Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


ΙΣΧΥΕΙ 100% αυτο!

Εγω ειχα ρωτησει στην ΓΓ κοινωνικων ασφαλισεων (http://www.ggka.gr) και μου ειπαν οτι εχουν στειλει την εγκυκλιο στον ΟΑΕΕ απο τον Μαιο ,απλα αυτος δεν κανει κατι να την ενεργοποιησει!

Καντε καταγγελια στον Συνηγορο του Πολιτη!

Εγω αυτο εκανα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Αυριο κιολας θα παω στο ΤΕΒΕ και σιγα μη βγαλω ακρη Αυγουστο μηνα!!

Υπαρχει δηλ. περιπτωση να τα παρουμε πισω μετα που θα τα εχουμε πληρωσει???

4

Link to comment
Share on other sites

Πηγα κι εγω σημερα η καλη σου στο ΤΕΒΕ

Λεω αυτο κι αυτο εχω διαβασει(ειχα εκτυπωσει και τη σελιδα με το νομο)

οριστε διαβαστε το :shock::shock::shock:

Με κοιτουσαν με ανοιχτα τα ματια!

Με τα πολλα πηραν στο Ηρακλειο να ρωτησουν,μιλησε με δυο συναδελφους του,αφου πρωτα ειπαν τα δικα τους,πηρα της εξης απαντηση

"Ακου κοπελια αυτα τωρα που μας δειχνεις εμεις δεν τα ξερουμε,ουτε και στο Ηρακλειο,ξαναρωτα μας και αν εχουμε μαθει τιποτα θα σου πουμε,αν και πιο γρηγορα θα ξερεις εσυ"

"Καλα να παρουμε και στην Αθηνα να ρωτησουμε?" λεω εγω....

"Ναι να παρεις,παρε σε αυτο το νουμερο 210 3******* ακι αν δεν σου πουν απο εκει παρε σε αυτο 210 3*******"

 

Εφυγα κι εγω να παω μονη μου να κανω τη δουλεια μου

Πηρα λοιπν σε ενα νουμερο μου απαντησε ενας ευγενεστατος κυριος,του ειπα τι θελω και μου ειπε οτι εκει που πηρα δεν ειναι αρμοδιοι,αλλα θα ρωτησει και να ξαναπαρω να μου πει

Ετσι και εγινε

Μου ειπε λοιπον οτι ακομα δεν εχει βγει η εγκυκλιος και απο Σεπτεμβρη να ξαναρωτησω στο παραρτημα μου,οταν του ειπα απο που ειμαι μου λεει "καλυτερα στο Ηρακλειο,εκει δεν θα βγαλεται ακρη"

4

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Πριν από λίγο τους πήρα τηλεφωνο στο τμήμα εσόδων. Δεν έχει βγει ακόμα η εγκύκλιος, αλλά να μην ανησυχούμε γιατι θα τα πάρουμε αναδρομικά από τότε που ψηφιστηκε ο νόμος (3 Απρ).

tndLp2.png

FgHKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας πηγα σημερα στο ΟΑΕΕ τρικαλων και δεν ειχαν ιδεα μετα απο 2-3 τηλεφωνηματα μου ειπαν οτι ισχυειι αλλα δεν εχουν την ΕΓΚΥΚΛΙΟ και να παω ξανα μετα απο 20 ημερες και οτι δεν τα χανω θα τα παρω αναδρομικα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...