Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αll inclusive hotels


νεφελη

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσομάνα (σ' έχω τρελάνει με τις απορίες μου :D) αν παμε όταν τρώνε, εμείς πότε θα φάμε?:D Ομπρέλες δεν έχει, μόνο ξαπλώστρες? Εμείς θα πάμε ουσιαστικά αρχές Σεπετμβρίου, ελπίζω να έχει λιγότερο κόσμο... Γενικά έχει συνωστισμό στο φαγητό, την πισίνα, κλπ? Επίσης, αν κατάλαβα καλά, μπορούμε να φάμε και στην ταβέρνα χωρίς επιβάρυνση?

 

 

 

Ειμαι αστερι, τωρα το ειδα, ελπιζω να μην ειναι αργα. Δε θυμαμαι να εχει ομπρελλες, αλλα εχει φυσικη σκια και στις δυο παραλιες, για ωρες πολυ ηλιου ενω και για ωρες χωρις ηλιο, διαλεγεις πιο μπροστα να κατσεις.

 

Στην ταβερνα,που ειναι και μετα τις 3:00 εχει ΔΩΡΕΑΝ ΜΟΝΟ 2 προτεινομενα πιατα, φρουτο και σαλατα και νερο σε κανατα αν ζητησεις. Απο εκει και περα, απο το εμφιαλωμενο νερο ως το κρασι και το παγωτο, ειναι με χρημματα. Οι μεριδες ειναι καλες και το φαγητο self servise.

 

Εχει συνωστισμο αλλα οχι υπερβολικο και παντα εχει τραπεζι να κατσεις, εχει απλετο χωρο και 2 τραπεζαριες,μολις ανεβαινεις τις σκαλες ή παιρνεις ανσανσερ, μια αριστερα και μια δεξια, με κοινο μπαλκονι.

 

Εγω οταν προς το τελος πηγαινα για πρωινο, οποτε τα μαζευαν, στην αριστερη τραπεζαρια τα κρατουσαν τα φαγητα ως 10:15, οποτε τοτε τα μαζευαν ενω στην αλλην την δεξια, 10 ακριβως αρχιζαν το μαζεμμα.

 

Οσο για τις ωρες πισινας, θαλασσας κ.τ.λ. εγραψα και καπου αλλου, οταν ειναι ωρες φαγητου δεν εχει κοσμο και για να βρεις ξαπλωστρα στην πισινα, πας ή πολυ πρωι ή οταν τα μαζευουν οι αλλοι για φαγητο μεσημεριανο και βραδυνο, δυσκολα το μεσημερι, ευκολα τα απογευμα. Αν δε βρεις και τελικα καθησεις στα τραπεζια του μπαρ, δεν υποχρεουσαι να αγορασεις κατι, κανεις δε σε ενοχλει.

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

Απότι είδα στον τιμοκατάλογο που έχει στο σάιτ τους σίγουρα είναι πιο ακριβό.

 

Κοριτσομάνα (σ' έχω τρελάνει με τις απορίες μου :D) αν παμε όταν τρώνε, εμείς πότε θα φάμε?:D Ομπρέλες δεν έχει, μόνο ξαπλώστρες? Εμείς θα πάμε ουσιαστικά αρχές Σεπετμβρίου, ελπίζω να έχει λιγότερο κόσμο... Γενικά έχει συνωστισμό στο φαγητό, την πισίνα, κλπ? Επίσης, αν κατάλαβα καλά, μπορούμε να φάμε και στην ταβέρνα χωρίς επιβάρυνση?

 

Τα παραπανω ειναι για εσενα...

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...