Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΑΚΧΑΡΟΥ?


Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας πηγα σημερα στο ιπποκρατειο Θεσσαλονικης για εξεταση και επειδη ειμαι στη 27 εβδομαδα πρεπει να κανω την καμπυλη σακχαρου εκεισα ραντεσου εκει μεσ αλλα ξερω οτι μια συμμετοχη πληρωνουμε εγω ειμαι του ικα αλλα ξεχασα να ρωτησω ποσο ειναι μηπως ξερει καμια να μου πει? ευχαριστω.....................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και γω αυτο πιστευω αλλα με τα νοσοκομεια δεν ξερεις τι γινεται να αυτο ειναι το θεμα λες ειναι περισσοτερα "η λιγοτερα και το σκεφτεσαι τελοσπαντων θα το διαπιστωσω ευχαριστω καλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πηγα και την εκανα στο ιπποκρατειο θεσσαλονικης και πληρωσα μονο 5ευρω και τα αποτελεσματα ηταν πολυ καλα φυσιολογικα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιατι κοπελα μου να πληρωσεις αφου εχεις ικα??? εγω πηρα το χαρτυ απο το ιπποκρατεο και πηγα ν μ το γραψε ο γιατρος του ικα και την εκανα εκει στο ικα

Link to comment
Share on other sites

γιατι κοπελα μου να πληρωσεις αφου εχεις ικα??? εγω πηρα το χαρτυ απο το ιπποκρατεο και πηγα ν μ το γραψε ο γιατρος του ικα και την εκανα εκει στο ικα

 

 

Νομιζω οτι ηθελε καποιο ραντεβου στο ικα να την κανεις εμενα δεν πηγαινε παραπανω γιατι ειχα περασει σχεδον την εβδομαδα που επρεπε αφου να φανταστεις πηγα την μια μερα και την αλλη 8 το πρωι πηγα να την κανω αλλα και παλι τα 5 ευρω δεν ειναι ακριβα και πολλα μπροστα σε αυτα που εχουμε δωσει σε ολη την διαρκεια......

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

με ομαδική ασφαλιση (οχι δηλαδή τρελλή έκπτωση), και με τις νεες τιμές, πριν 1 εβδομάδα, πληρώσαμε κάπου στα 8 ευρώ! (στο γνωστό εργαστηριο/αλυσιδα )_!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
εμενα μου την ειχε γραψει η γιατρος και πληρωσα 1-2ευρω δεν θυμαμαι καλα, καλυπτεται απο τον εοπυυ....

 

Ok. Τhanks. Την άλλη εβδομάδα θα πρέπει κι εγώ να την κάνω

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...