Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΚΟ ΓΙΩΡΓΟ ΣΑΡΡΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ


Recommended Posts

Θέλουμε να πούμε ένα ΜΕΓΑΛΟ, ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον καρδιοχειρουργό Κύριο Γιώργο Σαρρή και σε όλη την ομάδα του!!!

 

Τα λόγια είναι φτωχά για να περιγράψουν την ευγνωμοσύνη που νιώθουμε για αυτόν τον άνθρωπο, που κυριολεκτικά τον έχει στείλει ο Θεός στη γη για να σώζει ζωές...!!!

 

Μας επιτρέψατε να κάνουμε και πάλι όνειρα, να μπορούμε να προγραμματίσουμε τα Χριστούγεννά μας, το καλοκαίρι μας και να βλέπουμε μέσα από τα μάτια του παιδιού μας, με αισιοδοξία το μέλλον.

Τα χέρια σας είναι ευλογημένα και να ξέρετε πως υπάρχουν χιλιάδες άνθρωποι που καθημερινά, σας βάζουν στις προσευχές τους.

 

Ένα ιδιαίτερο ευχαριστώ στους καρδιοχειρουργούς κο Ζωγράφο, κο Χακίμ, κο Σφυρίδη, στους παιδοκαρδιολόγους κο Παπαγιάννη και κα Μπόνου, στον παιδοαναισθησιολόγο κο Κυρβασίλη, καθώς επίσης και στους νοσηλευτές Χρήστο, Μαρίνα, Δήμητρα, Βάσω και Πηνελόπη.

 

Θέλω να ξέρουν όλοι οι γονείς που έχουν παιδί με συγγενή καρδιοπάθεια ή οποιοδήποτε άλλο καρδιολογικό πρόβλημα, πως αν απευθυνθούν στο ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ-ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ "ΜΗΤΕΡΑ" και στον Κύριο Σαρρή με την ομάδα του, ΔΕΝ έχουν να ανησυχούν για τίποτα.

Το παιδάκι σας ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΑ!!!:lol:

 

Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ και πάλι...

 

Μαρίνα, Κώστης, Σοφία (και όλοι οι συγγενείς και φίλοι που αγωνιούσαν μαζί)

I LOVE LOVE LOVE MY LOVEs!!!

kk3v338aind9kxn9.png

 

kk3v94dfbst5o12x.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θέλουμε να πούμε ένα ΜΕΓΑΛΟ, ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον καρδιοχειρουργό Κύριο Γιώργο Σαρρή και σε όλη την ομάδα του!!!

 

Τα λόγια είναι φτωχά για να περιγράψουν την ευγνομοσύνη που νιώθουμε για αυτόν τον άνθρωπο, που κυριολεκτικά τον έχει στείλει ο Θεός στη γη για να σώζει ζωές...!!!

 

Μας επιτρέψατε να κάνουμε και πάλι όνειρα, να μπορούμε να προγραμματίσουμε τα Χριστούγεννά μας, το καλοκαίρι μας και να βλέπουμε μέσα από τα μάτια του παιδιού μας, με αισιοδοξία το μέλλον.

Τα χέρια σας είναι ευλογημένα και να ξέρετε πως υπάρχουν χιλιάδες άνθρωποι που καθημερινά, σας βάζουν στις προσευχές τους.

 

Ένα ιδιαίτερο ευχαριστώ στους καρδιοχειργούς κο Ζωγράφο, κο Χακίμ, κο Σφυρίδη, στους παιδοκαρδιολόγους κο Παπαγιάννη και κα Μπόνου, στον παιδοαναισθησιολόγο κο Κυρβασίλη, καθώς επίσης και στους νοσηλευτές Χρήστο, Μαρίνα, Δήμητρα, Βάσω και Πηνελόπη.

 

Θέλω να ξέρουν όλοι οι γονείς που έχουν παιδί με συγγενή καρδιοπάθεια ή οποιοδήποτε άλλο καρδιολογικό πρόβλημα, πως αν απευθυνθούν στο ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ-ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ "ΜΗΤΕΡΑ" και στον Κύριο Σαρρή με την ομάδα του ΔΕΝ έχουν να ανησυχούν για τίποτα.

Το παιδάκι σας ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΑ!!!:lol:

 

Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ και πάλι...

 

Μαρίνα, Κώστης, Σοφία (και όλοι οι συγγενείς και φίλοι που αγωνιούσαν μαζί)

 

 

ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ!!!!!!!!!!!

zCgOp2.png

 

...Η επανάσταση είναι σαν το ποδήλατο. Αν σταματήσουμε να κάνουμε πεντάλ, θα πέσουμε...

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά και σιδερένια με όλη μου την καρδιά.Πάντα υπάρχον άνθρωποι αρκεί να ξέρουμε που θα τους βρούμε.Τα συγχαρητήρια μου και στους άξιους αυτούς Γιατρούς - Ανθρώπους που σας έδωσαν την χαρά.

Δήμητρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εύχομαι το παιδάκι σας να είναι πάντα σιδερένιο και γεμάτο υγεία! Πολύ συγκινητικό το μήνυμά σου, ο Θεός να δίνει δύναμη στους γιατρούς αυτούς να συνεχίσουν το δύσκολο και τόσο ευλογημένο έργο τους, να δίνουν υγεία και χαρά σε όσους το έχουν ανάγκη! Να χαίρεστε το παιδάκι σας!!!!!!!!!!!!!!

μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Σιδερένια :) Σήμερα είδα το thread σου και χάρηκα πάρα πολύ!

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

κ εγω με την σειρα μου θελω να ευχαριστησω τον παιδοκαρδιοχειρουργο κο Αζαριαδη κ την ομαδα του στο Ωνασειο για την φροντιδα κ την δουλεια που εκαναν σε ενα μωρο 17 ημερων κ 2 κυλα.. οπως επισης τον παιδοκαρδιολογο μας κο Καντζη που εχθες δεν ειχε καμια υποχρεωση να μας ψυχολογικη υποστιρηξη..κ ομως το εκανε..να ειναι ολοι καλα..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...