Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δωρο μεταχερισμενη κουνια?


Recommended Posts

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ,

ΕΙΜΑΙ ΕΓΥΟΣ 17 ΒΔ. ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ.

ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΣΕΙ ΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ( ΣΕΤ) ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ, ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΩΡΑ. ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ.

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΙΣΩ, ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΜΕΤΑΧΕΡΙΣΜΕΝΟ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ??:confused: ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ?

line_m121_beg_40_time_1286424000_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κ εγω περιμενω το πρωτο μου μωρο κ σχεδον ολα τα επιπλα τα εχω παρει απο φιλες μου που εχουν μεγαλωσει τα μωρα τους καλαθουνα αλλαξιερα καθισμα αυτοκινητου κουνια παρκοκρεββατο κλπ δεν ειναι κακο μιας κ ειναι σε αριστη κατασταση το μονο που θα παρω εγω ειναι ο μαρσιπος κ το καροτσι γιατι θελω να με βολεψουν σε δικες μου χρησης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ladycat

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ. ΗΡΕΜΗΣΑ ΤΩΡΑ

να φανταστεις επειδη δεν θελω να μαθω το φυλλο του μωρου ολες εχουν μαζεψει τα ρουχαλακια σε ουδτερα χρωματα κ μου τα φερνουν σιγα σιγα για καθημερινη χρηση ειναι σουπερ μην αγχωνεσαι στην εποχη μας χρειαζετε ολο αυτο οχι μονο για οικονομικους λογους αλλα κ για το περιβαλλον ξερεις ποσο γρηγορ μεγαλωνουν τα μωρουλια

Link to comment
Share on other sites

Να παρεις ενα καινουριο στρωματακι μονο. Κατα τα αλλα εφοσον υπαρχει και ειναι και δωρο μπορεις με τα λεφτα που θα διεθετες να παρεις κατι αλλο

 

Συμφωνώ.Ένα καλό στρώμα αρκεί.

Τα ζουζουνάκια...ζουζουνίζουνε!

Link to comment
Share on other sites

Να παρεις ενα καινουριο στρωματακι μονο. Κατα τα αλλα εφοσον υπαρχει και ειναι και δωρο μπορεις με τα λεφτα που θα διεθετες να παρεις κατι αλλο[/quote)ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.δυσκολοι καιροι .παρε κατι αλλο και δεξου το δωρο.με το καλο κοριτσι μου.:-P

Fa3Lp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατά τη δική μου άποψη είναι πολύ τυχερές οι κοπέλες που μπορούν να αποφύγουν κάποια έξοδα....Δυστυχώς εγώ στο πρώτο μου παιδάκι έπρεπε να τα αγοράσω όλα από την αρχή αλλά ευτυχώς τώρα που θα κάνω το τρίτο θα γίνει η απόσβεση.....

G2Mbp3.png

--------------------------------------------------

Μy boy is 5 years old-my girl is 3 years old!

Link to comment
Share on other sites

Οχι βρε..μονο στρωματακι να παρεις που ειπανε και οι κοπελες!!Αυτα τα πραγματα τα χρησιμοποιησεις για τοσο λιγο, που ειναι κριμα να δωσεις τοοοοοοοοοσαααα χρηματα!!Ο καιρος περναει πολυ γρηγορα.Κρατα τα λεφτα σου να παρεις ενα κρεβατι μεγαλο αργοτερα ,να φτιαξεις το δωματιο που θα εχει μεχρι να φυγει απο το σπιτι.

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ,

ΕΙΜΑΙ ΕΓΥΟΣ 17 ΒΔ. ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ.

ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΣΕΙ ΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ( ΣΕΤ) ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ, ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΩΡΑ. ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ.

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΙΣΩ, ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΜΕΤΑΧΕΡΙΣΜΕΝΟ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ??:confused: ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ?

 

 

 

θα αλλαξεις μόνο το στρωματακι , θα πάρεις καινουργιο .

 

 

Σκεψου οτι τα 500 ευρω + που θα εδινες για κουνια και κλπ θα τα βαλεις στην ακρη για αργοτερα ;)

 

Με το καλόοοοο

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ περιμένω το πρώτο μου παιδάκι και την κούνια μου την έδωσαν!Βέβαια είναι σε άψογη κατάσταση!Αν μπορείς να γλιτώσεις μερικά έξοδα κάντο γιατί υπάρχουν τόσα άλλα που πρέπει να αγοράσεις και πιστεψέ με κοστίζουν ακριβά!

Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ περιμένω το πρώτο μου και όλα τα πράγματα μου τα έδωσε η ξαδέρφη μου σε άριστη κατάσταση .. Απο οτι έχω υπολογίσει γλίτωσα περίπου 1000ευρώ και είναι το καλήτερο δώρο..

EwCip3.png
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι σε καλή κατασταση φυσικά και να την πάρεις! Εμείς στο πρώτο αγοράσαμε κούνια, αλλά τώρα που περιμένουμε το δευτερο μας έδωσαν μια κούνια, γιατί χρειαζόμαστε και άλλη, και φυσικά δεν αρνηθηκαμε.Μόνο στρώμα θα αγοράσουμε. Ότι γλιτώνεις καλό είναι!;)

Είσαι ακόμα 17 εβδομάδων και μάλλον δεν έχεις καταλαβει πόσα πολλά πράγματα έχεις να αγοράσεις ακόμα!!!:D:D

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ....

ΣΤΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ.....

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται,αφού είναι σε καλή κατάσταση,να τα πάρεις οπωσδήποτε.Μόνο στρώμα καινούριο αγόρασε.Και εμάς είναι το πρώτο μας και για τα επιπλάκια που λές δώσαμε γύρω στα 800 ευρώ. Είναι μεγάλο ποσό και τα μωρά μας θα έχουν συνέχεια ανάγκες. Και εμένα θα μου δώσουν αποστειρωτή,ρηλάξ και αλλαξιέρα και αισθάνομαι ευγνώμων για αυτό.

ouQHp3.png

w1tfp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ,

ΕΙΜΑΙ ΕΓΥΟΣ 17 ΒΔ. ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ.

ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΣΕΙ ΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ( ΣΕΤ) ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ, ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΩΡΑ. ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ.

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΙΣΩ, ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΜΕΤΑΧΕΡΙΣΜΕΝΟ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ??:confused: ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ?

 

εννοείται να το δανειστεις! πόσο θα κοιμηθεί το παιδί εκεί; 2-2,5 χρόνια; ε...τι θα το κανεις μετά;

κι εμεις δανειστηκαμε την κούνια και τωρα που κοιμαται σε μονο, την πακεταραμε και τσουπ... την επιστρεψαμε. Να γεμίζει η δική τους αποθήκη! χαχαχαχαχαχα

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Ότι μπορούν να σου χαρίσουν/δανείσουν και είναι σε καλή κατάσταση (μιλάω για θέματα ασφάλειας) , ΠΑΡΤΟ!

Δεν μπορείς να φανταστείς τα χρήματα που θα γλιτώσεις και μάλιστα για πράγματα που θα χρησιμοποιήσεις λίγο διάστημα (κούνια , πάρκο , περπατούρα κλπ).

Εγώ προσωπικά δανείστηκα λίκνο , καθισματάκι αυτοκινήτου μπεμπέ , καρεκλάκι φαγητού , θήλαστρο κλπ. από φίλες μου , τα επέστρεψα και με τη σειρά μου άρχισα να δανείζω δικά μου πράγματα σε άλλες.

Έχουμε και κρίση!!!

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...