Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οικογενειακη εξοδος για Φαγητο Φεβρουαριο


Marilena

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλα....... ουτε εδω θα βγαλουμε ακρη....... χαχα!!!

 

Εμεις ΑΝ ειμαστε καλα παντα, ψηφηζουμε Βασιλη - Σορρυ Αλμακ αλλα ο παιδοτοπος για εμενα ειναι μεγαλο συν.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδια κ σορρυ κιολας τοσες μερες φωναζωωωωωωωωω για ταβερνααααααα γιατι δεν ειπε κανεις για τον Αλμακ??????

Εγω πρωτη φορα το ακουω οτι μελος εχει ταβερνα κ μαλιστα στην Παρνηθα που αγαπω ιδιαιτεραααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ εχει κ παιδοτοπο αν θελετε για καφε μετα να παμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΒΟΥΝΟ (ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ)

http://www.parnitha.gr/index.asp

λεγεται ο παιδοτοπος κ ειναι μεσα στο πρασινο ο Αλμακ θα πρεπει να το ξερει.

 

Μια ερωτηση τωρα...........να την βαλουμε 10/2 την ταβερνα ?

Εγω δεν εχω προβλημα αλλα 23/2 ειναι το μασκε αν βαλουμε 17/2 την ταβερνα..........μηπως πεφτουν ολα μαζεμενα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον για να μην το πολυλογαμε,ας αποφασισουμε τελικα που και ποτε,μια και καλη :D

Ας το κανουμε πως ειπαμε στον Βασιλη,μην μπερδευομαστε τωρα γιατι αμα αποφασισουμε αλου μπορει να κανουμε και ενα μηνα μεχρι ν βρουμε που θα παμε...{πληροφοριακα το λεω} 10/2 χμμμμ δεν εχω προβλημα,εγω μπορω παντα αλλα 10 του μηνος παιρνω βαθμους και θα ειμαι στη τσιτα με αυτα που θα δω χαχαχαχ :x:twisted: λοιπον ας αποφασισουμε τελικα γιατι εγω το θελω πολυυυυυυυυυ

DSC00187.jpg Γ.Π+Λ.Ο <3
Link to comment
Share on other sites

Για 10/2 δεν ξερω.... γιορταζει ο χαρουλης.. και μπορει να εχουμε επισκεψεις.. Απο την αλλη αν το κανουμε νωρις ναι.. ας ερθουν το απογευμα, να παει και το παιδακι μια βολτιτσα στη γιορτη του.. θα τον αφησω να οργιασει με τα μπριζολακια. Ψηφιζω Αλμακ.

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Για 10/2 δεν ξερω.... γιορταζει ο χαρουλης.. και μπορει να εχουμε επισκεψεις.. Απο την αλλη αν το κανουμε νωρις ναι.. ας ερθουν το απογευμα, να παει και το παιδακι μια βολτιτσα στη γιορτη του.. θα τον αφησω να οργιασει με τα μπριζολακια. Ψηφιζω Αλμακ.

 

Συγνώμη που επεμβένω κι'όλας .... αλλά κυρία μου εσένα αυτό σου έλειπε!

....να κάτσεις σπίτι σου ! Οι Χαράλαμποι γιορτάζουν με όλη την μεγαλοπρέπεια που τους αρμόζει !!! :D:D:D

ή θα πάτε και θα κεράσεις όλο το τραπέζι για το γιο σου !!! :P:lol::lol::lol: κάτι ιδέες που έχω ε???? :lol::lol::lol::shock::lol::lol::lol:

... είναι που έλεγες για τα έξοδα εχες το βράδυ .... και το θυμήθηκα !!! :D

Φιλια Dora μου !!! :D:D:D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα Αφροδιτη μου εμεις απλα λεμε τη γνωμη μας, γιατι με τη δουλεια του Θαναση δεν ξερουμε αν θα μπορουμε η οχι....

Οσο για τις ιδεες κρατα τις. εχουμε να πληρωσουμε 390 ευρω στο δωρο του παιδιου μας :P

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον να σας πω κι εγω την γνωμη μου????

 

Προτιμω να παω Παρνηθα και μαλιστα στη συγκεκριμενη ταβερνα γιατι εχει ωραιο φαγητο και η Παρνηθα οπως και να το κανουμε βρε παιδια εχει αλλον αερα.

 

Και στις 10/2 μας βολευει (αν και θα εχουμε ξενυχτησει την προηγουμενη λογω χορου συλλογου) καλυτερα απο τις 17/2 (μαλλον θα παμε να δουμε κατι χωρους για την βαφτιση).

 

Μηπως να ανακεφαλαιωσουμε?

 

10/2 ή 17/2 ?

 

Ταβερνα Πελοπονησσος - Παρνηθα

1. μιμικα (2 ενηλικες + καροτσι)

2.

 

 

Ταβερνα Βασιλης (περιοχη?)

1.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον να σας πω κι εγω την γνωμη μου????

 

Προτιμω να παω Παρνηθα και μαλιστα στη συγκεκριμενη ταβερνα γιατι εχει ωραιο φαγητο και η Παρνηθα οπως και να το κανουμε βρε παιδια εχει αλλον αερα.

 

Και στις 10/2 μας βολευει (αν και θα εχουμε ξενυχτησει την προηγουμενη λογω χορου συλλογου) καλυτερα απο τις 17/2 (μαλλον θα παμε να δουμε κατι χωρους για την βαφτιση).

 

Μηπως να ανακεφαλαιωσουμε?

 

10/2 ή 17/2 ?

 

Ταβερνα Πελοπονησσος - Παρνηθα

1. μιμικα (2 ενηλικες + καροτσι)

2.

 

 

Ταβερνα Βασιλης (περιοχη?)

1.

 

 

Μιμικα εχουμε βαλει ψηφοφορια για την ταβερνα στην Παρνηθα κ ανοιξε κ η Μαριλενα για την ταβερνα στοΜατι για τις 17/2. Πηγαινε στη ψηφοφορια για τις 10/2 που σε βολευει κ βαλε εκει συμμετοχη. :D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...