Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Νέα/ος σύντροφος μετά το χωρισμό & παιδιά. Πώς γίνεται;


gt68

Recommended Posts

Καλησπέρα,

gt68,σου προτείνω να αλλάξεις το όνομά σου στο forum και απο gt68 να το κάνεις top cool gt68!!

Σου αξίζουν συνχαρητήρια για τον τρόπο που πορευεσαι στη ζωή σου...

Και πίστεψέ με καλύτερα που ζεις με τα αγόρια σου με το κόστος που προαναφέρθηκε από το να μην τα βλέπεις όποτε θες (ξερω τι σου λεω...)

 

Keep going...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σ' ευχαριστώ TassosK για τα καλά σου λόγια. Θεωρώ τον εαυτό μου πολύ τυχερό που τα έχω τα παιδιά μαζί μου κι η αλήθεια είναι πως παίρνω πολύ περισσότερα απ' ότι δίνω, δεν θα το άλλαζα με τίποτα.

 

Καταλαβαίνω πως νιώθεις, για ένα διάστημα όταν πρωτοχώρισα τα παιδιά ήταν με τη μητέρα τους μακριά μου κι ένιωθα πραγματικά χαμένος. Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι να κάνεις κουράγιο και να εκμεταλλεύεσαι όλες τις ευκαιρίες που σου δίνονται να είσαι κοντά τους, ποτέ δε ξέρεις πως έρχονται τα πράγματα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω και καμία ελέυθερη φιλενάδα ρε γμτ :-)
ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, έχω αρχίσει να βγαίνω με μια κοπέλα που μου σύστησε η γυναίκα ενός φίλου και φαίνεται καλή περίπτωση, θα δείξει :wink::lol:

 

Και το σχετικό show με τους πιτσιρικάδες πριν βγούμε: Συμβουλή ο μεγάλος: μπαμπά, κουλ, εντάξει; Μη δείξεις και πολύ ενδιαφέρον αμέσως, άστη να ψηθεί λίγο. Κι ο μικρός: τέλεια, συμβουλές από τον άρχοντα της χυλόπιτας. Εδώ τρώει σφαλιάρα (χαϊδευτική) από τον μεγάλο: σκάσε μικρόβιο, ξυπνάς μέσα μου τον Κάιν.

Όταν γύρισα τα βρήκα να κοιμούνται στους καναπέδες στο καθιστικό, με περίμεναν αλλά δεν άντεξαν, τα πήρε ο ύπνος.

 

 

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, έχω αρχίσει να βγαίνω με μια κοπέλα που μου σύστησε η γυναίκα ενός φίλου και φαίνεται καλή περίπτωση, θα δείξει :wink::lol:

 

Και το σχετικό show με τους πιτσιρικάδες πριν βγούμε: Συμβουλή ο μεγάλος: μπαμπά, κουλ, εντάξει; Μη δείξεις και πολύ ενδιαφέρον αμέσως, άστη να ψηθεί λίγο. Κι ο μικρός: τέλεια, συμβουλές από τον άρχοντα της χυλόπιτας. Εδώ τρώει σφαλιάρα (χαϊδευτική) από τον μεγάλο: σκάσε μικρόβιο, ξυπνάς μέσα μου τον Κάιν.

Όταν γύρισα τα βρήκα να κοιμούνται στους καναπέδες στο καθιστικό, με περίμεναν αλλά δεν άντεξαν, τα πήρε ο ύπνος.

 

Ο Μεγαλος εχει μπει στο νοημα:) ετσι ειναι τα αγορακια ε?? εχω τρομαξει λιγο με την ιδεα του αγοριου σιγα μην μου λεει κ μενα μετα απο χρονια τετοια αυτα τα χουν περισσοτερο οι πατεραδες με γιους:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ακέτη γλύκα οι γιοι σου... να τους χαίρεσαι και να τους καμαρώνεις!!!

 

σου εύχομαι να προχωρήσει θετικά η προσπάθειά σου!!!

 

 

Να σου ζησει η μπεμπα σου!!,,ελπιζω κ γω να νιωσω ετσι ευτυχισμενη καθως μου ρθε απροσμενα ο μπεμπης:)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 χρόνια μετά...

Πως να τ χειριστει; πως να την παρουσιασει; σε περιπτωση που συγκατοικει με τη νεα του συντροφο τι γινεται; πως να το αντιμετωπισει η νεα συντροφος και πως η πρωην γυναικα; τις μερες που θα εχει ο πατερας τη μικρη στο σπιτι του ν μεινει εκει η νεα συντροφος τι κανει; μια κατευθυντηρια γραμμη παρακαλω..ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...