Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Και γω εχω αρκετά υγρά....Ειναι φυσιολογικό..Εγώ να φανταστείς πήγα στον γιατρό λέγοντας του "Μου σπάσαν τα νερά"...Με κάτι ταινίες που τοποθέτησε στον κόλπο είδε αν ειναι αμνιακό υγρό η απλά υγρά...

Με τα trofocart θα δεις αποτέλεσμα ... Εγώ τουλάχιστον είδα....Και πρόσεχε λιγάκι και τα ζεστά νερά...προσπάθησε όταν μπάνιο να κάνεις με χλιαρό νεράκι.....

αποτελεσμα ειδα σχετικα!!!!!δεν νιωθω τοσο εντονες συσπασεις οσο τοτε αλλα και το μωρο δεν ειναι το ιδιο δραστηριο!!!κουνιεται μεν αλλα οχι τοσο!!!μου ειπε οτι αν δεν γεννησω μεχρι την παρασκευη θα παω να κανω παλι εξεταση!!!ελπιζω ο μπεμπης μου να πηρε κανα γραμμαριο και να μην χρειαστει να νοσηλευτει στο νοσοκομειο!!!!!σε ευχαριστω πολυ παντως!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παρακαλώ πολύ για την βοήθεια σας.

Σήμερα εκανα Β επιπεδου. Το κοριτσάκι μου Δόξα το Θεό και την Παναγία γερό! Ο υπερηχογραφιστης μου εβγαλε 1.9 εκ ομως τραχηλο κ κατωτερα οριο αμνιακο. Μου πρότεινε να παω κατευθείαν από το γιατρό να του τα πω.

γιατρός μου μου ξανα εκανε κολπικό υπερηχο κ βρήκε 3.71εκ τραχηλο (!) Κ οτι τα αμνιακα είναι μια χαρά! Καπάκι με έστειλε στο Λητω κ εκανα crp κ ένα τεστ ανίχνευσης αμνιακου. Η crp έδειξε μια λοιμωξη (σημειωτέον είμαι με βηχα), μου ξεκίνησε αντιβιωση ομως για να καλυψουμε οποια πιθανοτητα. Απο τα τρία τεστ τα δυο καθαρά αλλά στο ένα βγηκε ένα μικρό μπλε κομματάκι. Ο γιατρός ειπε πως το μπλε ισως είναι απο τον κολπικό υπερηχο που είχαμε κάνει νωρίτερα. (Ελπίζω Παναγια μου)

Ο πως κ να'χει αρχίζω αντιβιωση, κανω το Σταυρό μου, κ σε μια εβδομάδα θα με ξαναδεί.

 

 

Πως τα βλέπετε; Εχω θετική σκεψη μα τρομαζω κιολ

s0g0p2.png

5wRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...