Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΜΒΑΣ ????


jtse

Recommended Posts

Λέω να κοιτάξω για καμβά με την φωτογραφία του μωρού μαζί με την μεγάλη μου κόρη για να την έχουμε στο εξοχικό στο τραπέζι μετά την βάπτιση της μπέμπας. Ξέρετε που μπορούν να μου φτιάξουν κάτι τέτοιο και αν έχετε δει αξίζει τον κόπο και κυρίως τα λεφτά του (γιατί φαντάζομαι ότι δεν θα είναι και φθηνό.

 

Έχω βρει και ένα σαιτ στην Νέα Ζηλανδία που μπορέίς να στείλεις φωτογραφία και να στο κάνουν σκίτσο ή πίνακα ζωγραφικής αλλά θα ήθελα να το ψάξω εδώ πριν στραφώ εκεί που είναι μακριά.

20iyp2.png mI5Hp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λέω να κοιτάξω για καμβά με την φωτογραφία του μωρού μαζί με την μεγάλη μου κόρη για να την έχουμε στο εξοχικό στο τραπέζι μετά την βάπτιση της μπέμπας. Ξέρετε που μπορούν να μου φτιάξουν κάτι τέτοιο και αν έχετε δει αξίζει τον κόπο και κυρίως τα λεφτά του (γιατί φαντάζομαι ότι δεν θα είναι και φθηνό.

 

Έχω βρει και ένα σαιτ στην Νέα Ζηλανδία που μπορέίς να στείλεις φωτογραφία και να στο κάνουν σκίτσο ή πίνακα ζωγραφικής αλλά θα ήθελα να το ψάξω εδώ πριν στραφώ εκεί που είναι μακριά.

Eίχαμε κάνει στην βάπτιση της ανηψιάς μου τον Οκτώβριο στο μπουκέτο μπαλόνια .Ήταν πολύ εντυπωσιακό κ τωρα της το εχουν στο δωμάτιο της.

Link to comment
Share on other sites

Λέω να κοιτάξω για καμβά με την φωτογραφία του μωρού μαζί με την μεγάλη μου κόρη για να την έχουμε στο εξοχικό στο τραπέζι μετά την βάπτιση της μπέμπας. Ξέρετε που μπορούν να μου φτιάξουν κάτι τέτοιο και αν έχετε δει αξίζει τον κόπο και κυρίως τα λεφτά του (γιατί φαντάζομαι ότι δεν θα είναι και φθηνό.

 

Έχω βρει και ένα σαιτ στην Νέα Ζηλανδία που μπορέίς να στείλεις φωτογραφία και να στο κάνουν σκίτσο ή πίνακα ζωγραφικής αλλά θα ήθελα να το ψάξω εδώ πριν στραφώ εκεί που είναι μακριά.

 

αυτα τα site τα είδες?

 

http://www.canvasprint.gr/

 

http://www.limepress.gr/index.php

 

(κάνουν αυτό που ζητάς)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια. Και γω για καμβά ενδιαφέρομαι για την βαπτιση του γιου μου τον αλλο μήνα. Θα ήθελα να τον βάλω έξω στην εκκλησία και πάνω να γράφει "Καλώς ήλθατε". Μετά θα τον μεταφέρω στο τραπέζι που θα κάνουμε. Είμαι Βόλο και δεν ξέρω καπου που να το κάνουν και ποσο παίρνουν για αυτο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπερα να ρωτησω κι εγω κατι. Εχω δει μια προσφορα που λεει οτι μετατρεπει την φωτογραφια σε καμβα ζωγραφικης, μπορειτε να μου πειτε αν ξερετε πως θα ειναι το αποτελεσμα? Εννοω η φωτογραφια θα φαινεται σα ζωγραφικη ή σαν φωτο θα ειναι ωραιο να το κανω τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλησπερα να ρωτησω κι εγω κατι. Εχω δει μια προσφορα που λεει οτι μετατρεπει την φωτογραφια σε καμβα ζωγραφικης, μπορειτε να μου πειτε αν ξερετε πως θα ειναι το αποτελεσμα? Εννοω η φωτογραφια θα φαινεται σα ζωγραφικη ή σαν φωτο θα ειναι ωραιο να το κανω τι λετε?

 

επειδη εχω φτιαξει να σου πω οτι ζητας εσυ τι θες. μπορει να ειναι σα φωτο κανονικη μπορει να ειναι σα ζωγραφια!!!! ειναι τελεια παντως!!!!!!! εγω την εφτιαξα σαν φωτογραφια σε φωτογραφειο μονο με 60 ευρω!!!!

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites

...δες εδω εχω αγορασει 4 κουπονια κ τα δυο τα εκτυπωσα ηδη πολυ καλη η δουλεια τους βεβαια ειναι απλο χωρις υπερβολρες,,,εμενα μου αρεσε πολυ...http://specialdeal.gr/deals/index.php?limited_deal_id=350

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

εγώ είχα κάνει στο γάμο μου κάτι αντίστοιχο αντί για βιβλίο ευχών. Η φωτογραφία μας και στολισμένη με τριανταφυλλάκια κορδέλες και στρασάκια σε πολύ vintage ύφος και το έχω κρατήσει με τις ευχές στο δωμάτιό μας. Πολύ καλή δουλειά και είναι παέμορφο σαν ιδέα.

Σίγουρα θα είναι σούπερ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
επειδη εχω φτιαξει να σου πω οτι ζητας εσυ τι θες. μπορει να ειναι σα φωτο κανονικη μπορει να ειναι σα ζωγραφια!!!! ειναι τελεια παντως!!!!!!! εγω την εφτιαξα σαν φωτογραφια σε φωτογραφειο μονο με 60 ευρω!!!!

εμας μας τον εκανε δωρο το φωτογραφειο με το πακετο της βαφτισης!;)

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...