Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ


caldobambina

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μερικα σαιτ εχουν επιτηδες τροπο να μην εμφανιζονται οι φωτο....πρεπει να την σωσεις , να την περασεις σε φωτοκουβα και να βαλεις το λινκ εδω.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Vera πως γίνεται αυτη η διαδικασία?που θα βρω τον φωτοκουβά?εγω αρχικά τη βλέπω μετα γιατί χάνεται?

Μερικα σαιτ εχουν επιτηδες τροπο να μην εμφανιζονται οι φωτο....πρεπει να την σωσεις , να την περασεις σε φωτοκουβα και να βαλεις το λινκ εδω.....

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω τί κάνω εγώ, αλλά και οι δικές μου χάνονται μετά από κάποιο καιρό... Μπορείς όμως, να βάλεις λινκ και όχι τη φωτο την ίδια.

Λοιπόν, πας στο http://www.photobucket.com και ανοίγεις λογαριασμό. Μετά κάνεις upload τις φωτο σου, δλδ πας εκεί που λέει upload photos & video - δεξιά σου γράφει from και διαλέγεις από πού θα πάρεις τη φωτο (computer, url, mobile κλπ) - μετά πας στο διπλανό κουτί που λέει upload images and video, ρυθμίζεις το μέγεθος της φωτο κάτω κάτω στο 320 Χ240 και πατάς το κουμπί δεξιά που λέει choose files. Βρίσκεις το αρχείο και το ανεβάζεις.

Το κάθε αρχείο που ανεβαίνει, έχει κάποιους κωδικούς. Αν πατήσεις πάνω τους με αριστερό κλικ, γίνεται αυτόματα copy. Διάλεξε αυτόν που λέει direct link, κάνε copy, και μετά εδώ πάτα το img, κάνε paste και μετά img πάλι.... Αν θέλεις να βάλεις το λινκ, χωρίς να φαίνεται η φωτο, αλλά να πατάς και να την βλέπεις, κάνε απλά paste.

Αυτά.... Ελπίζω ναμη σε μπέρδεψα :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ευχαριστώ πολυ. Θα το προσπαθήσω...και θα δειξει :lol:

Θα σου πω τί κάνω εγώ, αλλά και οι δικές μου χάνονται μετά από κάποιο καιρό... Μπορείς όμως, να βάλεις λινκ και όχι τη φωτο την ίδια.

Λοιπόν, πας στο http://www.photobucket.com και ανοίγεις λογαριασμό. Μετά κάνεις upload τις φωτο σου, δλδ πας εκεί που λέει upload photos & video - δεξιά σου γράφει from και διαλέγεις από πού θα πάρεις τη φωτο (computer, url, mobile κλπ) - μετά πας στο διπλανό κουτί που λέει upload images and video, ρυθμίζεις το μέγεθος της φωτο κάτω κάτω στο 320 Χ240 και πατάς το κουμπί δεξιά που λέει choose files. Βρίσκεις το αρχείο και το ανεβάζεις.

Το κάθε αρχείο που ανεβαίνει, έχει κάποιους κωδικούς. Αν πατήσεις πάνω τους με αριστερό κλικ, γίνεται αυτόματα copy. Διάλεξε αυτόν που λέει direct link, κάνε copy, και μετά εδώ πάτα το img, κάνε paste και μετά img πάλι.... Αν θέλεις να βάλεις το λινκ, χωρίς να φαίνεται η φωτο, αλλά να πατάς και να την βλέπεις, κάνε απλά paste.

Αυτά.... Ελπίζω ναμη σε μπέρδεψα :D

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Σ'ευχαριστω πολύ mersy.Θα σας βάλω και φωτο οταν τελειώσω τα προσκλητηρια να μου πειτε τη γνωμη σας. Αν και σου το πα νομίζω, το ποιηματακι σου ειδε τα φώτα της δημοσιότητας(εκτος την τεταρτη στροφούλα γιατι ηταν λιγο μεγαλο) Ηταν τέλειο...Ευχαριστω και πάλι για την βοήθεια.Εσυ τι έκανες με τις γοργόνες ο Κ.βαγγέλης μου πε οτι θα το έψαχνε.

:shock::shock::shock::shock: ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites

DSC05156.jpg

Ελπιζω να τα κατάφερα.Αν μπορείτε να τις δειτε αυτες είναι οι πεταλουδίτσες που θα χρησιμοποιήσω για το προσκλητήριο

Μπραβο ειναι πολυ πολυ ομορφες και ειναι και κατι πρωτοτυπο.Ξεφευγει απο τα συνηθισμενα!!!!!

Μαμά Σοφίας και μπέμπας

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω πολύ mersy.Θα σας βάλω και φωτο οταν τελειώσω τα προσκλητηρια να μου πειτε τη γνωμη σας. Αν και σου το πα νομίζω, το ποιηματακι σου ειδε τα φώτα της δημοσιότητας(εκτος την τεταρτη στροφούλα γιατι ηταν λιγο μεγαλο) Ηταν τέλειο...Ευχαριστω και πάλι για την βοήθεια.Εσυ τι έκανες με τις γοργόνες ο Κ.βαγγέλης μου πε οτι θα το έψαχνε.
:shock::shock::shock::shock: ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o
ΤΙΠΟΤΕ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ ΟΙ ΓΟΡΓΟΝΕΣ :( ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΙΚΑ :wink:
Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που σας αρέσουν! :D:D:D Ρωτησα στο elxisdoroκαι έχει περίπου 100 τμχ αποθεμα αν θελεις παρε τηλ να συνεννοηθεις

DSC05156.jpg

Ελπιζω να τα κατάφερα.Αν μπορείτε να τις δειτε αυτες είναι οι πεταλουδίτσες που θα χρησιμοποιήσω για το προσκλητήριο

Μπραβο ειναι πολυ πολυ ομορφες και ειναι και κατι πρωτοτυπο.Ξεφευγει απο τα συνηθισμενα!!!!!

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επιτέλους κατάφερα να ανεβάσω μία φωτογραφία από το προσκλητήριο του γιού μου για να το δείτε και να μου πείτε τη γνώμη σας [/img]http://i300.photobucket.com/albums/nn12/evridiki_stefanou/066-1.jpg

ΒΑΣΙΛΙΚΗ + ΘΟΔΩΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τέλεια, συγχαρητηρια.Τ Ε Λ Ε Ι Α!!!!!

επιτέλους κατάφερα να ανεβάσω μία φωτογραφία από το προσκλητήριο του γιού μου για να το δείτε και να μου πείτε τη γνώμη σας [/img]http://i300.photobucket.com/albums/nn12/evridiki_stefanou/066-1.jpg

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites

DSC05216-1.jpg

DSC05255.jpg

οι πεταλουδίτσες είναι διάφορα χρώματα

Στο φουξ καρτελάκι γράφεται το όνομα της οικογενείας που πηγαίνει το προσκλητήριο.

Ελπιζω να έκανα καλή προσπάθεια.

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...Πραγματικα ειναι φοβερες οι προσκλησεις..Μπραβο σου μανουλα24...Τα καρτελακια που κρεμονται τι ακριβως γραφουν και πως ειναι πιασμενα με τις κορδελες??????

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...