Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΧΑΛΑΣΕ Η ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ;


athens2006

Recommended Posts

Αχ βρε κοριτσάκι...γιατί να τραβάς τέτοιο άγχος και νεύρα σε μια από τις πιο όμορφες στιγμές της ζωής του παιδιού σου;; Και είναι τόσο ωραία αυτή η προετοιμασία, οι μπουμπουνιέρες, οι προσκλήσεις, ο στολισμός..κλπ κλπ όλα αυτά βεβαια όταν υπάρχει καλή σχέση.

Η κολλητή είχε παρόμοιο πρόβλημα, τσακώθηκε με την υποψήφια νονά λίγο καιρό πριν τη βάφτιση και τελικά το βάφτισε ο αδερφός της και όλα καλά. Με την άλλη εννοείται ούτε καλημέρα!! Αφού υπάρχει η ξαδέρφη σου που λες, μην το καθυστερείς πες της το να τελειώνετε!! Με τους άλλους θα έχετε κακά ξεμπερδέματα στο εγγυώμαι...Αντε με το ακλό και να το χαίρεσαι το μπουμπουκάκι σου!

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλέ αυτή μου δίνει την εντύπωση ότι συμπεριφέρεται έτσι για να σε κάνει να της πεις εσύ να μη βαφτίσει!Απαράδεκτη!Τι να την κάνεις τέτοια νονά!

 

Ακριβώς αυτό!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι να πω δεν ξέρω, εχτες με πηρε το μεσημερι τηλεφωνο να μου πει πως πηγε για βαπτιστικα και ηρθε το απογευμα να παμε να δουμε αυτα που ειχαμε δει εμεις και τελικα κλεισαμε τα δικα μας και οπως ακριβως τα θελαμε.

Καθησαν αρκετα, τα ειπαμε, περισσοτερο για το τι ακριβως συμβαινει και ειναι ετσι και πραγματικα κατεληξα στο συμπερασμα οτι θελουν να βαπτισουν το παιδι μου αλλα τα εχουν λιγο σκ@τ@ στη ζωη τους και εχουν μπει σε δυσκολη φαση εδω και καιρο. Βεβαια θελω να πιστευω οτι θα εχουμε περισσοτερη επικοινωνια πλεον και ολα θα φτιαξουν.

Link to comment
Share on other sites

λαθος σου να επειμενεις να την κανεις νονα του παιδιου σου αυριο μεθαυριο θα στεναχωριεται το παιδι επειδη η νονα δεν το θελει .στην θεση σου θα αλλαζα νονο η θα εβαζα και αλλον μαζι ακομα και 5 μερες πριν την βαφτηση μην κολας καθολου πρωτα το παιδι σου να σκεφτεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τι να πω δεν ξέρω, εχτες με πηρε το μεσημερι τηλεφωνο να μου πει πως πηγε για βαπτιστικα και ηρθε το απογευμα να παμε να δουμε αυτα που ειχαμε δει εμεις και τελικα κλεισαμε τα δικα μας και οπως ακριβως τα θελαμε.

Καθησαν αρκετα, τα ειπαμε, περισσοτερο για το τι ακριβως συμβαινει και ειναι ετσι και πραγματικα κατεληξα στο συμπερασμα οτι θελουν να βαπτισουν το παιδι μου αλλα τα εχουν λιγο σκ@τ@ στη ζωη τους και εχουν μπει σε δυσκολη φαση εδω και καιρο. Βεβαια θελω να πιστευω οτι θα εχουμε περισσοτερη επικοινωνια πλεον και ολα θα φτιαξουν.

Άντε μακάρι να είναι έτσι τα πράγματα και να πάνε όλα καλά απο δω και στο εξής!Με το καλό η βάφτιση!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...