Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΨΥΞΗ...κ τώρα??


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσια!

Ηθελα να σας ρωτήσω το εξης,είμαι στην 9 προς 10 εβδομαδα εγκυμοσυνης καιε χω πάθει μια τρελη ψυξη(πιασιμο στην δεξια ομωπλάτη μου...με πονάει οταν κινούμαι και κατεβαινει μεχρι κατω το χερι μου σ ε σημειο ναμην μπορω να δουλεψω και καλα..Πιστευετε μια εντριβουλα με καμια θερμαντικη αλοιφη θα πειραζε το εμβρυο??κοκκάλωσα λεμεε...:-(

ευχαριστωω:)

RN1Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άσε τις θερμαντικές κατά μέρος και πες στον αντρούλη σου να πάρει το οινόπνευμα και να σου κάνει μια καλή εντριβή πριν ξαπλώσεις. Πρόσεχε να μείνεις στα ζεστά μετά γιατί αλλιώς μπορεί να γίνεις χειρότερα! Τα αποτελέσματα δεν είναι θεαματικά με το οινόπνευμα αλλά θα πρέπει να το κάνεις κάθε βράδυ μέχρι να σου περάσει. Υπομονή και περαστικά!

 

Και πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάλεις αυτό: http://www.pharmacy4u.gr/product_info.php?manufacturers_id=215&products_id=8804

 

Είναι 100% φυτικό προϊόν με θερμαντικές ιδιότητες. Δυστυχώς δεν την έχουν όλα τα φαρμακεία και θα πρέπει να το ψάξεις λίγο.

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άσε τις θερμαντικές κατά μέρος και πες στον αντρούλη σου να πάρει το οινόπνευμα και να σου κάνει μια καλή εντριβή πριν ξαπλώσεις. Πρόσεχε να μείνεις στα ζεστά μετά γιατί αλλιώς μπορεί να γίνεις χειρότερα! Τα αποτελέσματα δεν είναι θεαματικά με το οινόπνευμα αλλά θα πρέπει να το κάνεις κάθε βράδυ μέχρι να σου περάσει. Υπομονή και περαστικά!

 

Και πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!

Σας ευχαριστω πολυ κορίτσια!!ολες σας!!Ειχα ολα τ άλλα...αναγουλες κτλ..τωρα εχω και αυτο..γκρρρ...:P

RN1Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα παθει ψυξη το καλοκαιρι που ημουν εγκυος σηκωσα και πυρεττο ασε χαλια στο κρεβατι δεν μπορουσα να κοιμηθω την επαθα στα πλευρα βογκουσα καθε βραδυ!!μετα απο 4 μερες περασε μονο του!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...