Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΨΗΛΑΦΗΣΗΣ


Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

Σήμερα, εντελώς τυχαία κάνοντας μπάνιο σαν να ένιωσα κάτι συμπαγές στην περιοχή του στομαχιού. Τρόμαξα για να είμαι ειλικρινής και άρχισα να ψηλαφώ και από την άλλη πλευρά. Ηταν πιο σκληρό από την κοιλιά μου.

 

Δεν έχω χάσει ακόμη όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης και υπάρχει λίπος ακόμη στο στομάχι. Λέτε να είναι αυτό ή να πάω να κοιταχτώ?

 

Εχω και την βάπτιση σε δέκα ημέρες....

squsqusbu20090629_-8_George.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εννοειται οτι πρεπει να πας να το κοιτάξεις ......η πρόληψη ειναι η καλυτερη αντιμετωπιση...δε λεω ότι οπωςδηποτε ειναι κατι σοβαρο...αλλα εμεις οφειλουμε να δινουμε την δέουσα προσοχη και να απευθυνομαστε στον γιατρό μας

Link to comment
Share on other sites

Πόσο μεγάλο είναι? Και ο άντρας μου είχε ενα μικρό κάτω απο το στήθος. Ήταν λιποματάκι και το αφαίρεσε. Τίποτα σοβαρό. Να πας να το κοιτάξεις οπωσδήποτε. Όπως του είπε και ο γιατρός ότι περισσεύει πρέπει να φεύγει...

[sIGPIC][/sIGPIC]Χάρης και Αλεξάνδρα 27/01/2008

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...