Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ψόφια μύγα στο εσωτερικό της πάνας


Recommended Posts

Πριν από ένα μήνα περίπου βρήκα (ευτυχώς πριν τη βάλω στην κόρη μου) μια μεγάλη μύγα σαν και αυτές του Αυγούστου σε μία πάνα touj__r της li__, πήρα τηλεφωνο την εταιρεία και εννοείται το ΙΝΚΑ αλλά δεν είχα ενημέρωση από το Ινστιτουτο, όσον αφορα το σούπερ μάρκετ με πήρε μία υπεύθυνη, ζητώντας μου απλά συγνώμη και μου επέβαλε να πάω την πάνα και να την παραδώσω στο κοντινότερο μου κατάστημα, εγώ βέβαια δεν το έκανα. το μόνο αποδεικτικό που είχα θα το έδινα; έστειλα λοιπόν φωτογραφία με email αλλά όπως είπαν ότι δεν φαίνονταν αρκετά καλα... τι να πω; τι μπορώ να κάνω παραπάνω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι αλλο θα ακουσουμε βρε παιδι μου? Ειναι προϊοντα που απευθυνονται σε μωρακια, δεν υποτιθεται πως πρεπει να τα χιλιοτσεκαρουν πριν τα δωσουν στην αγορα? Τι να πω.. :?

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πριν από ένα μήνα περίπου βρήκα (ευτυχώς πριν τη βάλω στην κόρη μου) μια μεγάλη μύγα σαν και αυτές του Αυγούστου σε μία πάνα touj__r της li__, πήρα τηλεφωνο την εταιρεία και εννοείται το ΙΝΚΑ αλλά δεν είχα ενημέρωση από το Ινστιτουτο, όσον αφορα το σούπερ μάρκετ με πήρε μία υπεύθυνη, ζητώντας μου απλά συγνώμη και μου επέβαλε να πάω την πάνα και να την παραδώσω στο κοντινότερο μου κατάστημα, εγώ βέβαια δεν το έκανα. το μόνο αποδεικτικό που είχα θα το έδινα; έστειλα λοιπόν φωτογραφία με email αλλά όπως είπαν ότι δεν φαίνονταν αρκετά καλα... τι να πω; τι μπορώ να κάνω παραπάνω;

 

Ριξε μια ματια εδω...ειναι το Κεντρο Προστασιας Καταναλωτη!

 

http://kepka.org/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

 

Εχει τηλ για καταγγελιες!!!

Ευχομαι να βρεις το δικιο σου συντομα και να τους κοψεις τον.......μπας και καταλαβουν τι σημαινει υπευθυνοτητα!!!:?:rolleyes:

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχουν βρεθεί σε παιδικά γιαούρτια "γυαλάκια" :shock: .....

 

για μια μύγα στην πάνα νομίζεις οτι θα κάτσουν να ασχοληθούν?? :evil:

 

Αλλά εσύ πες τους το οπωσδήποτε...

αν και δεν πιστεύω οτι θα βγάλεις άκρη :|...

 

Ενημέρωσέ μας για τυχόν εξελίξεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστώ για τις συμβουλές. Όποια θέλει θα της στείλω με πμ τη μάρκα για να μη θεωρηθεί δυσφήμηση. Θα πάρω τηλέφωνο σε αυτό το νούμερο ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις συμβουλές. Όποια θέλει θα της στείλω με πμ τη μάρκα για να μη θεωρηθεί δυσφήμηση. Θα πάρω τηλέφωνο σε αυτό το νούμερο ευχαριστώ

 

Ισως κανω και λαθος...αλαλ νομιζω οταν υπαρχουν γεγονοτα...και αποδεικτικα στοιχεια δεν μπορει να θεωρηθει δυσφημηση...γιατι απλα λες την δικη ΣΟΥ εμπειρια και εχεις και στοιχεια...

Ας μας ενημερωσει καποια που μπορει να ειναι δικηγορος..και ξερει πιο πολλα

Αν θες στειλε μου κι εμενα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω θελω με πμ τη μαρκα της πανας σε παρακαλω! :)

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ισως κανω και λαθος...αλαλ νομιζω οταν υπαρχουν γεγονοτα...και αποδεικτικα στοιχεια δεν μπορει να θεωρηθει δυσφημηση...γιατι απλα λες την δικη ΣΟΥ εμπειρια και εχεις και στοιχεια...

Ας μας ενημερωσει καποια που μπορει να ειναι δικηγορος..και ξερει πιο πολλα

Αν θες στειλε μου κι εμενα.

 

 

Νομίζω οτι το λέει στους κανόνες του φόρουμ αυτό που λες Αφροδίτη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...