Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

ελσα μου σ ευχαριστω πολυ!!! Μακαρι να μην ερθει και σε σενα!! τα προεορτια καμια φορα ειναι αρχη εγκυμοσυνης. Χαρα σιγουρα θα τα καταφερεις!!! τα ουτροτζεσταν γιατι τα παιρνεις;

 

Καλημέρα!Συγνώμη που παρεμβαίνω αλλά αυτό με τα προεόρτια μου φαίνεται λιγουλάκι ενθαρρυντικό.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ! ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 26 ΜΕΡΑ ! 1 ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΔΗΛΑΔΗ....ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ...ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΑ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ.

 

ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΑ SERPAFAR ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ...ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΥΓΡΑ ΑΣΠΡΑ ....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΦΑΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ...ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΤΥΧΙΩΝ.....ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ Η ΠΟΛΛΗ ΑΝΑΜΟΝΗ.....ΕΛΠΙΖΩ ANAMP KAI ELSA ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ....ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ.

Link to comment
Share on other sites

καμπιος μακαρι να εχεις καλα αποτελεσματα..στο ευχομαι απο την καρδια μου και σε καταλαβαινω απολυτα..και εγω εχω μια κρυφη ελπιδα επειδη

3 μερες τωρα εχω λιγα υγρα αν και το στηθος μου την προηγουμενη φορα πρηστηκε σταδιακα...και εχω ενα τεστ εγκυμοσυνης που δειχνει απο την 5 ημερα..μπαινω στον πειρασμο να το κανω,αλλα μετα το ξανασκεφτομαι οτι θα το χαλασω αδικα οπως τον προηγουμενο μηνα και δεν το κανω,τοση ταλαιπωρια εχουμε τραβηξει..δυο μερες υπομονη δεν ειναι τπτ...μου ειπε οτι μπορει να χρειαστει να μου κανει και 2 ενεσεις..φοβαμαι λιγο.

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα υγρα που λετε τα ειχα κι εγω κοριτσια στην ατυχη εγκυμοσυνη μου, και μαλιστα πολλα πηρα το γιατρο τηλ. και μου ειπε οτι ηταν φυσιολογικα λογω εγκυμοσυνης. Αχ παναγιτσα μου ποτε ποτε εχω κατι πονακια και νομιζω οτι θα μου ρθει. επισης εχω και συχνοουρια!!! καθε 10 λ. πηγαινω τρεμοντας στην τουαλετα, και νομιζω οτι θα ερθει... Μακαρι να μην ερθει σε καμια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!! θα ήθελα την βοήθεια σας.....περίμενα να αδιαθετήσω 13-7-2012.... στις 16-7-2012 έκανα χοριακή και βγήκε αρνητικη :( ενώ όμως έχω κανονικά πόνους περιόδου...δεν μου εχει έρθει ακόμα....τι γίνεται???? υπάρχει περίπτωση η χοριακή να έδειξε λάθος????

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΜΗ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΓΧΩΝΕΣΑΙ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΥΧΕΡΕΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ!!!!!ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΛΙΓΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΥΧΗ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

δε φοβαμαι πλεον τπτ..ολη αυτη η αναμονη με κουρασε..το αγχος με εξαντλησε,οτι ειναι να γινει θα γινει..βαρεθηκα...κουραστηκε και ο αντρας μου..καθε μερα εκανα το τεστ ωορηξιας,εβγαινε αρνητικο αλλα του ελεγα δεν πειραζει..ελα να προσπαθησουμε και αφου το σπερμα ζει μεσα στον κολπο μπορει αυριο να εχω ωορηξια και να τα καταφερουμε...εχθες το βραδυ μου ειπε "δεν αντεχω αλλο..με ξεζουμιζες, θα κοιμηθω στο αλλα δωματιο αν δε με αφησεις ησυχο"....χιχιχιχιχι..οντως τον ξεζουμισα..ειναι για γελια ειναι και για κλαματα

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! θα ήθελα την βοήθεια σας.....περίμενα να αδιαθετήσω 13-7-2012.... στις 16-7-2012 έκανα χοριακή και βγήκε αρνητικη :( ενώ όμως έχω κανονικά πόνους περιόδου...δεν μου εχει έρθει ακόμα....τι γίνεται???? υπάρχει περίπτωση η χοριακή να έδειξε λάθος????

 

Δε νομίζω να έδειξε λάθος. Μάλλον ανωμαλία στον κύκλο σου θα είναι. Κι εγώ πονάω πριν την περίοδο και μετά έρχεται.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΜΗ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΓΧΩΝΕΣΑΙ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΥΧΕΡΕΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ!!!!!ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΛΙΓΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΥΧΗ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΑ.

 

 

 

μακαρι..και αν οχι αυτο το μηνα, ισως τον επομενο..θα ερθει και η δικια μας στιγμη:!::!::!: ο αντρας μου λεει οτι δεν ερχεται επειδη το κυνηγαμε..οσο το κυνηγας αυτο τρεχει μακρια...σκεψου μου λεει οτι δεν το θες...οτι δεν πρεπει να μεινεις εγκυος και τσουπ θα μεινεις..και εχει δικιο τελικα..τελικα απο τη μερα που γραφτηκα εδω χαλαρωσα αρκετα..

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!! θα ήθελα την βοήθεια σας.....περίμενα να αδιαθετήσω 13-7-2012.... στις 16-7-2012 έκανα χοριακή και βγήκε αρνητικη :( ενώ όμως έχω κανονικά πόνους περιόδου...δεν μου εχει έρθει ακόμα....τι γίνεται???? υπάρχει περίπτωση η χοριακή να έδειξε λάθος????

 

αν εχεις κανεις μπανακια τωρα το καλοκαιρι στη θαλασσα ειναι λογικο να καθυστερει λιγο

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Εμένα δυστυχώς με επισκέφτηκε η ακατανομαστη πρωί πρωί. Δεν πειράζει πάμε για τον επόμενο μήνα. Εύχομαι σε όλες σας να μην σας έρθει και να ανακοινώνεται μια μια τα ευχάριστα. Φιλακια

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις κανεις μπανακια τωρα το καλοκαιρι στη θαλασσα ειναι λογικο να καθυστερει λιγο

 

Καλησπέρα Χαρα μου....Καταλάβαίνω τι λές και σίγουρα έχω κανει αρκετα μπανια όπως και τους προηγούμενους μήνες....Αλλά ακόμα τπτ... :( έχω αγχωθεί απ΄τη μία γιατι το θέλω τόσο πολύ, απτην αλλή λέω γιατι δεν έρχεται η καταραμένη να τελειώνουμε και αυτό τον μήνα!!! Εσείς προσπαθείτε καιρό??

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα είμαι καινούρια. Δυσκολεύομαι ακόμη να προσαρμοστώ και να το μάθω. Εγώ σήμερα περιμένω να αδιαθετήσω. Το μόνο που έχω είναι πόνοι περιόδου αλλά το πρήξιμο-φούσκωμα που έχουμε συνήθως όσες περιμένουμε να αδιαθέσουμε δεν είναι χαμηλά στο ύψος των ωοθηκών αλλά στο ύψος του αφαλού. Έχει 5-6 μέρες που το έχω παρατηρήσει. Λέτε να σημαίνει κάτι?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΘΗ Ή ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΜΗΝ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΣΣΙΚΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΗΞΙΜΟ ΟΧΙ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΩΝ ΩΟΘΗΚΩΝ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΑΦΑΛΟΥ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ?

 

:?:???::?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα Χαρα μου....Καταλάβαίνω τι λές και σίγουρα έχω κανει αρκετα μπανια όπως και τους προηγούμενους μήνες....Αλλά ακόμα τπτ... :( έχω αγχωθεί απ΄τη μία γιατι το θέλω τόσο πολύ, απτην αλλή λέω γιατι δεν έρχεται η καταραμένη να τελειώνουμε και αυτό τον μήνα!!! Εσείς προσπαθείτε καιρό??

 

 

και εγω το ιδιο σκεφτομαι...να ερθει να τελειωνουμε...οχι τιποτα αλλο να ξεπρηστω που εχω γινει σα μπαλονι...ειχαμε πια αποτυχημενη εγκυμοσυνη και τωρα προσπαθουμε 7 μηνες μετα απο αυτη..υπομονη

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΘΗ Ή ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΜΗΝ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΣΣΙΚΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΗΞΙΜΟ ΟΧΙ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΩΝ ΩΟΘΗΚΩΝ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΑΦΑΛΟΥ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ?

 

:?:???::?

 

 

 

Ιωαννα δε θελω να σε απογοητευσω αλλα μπορει να μην ειναι και τπτ. εγω στην προηγουμενη εγκυμοσυνη στην αρχη το καταλαβα μονο απο την καθυστερηση,αρχισαν τα τσιμπηματακια κατω απο τον αφαλο και ανακατωσουρες..ειδικα αν μυριζα τσιγαρο και στα 3 μετρα μου ερχοταν εμετος...

και τον προηγουμενο μηνα ειχα ανεμογκαστρι...καθυστερηση...ταση για εμετο,αναγουλες,τραβηγματα στον αφαλο,μικρα πονακια χαμηλα εκανα χοριακη και ηταν αρνητικοτατη..και τωρα τα ιδια..περιμενω απο στιγμη σε στιγμη να αδιαθετησω,αλλα τα συμπτωματα...συμπτωματα.Δεν ξαναπαω για χοριακη ομως...τι να πω? δεν ξερω

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!! ελπιζω να ειστε ολες καλα....εγω σημερα νιωθω λες και εσκαβα...υπερκοπωση χωρις λογο ...υποψιαζομαι οτι η κοκκινη κυρια καταφθανει...πριν λιγο ειδα υγρα και νομιζω πως ηταν ροζ...φφφφφφφφ....ειχα λιγες ελπιδες αλλα...δε πειραζει...τον αλλο μηνα παλι

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Εμένα δυστυχώς με επισκέφτηκε η ακατανομαστη πρωί πρωί. Δεν πειράζει πάμε για τον επόμενο μήνα. Εύχομαι σε όλες σας να μην σας έρθει και να ανακοινώνεται μια μια τα ευχάριστα. Φιλακια

 

 

 

TINAS μου μια απτα ίδια!καθε μηνα στην ωρα της!!!!αυριο πρωι θα ειμαι κι εγω αδιαθετη!τι νευρα εχω δεν φανταζεσαι!αυτο το μηνα το προεμμηνορυσιακο με τσακισε!στηθος:πιο πρησμένο δεν παει,(σημερα μου ξεπρηστηκε),πρησμένα πόδια,υπνηλία και πόνοι!καταλαβαινεις ότι λέω κάτι θα έγινε αυτο το μήνα αλλά.....πάλι τζιφος!:cry::cry::cry:!!!τώρα το μόνο που θέλω είναι να τελείωνω και να πάω στο γυναικολόγο να ξεκινήσω εξετάσεις!δεν μπορώ να τ αφήνω άλλο στην τύχη τους!

Link to comment
Share on other sites

TINAS μου μια απτα ίδια!καθε μηνα στην ωρα της!!!!αυριο πρωι θα ειμαι κι εγω αδιαθετη!τι νευρα εχω δεν φανταζεσαι!αυτο το μηνα το προεμμηνορυσιακο με τσακισε!στηθος:πιο πρησμένο δεν παει,(σημερα μου ξεπρηστηκε),πρησμένα πόδια,υπνηλία και πόνοι!καταλαβαινεις ότι λέω κάτι θα έγινε αυτο το μήνα αλλά.....πάλι τζιφος!:cry::cry::cry:!!!τώρα το μόνο που θέλω είναι να τελείωνω και να πάω στο γυναικολόγο να ξεκινήσω εξετάσεις!δεν μπορώ να τ αφήνω άλλο στην τύχη τους!

 

Ελσακι μου και εγω μια απο τα ιδια. Εγω πάλι είχα πρόβλημα με την όσφρηση και την γεύση αυτές τις μερες. Ολα μου μυρίζαν πιο έντονα. Τι κόλληματα τρώει και αυτο το μυαλο όμως ώρες-ώρες. Αφού πιστεύω ότι ολα τα συμπτωματα που λένε ότι έχουνε οι έγκυες τα είχα ολα και εγω ένα ένα απο κάθε φορά. Μάλλον όταν μείνω έγκυος με το καλο δεν θα εχω κανένα αφού τα εχω εξαντλήσει ολα. Και εγω αυτο ειπα, ας περάσει με το καλο το καλοκαίρακι και απο Σεπτέμβρη πάμε για εξετάσεις και βλέπουμε. Τι να πω για κάποιο λόγο δέν ερχεται το μωρακι μας. Κάτι παραπάνω ξέρει ο Θεός απο εμάς.φιλακια και μην απογοητευεσαι θα τα καταφέρουμε και εμείς ειμαι σίγουρη απλα θα μας πάρει λίγο χρόνο παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Ελσακι μου και εγω μια απο τα ιδια. Εγω πάλι είχα πρόβλημα με την όσφρηση και την γεύση αυτές τις μερες. Ολα μου μυρίζαν πιο έντονα. Τι κόλληματα τρώει και αυτο το μυαλο όμως ώρες-ώρες. Αφού πιστεύω ότι ολα τα συμπτωματα που λένε ότι έχουνε οι έγκυες τα είχα ολα και εγω ένα ένα απο κάθε φορά. Μάλλον όταν μείνω έγκυος με το καλο δεν θα εχω κανένα αφού τα εχω εξαντλήσει ολα. Και εγω αυτο ειπα, ας περάσει με το καλο το καλοκαίρακι και απο Σεπτέμβρη πάμε για εξετάσεις και βλέπουμε. Τι να πω για κάποιο λόγο δέν ερχεται το μωρακι μας. Κάτι παραπάνω ξέρει ο Θεός απο εμάς.φιλακια και μην απογοητευεσαι θα τα καταφέρουμε και εμείς ειμαι σίγουρη απλα θα μας πάρει λίγο χρόνο παραπάνω.

 

 

καλα ότι θα τα καταφερουμε ειναι σιγουρο!!!!!!!!!!!!!!!απλά όσο περνάνε οι μήνες το πραγμα γίνεται όλο πιο αγχωτικό!δεν βοηθαει κι η γενικότερη κατασταση,παντου προβλήματα και μιζερια!ας ειμαστε ψυχραιμες και όλα γινονται.και του σπανου τα γενια γινονται την σημερον ημέρα:-D:grin:!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!! τελικα κοριτσια δεν αδιαθετησα χτες!!! εχω αρχισει και ελπιζω...... ειμαι στις 30 μερες. Απο την αλλη σκεφτομαι μηπως καθηστερει απο τα μπανια;; τι να πω. συμπτωματα περιοδου δεν εχω. ουτε στηθως πολυ πρησμενο οπως καθε φορα που ειναι να αδιαθετησω.Λετε;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στις μέλλουσες μαμάδες! Κι εγώ μια από αυτές θέλω να είμαι αλλά επειδή μετά από ένα χρόνο γάμου δεν έχει συμβεί θέλω να το ψάξω λίγο...συναισθηματικά.

Μπορεί να μου πει κάποια αν γνωρίζει κάποιον/α ή φορέα που να μπορώ να μιλήσω για το πώς νοιώθω αυτήν την περίοδο σε σχέση με τη μητρότητα; Εχω αρχίσει να ψάχνω στο ιντερνετ. Είμαι σίγουρη ότι πολλές θα θέλαμε να μιλήσουμε με κάποιον ειδικό για ότι αφορά το να γίνουμε μανούλες

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είμαι καινούρια στο φόρουμ. Περίπου 2 χρόνια προσπαθώ με το σύζυγό μου για παιδάκι. Στον 1ο χρόνο ανακάλυψα ότι πάσχω από υποθυροειδισμό με αποτέλεσμα να έχω ανεβασμένη προλακτίνη. Σε 6 μήνες με την κατάλληλη θεραπεία ρύθμισα και τις 2 ορμόνες. Η προλακτίνη οφειλόταν στον υποθυροειδισμό. Ο γυναικολόγος εκτίμησε ότι στην προλακτίνη οφειλόταν η υπογονιμότητα και τώρα θα μείνω σίγουρα έγκυος. Έχουν περάσει 3 μήνες που τα ρύθμισα και ακόμη τίποτα. Τι λέτε??? Έχω απογοητευτεί τελείως...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...