Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ & ΙΝΤΕΡΝΕΤ


κλάρα

Recommended Posts

Στα τελη του μηνα προκειται να αλλαξω εταιρια στην συνδεση του τηλ.και ιντερνετ....και απο την forthnet που ειμαι εδω και ενα χρονο θα παω στην cita.Οταν πριν ενα χρονο οταν εφυγα απο τον ΟΤΕ ο τεχνικος που μου εκανε την συνδεση τον παρακαλεσα να μου δημιουργησει ενα e-mail...διοτι ασχετη εγω....!!!!και μου δημιοργησε λογαριασμο στον outlook express και το e-mail μου ληγει σε forthnet .gr ...και με αυτο το e-mail ανοιξα λογαριασμο στο parentς αλλα το χρησιμοποιησα και γενικα στις επικοινωνιες μου.

Αυτο τωρα που θελω να μαθω ειναι εαν με την διακοπη της συνδεσης που εχω στην forthnet διακοπει και η λειτουργεια του e-,mail μου και αν ναι...θα μπορω να μπαινω στο parents οπως εμπαινα τοσο καιρο ή θα εχει προβλημα ο λογαριασμος μου και θα πρεπει να κανω νεο ???Εαν χρειαστει να κανω νεο λογαριασμο στο parents θα μπορω να χρεισημοποιησω το nikname ή θα χρειαστει να βαλω νεο nikname????

Αν γνωριζει καποιος ας μου απαντησει....

Σας ευχαριστω πολυ.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κλάρα μου. Εχω την εντύπωση οτι τα username και password σου δεν επηρεάζονται. Απλά αν θέλει κάποιος από τους διαχειριστές να σε ενημερώσει για κάτι μέσω mail δεν θα μπορεί γιατί θα έχει το παλιό σου. Αυτό που θα έκανα εγώ κι ας με διορθώσει κάποιος αν σφάλω θα ήταν να στείλω ένα μήνυμα στο parents. Τέρμα κάτω στη σελίδα αν κοιτάξεις λέει "επικοινωνήστε μαζί μας-parents.gr" να κοινοποίησεις το νέο σου mail και θα σου πουν αυτοί. Πάντως να ξέρεις οτι καλύτερο είναι να ανοίξεις ένα mail στο hotmail, yahoo ή gmail γιατί μ΄αυτόν τον τρόπο δεν είσαι εξαρτημένη ούτε από το pc σου, ούτε από τη cyta ή την οποιαδήποτε εταιρία.

Think Different
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κλάρα μου. Εχω την εντύπωση οτι τα username και password σου δεν επηρεάζονται. Απλά αν θέλει κάποιος από τους διαχειριστές να σε ενημερώσει για κάτι μέσω mail δεν θα μπορεί γιατί θα έχει το παλιό σου. Αυτό που θα έκανα εγώ κι ας με διορθώσει κάποιος αν σφάλω θα ήταν να στείλω ένα μήνυμα στο parents. Τέρμα κάτω στη σελίδα αν κοιτάξεις λέει "επικοινωνήστε μαζί μας-parents.gr" να κοινοποίησεις το νέο σου mail και θα σου πουν αυτοί. Πάντως να ξέρεις οτι καλύτερο είναι να ανοίξεις ένα mail στο hotmail, yahoo ή gmail γιατί μ΄αυτόν τον τρόπο δεν είσαι εξαρτημένη ούτε από το pc σου, ούτε από τη cyta ή την οποιαδήποτε εταιρία.

Σε ευχαριστω για την απάντηση....οντως εκ των υστερων εχω δημιουργησει e-mail στο yahoo (καλα να ναι ο γιος μου που με βοηθησε....!!!!)οποτε θα κανω αυτο που μου ειπες θα ενημερωσω τους διαχειρηστες για την αλλαγη....

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μάλλον ΟΦτοπικ αλλά το έψαξεσ καλα για αυτή την νέα ETAIPIA;εχω ΔIABAΣEI κάπου πολλά άτομα να λένε τα χειρότερα...

Πολλοι γνωστοι μου εχουν κανει συνδεση στην cita σχεδων ενα χρονο και δεν εχουν κανενα προβλημα....ουτε και εγω εχω προβλημα με την forthnet αλλα τωρα που λιγει το συμβολαιο απο 19.90 το μηνα θα ανεβω στα 25 το μηνα για το 1ο εξαμηνο και μετ στα 35 ευρω το μηνα.....ειναι μεγαλη η διαφορα αφου στην cita εχω χαμηλοτερη προσφορα και δεν θα ξεπερασω τα 22 ευρω το μηνα και θα εχω καθε τριμηνο το δικαιωμα να αλλαζω το προγραμμα ή να αποχωρησω αν δεν ειμαι ευχαριστημενη χωρις να ειμαι δεσμευμενη για 1 ετος....και σε τοσο δυσκολες εποχες....ψαχνεις καλα ολες τις προσφορες......και οτι σε συμφερει περισσοτερο κανεις....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...