Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

Recommended Posts

Διαφημίσεις

Αχ καλε ειναι ομορφες....! Και μιλαει μεταλλας ετσι? ...... εχω καταντησει αστα να πανε...παντως μου αρεσουν. Ειδικα η πρασινη.......

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

δεν ξερω τι ειναι αυτα τα υπεροχα πραγματακια αλλα μου αρεσουν πολυ!!

θα μου πειτε και εμενα σε τι χρησιμευουν?

καλημερα και εγω θα ηθελα να μαθω!!!!

561874hhz1c12ps5.gif1298739qm9p56dlj4.gif

η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!

Διαφημίσεις

δεν εχω κοριτσια....αλλα εχω τρεις ανιψιες.....μπορειτε να μου πειτε πως τις φτιαξατε;;ασε που νομιζω οτι με μικρες παραλλαγες μπορω να τις κανω διακοσμητικο στοιχειο;;μου επιτρεπετε να σας το ''κλεψω'';;;;

561874hhz1c12ps5.gif1298739qm9p56dlj4.gif

η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!

Διαφημίσεις

Σοφάκι μπράβο είναι τέλειες ! Είσαι χρυσοχέρα κοπέλα μου...

Τελειώνω και εγώ με τις μπομπο τώρα όσοι τις έχουν δει έχουν εντυπωσιαστεί ..θα σου στείλω κάποια στιγμή μήνυμα να τις δεις :P

Κοριτσια τις οδηγιες για να κατασκευασετε tutus μπορειτε να τις βρειτε στο youtube, εχει απειρα βιντεο.Αν παλι εχετε καμια απορια, ρωτηστε με...

Αγαπητή φίλη Σοφία,

Εγώ έχω απορίες σχετικά με τα υλικά, δηλαδή τα μέτρα για το τούλι και την κορδέλα και φυσικά τα μαγαζιά που τα προμηθεύτηκες.

Φυσικά δεν πρέπει να παραλείψω να αναφέρω ότι είναι ΤΕΛΕΙΕΣ!!! Μπράβο σου χρυσοχέρα!

Θέλει κάποιες ιδιαίτερες γνώσεις; Γιατί δεν έχω ξαναδοκιμάσει κάτι τέτοιο και θα το ήθελα πολύ.

.png.png

Αγαπητή φίλη Σοφία,

Εγώ έχω απορίες σχετικά με τα υλικά, δηλαδή τα μέτρα για το τούλι και την κορδέλα και φυσικά τα μαγαζιά που τα προμηθεύτηκες.

Φυσικά δεν πρέπει να παραλείψω να αναφέρω ότι είναι ΤΕΛΕΙΕΣ!!! Μπράβο σου χρυσοχέρα!

Θέλει κάποιες ιδιαίτερες γνώσεις; Γιατί δεν έχω ξαναδοκιμάσει κάτι τέτοιο και θα το ήθελα πολύ.

Οσον αφορα στα υλικα...Μπορεις να κανεις και με τρια μετρα τουλι οποτε θα γινει πιο κοντη, μπορεις και με πεντε αλλα και με οσο θες...Στην μεση στα δυο τελευταια που εκανα, εβαλα λαστιχο αφου πρωτα μετρησα την μεση της μικρης μου...Στο πρωτο ειχα βαλει κορδελα και παλι μετρησα μεση...Υλικα πηρα απο την ΜΑΡΙΑΝΝΑ στην Βενιζελου, αλλα εχει σε πολλα μαγαζια με ειδη συσκευσιας και τουλι και κορδελα...Οσο για τις γνωσεις...Δεν θελει ιδιαιτερες αλλα αν "πιανει" το χερι σου, εννοειται πως θα εχεις καλυτερο αποτελεσμα...Α και θελει και αρκετη υπομονη γιατι ειναι σχεδον 3 ωρες δουλεια...Χωρια τα στολιδια που τυχον θα θες να βαλεις επανω...

Διαφημίσεις

Δείτε και εδώ:

και εδώ:

Εγώ δένω το λάστιχο (για την μεσούλα της) γύρο από την πλάτη μιας καρέκλας και μετά δένω τα τούλια. Είναι πολύ ευκολο.

.pngy3DLp3.png

• 2 weeks later...

Σοφακι αυτες οι φουστιτσες δεν ειναι μονο για να παιζουν τα παιδακια!!! Ειναι για παραστασεις, για μπαλαρινες, ειναι τελειες!!!!!Εχεις σκεφτει να το προωθησεις και να ασχοληθεις ...επαγγελματικα ας πουμε? Συγχαρητηρια ειναι τελειες!

LQvip2.png

Σοφάκι μπράβο είναι τέλειες ! Είσαι χρυσοχέρα κοπέλα μου...

Τελειώνω και εγώ με τις μπομπο τώρα όσοι τις έχουν δει έχουν εντυπωσιαστεί ..θα σου στείλω κάποια στιγμή μήνυμα να τις δεις :P

Nτεμπορα, αναμενω με ανυπομονυσια...

Σοφακι αυτες οι φουστιτσες δεν ειναι μονο για να παιζουν τα παιδακια!!! Ειναι για παραστασεις, για μπαλαρινες, ειναι τελειες!!!!!Εχεις σκεφτει να το προωθησεις και να ασχοληθεις ...επαγγελματικα ας πουμε? Συγχαρητηρια ειναι τελειες!

Το σκεφτομαι αλλα ... δισταζω...Και ευχαριστωωωωωωωωωω!

Σοφία μου, είναι φανταστικές! Αν τις έχεις ανεβάσει σε group στο fb, στείλτο μου να το προωθήσω σε φίλες μου με κοριτσάκια! Αν δεν έχεις κάνει ακόμα group, να κάνεις σύντομα! Φιλιά στα μικρά σου!

Α,και για να μην με κράξουνε πάλι, τα δακρυα πάνε στο οτι εμείς οι αγορομάνες έχουμε περιορισμένη -εως ανύπαρκτη- γκάμα αξεσουάρ κλπ να επιλέξουμε για τα αγοράκια μας!

Σοφία μου, είναι φανταστικές! Αν τις έχεις ανεβάσει σε group στο fb, στείλτο μου να το προωθήσω σε φίλες μου με κοριτσάκια! Αν δεν έχεις κάνει ακόμα group, να κάνεις σύντομα! Φιλιά στα μικρά σου!

Και βεβαια εχω κανει γκρουπακι...