα σκληρό, να στέκεται (νομίζω ταφτάς ήτανε) και έβαλα στο κέντρο μία υφασμάτινη πεταλούδα που αγόρασα πολύ φτηνά. Από μαγαζί με υλικά για μπομπονιέρες πήρα ένα μπουκετάκι από συρμάτινα λουλουδάκια, τα χώρισα και τα καρφίτσωσα πάνω στο ύφασμα. Μετά κορδέλες κλπ. Σου βάζω και μία φωτογραφία, αν τα έχω καταφέρει, γιατί πρώτη φορά προσπαθώ να επισυνάψω φωτο. Καλή συνέχεια!

 

http://img225.imageshack.us/i/p1010788copy.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία την έκανες μπραβο σου!!!!Μου αρεσει που εβαλες κ μωβακικαι ετσι σπαει το ροζ ασπρο που βλεπουμε παντα σε κοριτσιστικες βαπτισεις

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ! Ας είναι καλά τα κορίτσια στο forum, ξενυχτούσα τότε βλέποντας τα θέματα για βάφτιση!

 

αααααααχ ολες τα ιδια καναμε!!!! και τελικα οσο τα φτιαχνουμε μονες μας χαιρομαστε περισσοτερο και εισπραττουμε και τα καλυτερα σχολια εν τελει!!!!:P

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...