Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

προσοχή: ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Ι....Μ


Recommended Posts

Με μεγάλη χαρά γιατί πλησιάζουν Χριστούγεννα, παρέλαβα τον καινούργιο κατάλογο γνωστής εταιρείας παιχνιδιών "I... M" και μετα λύπης μου διεπίστωσα ότι έχουν κάνει αυξήσεις -όχι σε όλα- αλλά στα περισσότερα έως και 20%! Σε τέτοιες εποχές...

κρίμα και μου άρεσαν πολύ τα συγκεκριμένα, δεν θα πάρω. Μάλλον απευθύνονται σε άλλα βαλάντια... (εννοείται ότι τους πήρα τηλ. και θα μεταφέρουν τα παράπονα-είχαν πάρει και άλλοι).

Αντιθέτως άλλο κατάστημα γνωστών αγγλικών παιδ.ρούχων "M...R" που έχει επίσης καταλόγους, έκανε μειώσεις στα λίγα παιχνίδια που έχει. Αυτό δείχνει καλή διάθεση, έτσι δεν είναι?

Ζουνάκι,είσαι η αγάπη μου.... (7.12.07)

... τώρα έχω και άλλη αγάπη... το αγοράκι μου! (27.6.10)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με μεγάλη χαρά γιατί πλησιάζουν Χριστούγεννα, παρέλαβα τον καινούργιο κατάλογο γνωστής εταιρείας παιχνιδιών "I... M" και μετα λύπης μου διεπίστωσα ότι έχουν κάνει αυξήσεις -όχι σε όλα- αλλά στα περισσότερα έως και 20%! Σε τέτοιες εποχές...

κρίμα και μου άρεσαν πολύ τα συγκεκριμένα, δεν θα πάρω. Μάλλον απευθύνονται σε άλλα βαλάντια... (εννοείται ότι τους πήρα τηλ. και θα μεταφέρουν τα παράπονα-είχαν πάρει και άλλοι).

Αντιθέτως άλλο κατάστημα γνωστών αγγλικών παιδ.ρούχων "M...R" που έχει επίσης καταλόγους, έκανε μειώσεις στα λίγα παιχνίδια που έχει. Αυτό δείχνει καλή διάθεση, έτσι δεν είναι?

 

 

Μήπως μπορείς να μου στείλεις με πμ το όνομα της εταιρίας γιατί δεν μπορώ να καταλάβω ποια είναι.

8Fx2p2.png

 

OtbVp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι σωστό να γράφουμε ονόματα, αλλά λίγες είναι οι εταιρείς που εκδίδουν καταλόγους. Αν ψωνίσατε ποτέ από εκεί θα την ξέρατε, οπότε μην ανησυχείτε... έχουν λίγα καταστήματα, το πιο γνωστό στη Σταδίου, σε στοά....

Ζουνάκι,είσαι η αγάπη μου.... (7.12.07)

... τώρα έχω και άλλη αγάπη... το αγοράκι μου! (27.6.10)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

demi μου μάλλον αυτή είναι η εταιρια που μιλού τα κορίτσια...

 

Πάντως εδώ που τα λέμε τα καλά παιχνίδια είναι γενικά ακριβούτσικα. Θέλω να πω, μήπως είναι φτηνά τα ΕLC, τα fisher price, τα playmobil? Είναι φωτιά και λαύρα οι τιμές γενικώς... Αλλά τί να κάνουμε... Βλέπετε δεν μπορούμε να εμπιστευόμαστε τα jambo και τα κινέζικα... γιατί και τα φθηνά τελικά μιας χρήσης είναι. Άσε τα υλικά... :?:???::?

 

Πάντως αυτό που έκανε το imaginarium είναι όντως φάουλ...

Evolve or Dissolve

 

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπετε δεν μπορούμε να εμπιστευόμαστε τα jambo και τα κινέζικα... γιατί και τα φθηνά τελικά μιας χρήσης είναι. Άσε τα υλικά... :?:???::?

 

Και αυτό υπό συζήτηση είναι... Πήραμε στην κόρη μου ένα σετ με σκούπα και σφουγγαρίστρα από το Imaginarium και παρόλο που περίμενα μία σχέση ποιότητας-τιμής, σας πληροφορώ ότι στις πρώτες μέρες έσπασε το κοντάρι της σκούπας και στις 2 βδομάδες και της σφουγγαρίστρας. Και μην φανταστείτε ότι το καπάναγε. Μια χαρά τα έπαιζε, γιατί της άρεσαν πολύ. Απλά τα άφησε να πέσουν μόνα τους στο πάτωμα και έσπασαν!:shock: Φίλη που έχει πάρει αντίστοιχα από τα τζάμπο, το μόνο που έπαθαν είναι ένα ξεμάλλιασμα η σφουγγαρίστρα, τίποτα αλλο (και πήρε το φθηνότερο από εκεί).

Τώρα που λέτε ότι αύξησαν και τις τιμές, προσωπικά δεν πρόκειται να τα πλησιάσω ξανά!

Kt0tp2.png NaAfp3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...