Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΩΡΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΚΙΛΑ!!!


Recommended Posts

Καταρχήν από κιλά και ύψος είναι θηρίο για τόσο πρόωρο. Αλλά έχετε παιδίατρο φαντάζομαι, οπότε θα σας το έχει πει,καθώς και για την ψυχοκινητική εξέλιξη. Άσε που κάθε παιδί είναι διαφορετικό. Αν πάει καλά το δικό σου δε σημαίνει αυτομάτως ότι θα πάει και το δικό μου,έτσι δεν είναι; Κι εγώ 29 εβδομάδων γέννησα,αλλά δεν έκανα ποτέ συγκρίσεις. Άκου τους ειδικούς και συγκεντρώσου στο παιδάκι σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 105
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 10 months later...

Καλησπέρα! Ήθελα να ρωτησω αν γνωρίζετε. Η ανάπτυξη των προωρων μωρών σε γραμμαρια/μήνα, ειναι σαν των τελειόμηνων; Δλδ εννοώ μετά τον τρίτο μήνα σταματάν να παίρνουν πολύ βάρος; Η κόρη μου από τον τριτο στον τεταρτο μήνα πήρε μόνο 650 γραμμαρια. Γεννηθηκε 1520 κ τωρα είναι 4800. Ευχαριστώ πολύ!

78xyp2.png

 

Z1jep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...