Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

kornilia, όχι δεν το έχω δει ολοκληρωμένο. Αλλά φαντάζομαι ότι θα είναι απλά τέλειο!!

Κοίτα, θέλω να γίνει νόμιμα η παραγγελία ώστε να μην έχω πρόβλημα.Για αρχή ρώτα πόσο έχουν οι γοργόνες με την κορώνα και τη χρωματιστή γεμάτη στρασάκια ουρά αλλά και σε τι μέγεθος είναι. Επίσης μου άρεσαν και κάτι δελφινάκια...αν μπορούσαμε να ρωτήσουμε και γι αυτά.

Φοβάμαι όμως μήπως σε κουράζω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

http://cgi.ebay.com/18-KGP-gold-plated-SWAROVSKI-crystal-mermaid-Necklace-/170640665751?_trksid=p4340.m263&_trkparms=algo%3DSIC%26its%3DI%252BC%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BFICS%252BUFI%26otn%3D10%26pmod%3D170638239880%26ps%3D63%26clkid%3D9125906286435673608

 

Ναι είναι πολύ μεγάλες. Για μπομπονιέρες έχει βρει η μαμά σε κεραμική γοργόνα και τις έχει παραγγείλει. Θα ήταν τέλειες αυτές!

Tι λες για τις παραπάνω; Είναι σε πληστηριασμό;;

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω κοριτσι μου!!θα το δω....κοντα μενει η κουμπαρα μου κ θα το συνδυασω-μενω Μαραθωνα....

 

λοιπον κοριτσακι τα παρελαβα τα βαφτιστικα. απο δουλεια κι απο τιμες εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενη. το θεμα ομως ειναι οτι ο ανθρωπος δεν ειναι να του εχεις εμπιστοσυνη. μου ειχε πει Παρασκευη να παω να τα παρω. παω εχθες το βραδυ και δεν τα ειχε ετοιμα. εγω δεν μπορουσα να περιμενω και μου υποσχεθηκε οτι θα τα φερει αυτος μεχρι τις 11 στο σπιτι μου. οσο τον ειδες εσυ, τον ειδα κι εγω. δεν απαντουσε σε κανενα τηλεφωνο ουτε σημερα το πρωι κι εβαλε τη μανα του (μια γριουλα) να ανοιξει το μαγαζι και να μου αραδιασει ενα σωρο ψεμματα. ειμαι πολυ απογοητευμενη απο τη συμπεριφορα του, αλλα οπως σου ειπα η δουλεια ηταν αυτο που ηθελα. τωρα κρινεις μονη σου...

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

δεν με κουραζεις καθολου, απλα σημερα και αυριο δεν θα εχω καθολου χρονο να τα κοιταξω. αν δεις μεσα στις περιγραφες αναφερει σε πολλα τις διαστασεις και σε ολα και τη τιμη. απλα να ξερεις οτι αν σου κανουν καποια εκπτωση, η συναλλαγη θα πρεπει να γινει εκτος ebay, το οποιο δεν ειναι γενικα παρανομο, απλα περνεις ενα μικρο ρισκο.

 

 

το μαρτυρικο μας ειναι αυτο

 

009.jpg

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

kornilia....δεν έχω λόγια για το μαρτυρικό σου! Είναι πρωτότυπο,καλόγουστο... με μία λέξη τέλειο!! Με το καλό να γίνει η βάπτιση και να χαίρεσαι το μωρό σου.

Τώρα όσον αφορά τα δικά μου: διάβασα κάποια link που μου πρότεινε μια κοπέλα εδώ σχετικά με το ebay και τις αγορές,και έχω κολλήσει εδώ και ώρες να ψάχνω και να ψάχνω.Πες μου σε παρακαλώ 2 πραγματάκια: για να εγγραφείς στο ebay πληρώνεις ή είναι δωρεάν. Επίσης http://jewellery-watches.shop.ebay.co.uk/Jewellery-Watches-/281/i.html?LH_AvailTo=80&_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A4908&rt=nc&_nkw=mermaid&_adv=1&_dmd=1&_in_kw=1&_ipg=50&_oexkw=&_okw=mermaid&_sop=12&_trksid=p3286.c0.m14.l1581&_udhi=&_udlo=&_pgn=21

πες μου στις γοργόνες αυτές με τη χρωματιστή ουρά ποια τιμή ισχύει; Έχω μπερδευτεί η ασχέτω!

Link to comment
Share on other sites

kornilia....δεν έχω λόγια για το μαρτυρικό σου! Είναι πρωτότυπο,καλόγουστο... με μία λέξη τέλειο!! Με το καλό να γίνει η βάπτιση και να χαίρεσαι το μωρό σου.

Τώρα όσον αφορά τα δικά μου: διάβασα κάποια link που μου πρότεινε μια κοπέλα εδώ σχετικά με το ebay και τις αγορές,και έχω κολλήσει εδώ και ώρες να ψάχνω και να ψάχνω.Πες μου σε παρακαλώ 2 πραγματάκια: για να εγγραφείς στο ebay πληρώνεις ή είναι δωρεάν. Επίσης http://jewellery-watches.shop.ebay.co.uk/Jewellery-Watches-/281/i.html?LH_AvailTo=80&_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A4908&rt=nc&_nkw=mermaid&_adv=1&_dmd=1&_in_kw=1&_ipg=50&_oexkw=&_okw=mermaid&_sop=12&_trksid=p3286.c0.m14.l1581&_udhi=&_udlo=&_pgn=21

πες μου στις γοργόνες αυτές με τη χρωματιστή ουρά ποια τιμή ισχύει; Έχω μπερδευτεί η ασχέτω!

 

http://jewellery-watches.shop.ebay.co.uk/Jewellery-Watches-/281/i.html?LH_AvailTo=80&_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A4908&rt=nc&_nkw=mermaid&_adv=1&_dmd=1&_in_kw=1&_ipg=50&_oexkw=&_okw=mermaid&_sop=12&_trksid=p3286.c0.m14.l1581&_udhi=&_udlo=&_pgn=21#

αν εννοεις αυτην εχει τα τρια κομματια, 4,93 λιρες και διπλα σου λεει τα μεταφορικα για Ελλαδα....

Link to comment
Share on other sites

kornilia....δεν έχω λόγια για το μαρτυρικό σου! Είναι πρωτότυπο,καλόγουστο... με μία λέξη τέλειο!! Με το καλό να γίνει η βάπτιση και να χαίρεσαι το μωρό σου.

Τώρα όσον αφορά τα δικά μου: διάβασα κάποια link που μου πρότεινε μια κοπέλα εδώ σχετικά με το ebay και τις αγορές,και έχω κολλήσει εδώ και ώρες να ψάχνω και να ψάχνω.Πες μου σε παρακαλώ 2 πραγματάκια: για να εγγραφείς στο ebay πληρώνεις ή είναι δωρεάν. Επίσης http://jewellery-watches.shop.ebay.co.uk/Jewellery-Watches-/281/i.html?LH_AvailTo=80&_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A4908&rt=nc&_nkw=mermaid&_adv=1&_dmd=1&_in_kw=1&_ipg=50&_oexkw=&_okw=mermaid&_sop=12&_trksid=p3286.c0.m14.l1581&_udhi=&_udlo=&_pgn=21

πες μου στις γοργόνες αυτές με τη χρωματιστή ουρά ποια τιμή ισχύει; Έχω μπερδευτεί η ασχέτω!

 

αν εννοειεις αυτες http://cgi.ebay.co.uk/H453-Mermaid-Princess-Crystal-Charm-Wholesale-3pcs-/230595669763?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35b092af03#ht_3183wt_1139 στοιχιζουν 10 δολλαρια οι τρεις με τα εξοδα αποστολης. σε ευρω πρεπει να ειναι πανω κατω 8. υπαρχουν και σε ασημι. η εγγραφη στο ebay ειναι δωρεαν.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

δεν με κουραζεις καθολου, απλα σημερα και αυριο δεν θα εχω καθολου χρονο να τα κοιταξω. αν δεις μεσα στις περιγραφες αναφερει σε πολλα τις διαστασεις και σε ολα και τη τιμη. απλα να ξερεις οτι αν σου κανουν καποια εκπτωση, η συναλλαγη θα πρεπει να γινει εκτος ebay, το οποιο δεν ειναι γενικα παρανομο, απλα περνεις ενα μικρο ρισκο.

 

 

το μαρτυρικο μας ειναι αυτο

 

009.jpg

 

ειναι θεικο!!!!γεια στα χερια σου!!σου στελνω με π.μ. ΤΩΡΑ τη διευθυνση μου... θα περιμενω προσκληση για να ερθω στη βαφτιση σας..

 

ααα σχετικα με τον κυριο θα δω τι θα κανω....θα βαλεις κ φωτο τα ρουχα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Spyni, είναι αυτές οι 3 γοργόνες οι χρυσές με τις κορόνες και τα στρας στην ουρά.Μπαίνοντας όμως στο αντικείμενο έχει άλλη τιμή λέει US 7,99.

Με τα μεταφορικά για Ελλάδα είναι 6,16 δηλ 4, κάτι ευρώ και τα 3 κομμάτια;

Και πως θα ξέρω αν έχει 140 που χρειάζομαι; Τα μεταφορικά αλλάζουν αν παραγγείλω ποσότητα;Συγγνώμη για το πλήθος των ερωτήσεων!!!

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

αν εννοειεις αυτες http://cgi.ebay.co.uk/H453-Mermaid-Princess-Crystal-Charm-Wholesale-3pcs-/230595669763?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35b092af03#ht_3183wt_1139 στοιχιζουν 10 δολλαρια οι τρεις με τα εξοδα αποστολης. σε ευρω πρεπει να ειναι πανω κατω 8. υπαρχουν και σε ασημι. η εγγραφη στο ebay ειναι δωρεαν.

 

 

ναι αυτό εννοώ αλλά απογοητεύτηκα από την τιμή. Θα μου ανέβει πολύ ψηλά.Κρίμα γιατί μου άρεσε πολύ. Μεγαλούτσικη βέβαια πρέπει να είναι για μαρτυρικό έ;

Link to comment
Share on other sites

ειναι θεικο!!!!γεια στα χερια σου!!σου στελνω με π.μ. ΤΩΡΑ τη διευθυνση μου... θα περιμενω προσκληση για να ερθω στη βαφτιση σας..

 

ααα σχετικα με τον κυριο θα δω τι θα κανω....θα βαλεις κ φωτο τα ρουχα??

 

τα ρουχα θα σας τα ανεβασω το βραδακι, γιατι τα εχει ο αντρας μου στο αυτοκινητο και ειναι στη δουλεια τωρα.

 

Spyni, είναι αυτές οι 3 γοργόνες οι χρυσές με τις κορόνες και τα στρας στην ουρά.Μπαίνοντας όμως στο αντικείμενο έχει άλλη τιμή λέει US 7,99.

Με τα μεταφορικά για Ελλάδα είναι 6,16 δηλ 4, κάτι ευρώ και τα 3 κομμάτια;

Και πως θα ξέρω αν έχει 140 που χρειάζομαι; Τα μεταφορικά αλλάζουν αν παραγγείλω ποσότητα;Συγγνώμη για το πλήθος των ερωτήσεων!!!

Σας ευχαριστώ.

 

δεν εχω καταλαβει ακριβως ποιες θελεις. μπες μεσα στο ειδος κι αντεγραψε τη διευθυνση απο πανω για να μας βαλεις το link. για να μαθεις αν εχει τοσα κομματια και ποσο θα σου κοστισουν ακριβως, πρεπει να στειλεις μηνυμα στον πωλητη. δειξε μου ποιες ειναι και το αναλαμβανω εγω το μηνυμα αν θες.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Spyni, είναι αυτές οι 3 γοργόνες οι χρυσές με τις κορόνες και τα στρας στην ουρά.Μπαίνοντας όμως στο αντικείμενο έχει άλλη τιμή λέει US 7,99.

Με τα μεταφορικά για Ελλάδα είναι 6,16 δηλ 4, κάτι ευρώ και τα 3 κομμάτια;

Και πως θα ξέρω αν έχει 140 που χρειάζομαι; Τα μεταφορικά αλλάζουν αν παραγγείλω ποσότητα;Συγγνώμη για το πλήθος των ερωτήσεων!!!

Σας ευχαριστώ.

 

το καλυτερο ειναι να στειλεις μεηλ στον πωλητη-μεσω ε βαυ- κ να του πεις θελω τοσα κομματια, τι ποσο θες μαζι με τα μεταφορικα για Ελλαδα...πατας εκει που λεει ask a question κ επιλεγεις οτι δεν απαντηθηκε η ερωτηση σου κ μετα γραφεις στο πλαισιο αυτο που θες...μονο ετσι θα μαθεις συνολικο ποσο..ο,τι αλλο θες εδω ειμαστε

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν kornilia εσύ βρήκες ποιες ακριβώς μ'ενδιαφέρουν. Θα σου ήμουν υπόχρεη αν ρωτούσες για μένα. Και θέλω και τη γνώμη σας αν είναι μεγάλο ή όχι για μαρτυρικό.

Spyni, ΄σ' ευχαριστώ πολύ...αν δεν κουράζω την kornilia θα προτιμούσα για μεγαλύτερη ασφάλεια να το κάνει για μένα. Βλέπεις είμαι πρωτάρα και φοβάμαι λίγο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τωρα μπηκα και ειδα τη διασταση της. ειναι 6,5 εκ. μηκος. νομιζω οτι ειναι πολυ μεγαλη για μαρτυρικο. μηπως να την εκανες μπομπονιερα;

 

κοπελια μου, συμφωνω με την κα καθηγητρια-δε βγαινουν ετσι φυσικα οι τιτλοι!!!-...νομιζω ειναι μεγαλη για μαρτυρικο...ενω για μπομπο ειναι μια χαρα!!

Link to comment
Share on other sites

Δες την απάντησή μου πάνω από το ποστ της πολύτεκνης μάνας.

Δεν μπορούσα να αντιγράψω το λινκ για να σου δείξω τη δεύτερη επιλογή μου. Ας όψεται το λαπτοπ του συζύγου.

Link to comment
Share on other sites

kornilia εγω πήρα αυτά απο εβαυ.αν σου αρέσουν μπορείσ να πεισ στον πωλητή οτι θέλεις μόνο ρόζ. είναι πολύ ωραία και πάρα πολύ καλή τιμή.εγω φαντάσου πήρα 8000τμχ 75ευρώ.

http://i1140.photobucket.com/albums/n574/amalia63/24b2107f.jpg

ami αυτα σε ποιον πωλητη θα τα βρω?????ειναι πραγματικα τελεια!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...