Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σημάδια ότι μαλακώνει ο τράχηλος.


Recommended Posts

Καλησπέρα!!Θα ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια που έχουν γεννήσει αν κατάλαβαν κάτι όταν άρχισε να μαλακώνει ο τράχηλός τους.Χθες το βράδυ κατά τη διάρκεια της επαφής με τον άντρα μου,είχα έντονα πονάκια ανά διαστήματα και σήμερα είχα τσιμπήματα χαμηλά περισσότερες φορές από όσο συνήθως.Λέτε να είναι σημάδια τοκετού μέσα στις επόμενες μέρες?

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ανουλα καταρχην με το καλο το μωρουλι σου!!!λοιπον αυτα που περιγραφεις δειχνουν πως μαλακωνει ο τραχηλος και προετειμαζεσαι για τον τοκετο!!εγω να σου πω ενοιωθα μια πιεση κατω ειχα πονακια σαν περιοδου η και πιο εντονα προς το τελος και επισης πολλα πολλα υγρα!!οταν το ειχα πει στο γιατρο μου ειχε πει πως μαλακωνει ο τραχηλος.;)

Link to comment
Share on other sites

ανουλα καταρχην με το καλο το μωρουλι σου!!!λοιπον αυτα που περιγραφεις δειχνουν πως μαλακωνει ο τραχηλος και προετειμαζεσαι για τον τοκετο!!εγω να σου πω ενοιωθα μια πιεση κατω ειχα πονακια σαν περιοδου η και πιο εντονα προς το τελος και επισης πολλα πολλα υγρα!!οταν το ειχα πει στο γιατρο μου ειχε πει πως μαλακωνει ο τραχηλος.;)

 

Ευχαριστώ για την απάντηση!Πίεση νιώθω συχνά εκεί χαμηλά και καμιά φορά έχω και τους πόνους σαν περιόδου αλλά πιο συχνά έχω έντονα τσιμπήματα εκεί χαμηλά!:roll: Άντε να δούμε πότε θα ξεμυτίσει ο μικρός μου...Να χαίρεσαι κι εσύ την μικρούλα σου!

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια με το καλο τα μωρακια σας ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καμια απο ποια εβδομαδα και μετα θα πρεπει σιγα σιγα να μαλακωνει ο τραχηλος please?????????/

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια με το καλο τα μωρακια σας ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καμια απο ποια εβδομαδα και μετα θα πρεπει σιγα σιγα να μαλακωνει ο τραχηλος please?????????/

 

καλημερα,με το καλο το μωρακι σου!εμενα η γιατρος μου αρχισε να με κοιταει απο την 36η εβδομαδα για να δει αν μαλακωσε ο τραχηλος γιατι θα μπαιναμε με προκληση για να γεννησω..εμενα εξαληφθηκε απο την 36η μεχρι την 38η εβδομαδα αλλα εχω την εντυπωση οτι εχει να κανει στη καθε γυναικα διαφορετικα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

κοριτσια νιωθω πονο χαμηλα η μεση μου δε με ενοχλει αλλα σταδιακα οταν σηκωνομαι με ποναει σαν τσιμημα απο κατω λετε να μαλακωνει οτραχηλος?α εκανα και σ.....χθες μου ειπαν οτι βοηθαει το σπερμα τι λετε μαλακωνει ο τραχηλος ειμαι 38η εβδομαδα και περιμενω.......

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

κ εγω εχω τσιμπηματα κ νιωθω κ πολυ πιεση στον κολπο...δεν εκανα σεξ κ ειμαι στην 38η εβδ. τα εχω τουλαχιστον 3 εβδ. αυτα τα συμπτωματα απλα τωρα ειναι πιο συχνα κ πιο εντονα.. τι λετε να ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω πονάκια (πέρα από 2-3 μεμονωμένες φορές) και επίσης σεξ γιοκ λόγω συσπάσεων -δεν τολμώ να ρωτήσω αν επιτρέπεται σε αυτή τη φάση..Αλλά ρε κορίτσια από υγρά φουλ!!!Αλλάζω σερβιετάκι μέχρι και 3 φορές τη μέρα..Είναι ένδειξη αυτό ή μπα?

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...