Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΗΛΙΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑ


ΒΙΚΥ

Recommended Posts

ε ναι ειπε spa.....οπως καταλαβατε η γυναικα ειναι προκλητικη....δεν εχει οριο.... :D ενα μπανιο δεν σου φτανει????(ουτε εμενα!!!)

αααααχ!!!!spa....τι κουβεντα ειπες τωρα!!!!!

 

Καλέ δεν είμαι προκλητική, ενθουσιασμένη είμαι!

 

Από ότι φαίνεται όλες έχετε κάνει ε????

 

Ξαναλέω τι πράμα ήταν αυτό?????

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ Βίκυ μου αν δεν πάω για σπα δυο φορές την εβδομάδα... δεν γίνεται δηλαδή τι να σου πω!! :lol::lol::lol::lol: (μάλλον είμαι η μόνη που δεν έχει κάνει ε??)

Πάντως προσπαθώ να κάνω συχνά ξε-σπά!

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Βίκυ μου αν δεν πάω για σπα δυο φορές την εβδομάδα... δεν γίνεται δηλαδή τι να σου πω!! :lol::lol::lol::lol: (μάλλον είμαι η μόνη που δεν έχει κάνει ε??)

Πάντως προσπαθώ να κάνω συχνά ξε-σπά!

 

Για να μην αισθάνεσαι μονη σου να σου πω ούτε και εγω έχω κάνει ποτέ :wink::wink::wink:

Link to comment
Share on other sites

Ούτε κι εγώ έχω κάνει και το θέλω πάααααρα πολύ ....

 

Βρε, admins, βάλτε στις κληρώσεις και κανένα spa για μας τις μαμάδες που μας έχει φύγει η μέση και η πλάτη με τα μωρά μας..... :lol::lol::lol:

 

Εμένα για την ώρα μου κάνει "σπα" το αφεντικό..... Γυρνάει γύρω γύρω και δε με αφήνει να γράψω. Προσπαθώ εδώ και ένα 15λεπτο να την αποτελειώσω αυτή τη ρημάδα την πρόταση..... :evil:

sL7ap2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Βίκυ μου αν δεν πάω για σπα δυο φορές την εβδομάδα... δεν γίνεται δηλαδή τι να σου πω!! :lol::lol::lol::lol: (μάλλον είμαι η μόνη που δεν έχει κάνει ε??)

Πάντως προσπαθώ να κάνω συχνά ξε-σπά!

 

Για να μην αισθάνεσαι μονη σου να σου πω ούτε και εγω έχω κάνει ποτέ :wink::wink::wink:

αντε να γινουμε 3!!!!και γω μονο ξε-σπα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ούτε κι εγώ έχω κάνει και το θέλω πάααααρα πολύ ....

 

Βρε, admins, βάλτε στις κληρώσεις και κανένα spa για μας τις μαμάδες που μας έχει φύγει η μέση και η πλάτη με τα μωρά μας..... :lol::lol::lol:

 

 

ΝΑΙ! ΝΑΙ! πολύ καλή ιδέα!

 

Να κανονίσουμε ένα 2ήμερο, να φτιάξουμε ένα γκρουπάκι και να πάμε σε αυτό το ξενοδοχείο που είναι στην Αιδηψό http://www.thermaesylla.gr/hotel/index.asp

 

θα κανονίσουμε τα ραντεβού για τις θεραπείες και η μια θα κρατάει τα παιδιά της άλλης την ώρα που θα κάνει spa!

 

Ti λέτε να το κάνονίσουμε σαν την επόμενη συνάντηση μελών?

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Α, ρε Βίκυ τι μας έκανες με τα spa σου!!!! :):):)

 

 

Καλά αυτό το ξενοδοχείο πρέπει να είναι τέλειο.... Το αφεντικό μου πήγαινε εκεί για ένα διάστημα συνέχεια και όλο για αυτό μιλούσε..... Εγώ ούτε στον ύπνο μου!!!! :)

 

 

 

θα κανονίσουμε τα ραντεβού για τις θεραπείες και η μια θα κρατάει τα παιδιά της άλλης την ώρα που θα κάνει spa!

...Το κακό είναι ότι αυτή που έχει βγει από το spa χαλαρωμένη και ευτυχής μόλις κρατήσει τα παιδιά για λίγο θα ξαναχρειαστεί επειγόντως κι άλλο spa.... :):)

sL7ap2.png

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Μην νομίζεις ΛΙΑ μου και εμάς δώρο μας έκαναν την διαμονή το spa πληρώσαμε!

 

Δεν τολμάω να πω τι τιμές έγραφε πίσω από την πόρτα! :oops:

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...