Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αll inclusive hotels


νεφελη

Recommended Posts

Φρουτα αλλα οχι μεγαλη ποικιλια εχει και πρωι και βραδυ και φρουτοσαλατα, που βεβαια μου θυμιζει του εμποριου. Αλλα και στην κουζινα ειναι ευγενικοτατοι, οποτε πιστευω θα χαρουν να σας εξυπηρετησουν.

 

Γνωρισα και εσωτερικα την κουζινα τους που τη βρηκα πεντακαθαρη και με γαντια οι σεφ, γιατι ειχαμε διπλο καροτσι στα διδυμα και περναμε καθε μερα το ανσανσερ που μετεφερε τα τρολευ με τα φαγητα στην κουζινα τους, οποτε περνουσαμε μεσα απο την κουζινα για να παμε στην τραπεζαρια.Ετσι πολλα τα μαθαμε μεσα απο εκει μεσα απο τις μαγειρισσες και με τη σχεση που αναπτυξαμε με τους σερβιτορους και βεβαια μεναμε ακρη και διπλα στο χτημα με τα κατσικια, περσι. Εκτος αν παρανοησαμε τιποτα! Θα παραξενευτω παντως αν δε σας εξυπηρετησουν...Το γιαουρτι να δοκιμασετε, υπαρχει σε καθε γευμα νομιζω, τελειο, αν τρωνε τα παιδια..

 

Να μου πειτε εντυπωσεις, να δω πως το βλεπουν και αλλοι εκτος απο εμας.

 

 

τελεια !!! σε ευχαριστω κοριτσομανα !!!!

θα σε ενημερωσω τελος αυγουστου που θα επιστρεψουμε απο τις διακοπες μας

 ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟ 8-5-07 ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 5-12-08 ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ !!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τωρα σοβαρα ρε κοριτσια? Συμφερει πραγματικα κατι τετοιο? 200 ευρω τη βραδυα?

Δεν νομιζω να στοιχιζει τοσο να παει ενα ζευγαρι με εν αμωρο σε ενα αλλο ξενοδοχειο. Εμεις μειναμε περυσι σε ξενοδοχειο με 40 ευρω στη Ζακυνθο, (45 με πρωινο αλλα δεν πειραμε αφου ξυπναμε αργα και ποτε δεν τρωμε πρωι), ειχε ψυγειο μεσα και βαζαμε τα πραγματα μας, τρωγαμε καθε μερα σε ταβερνα μια φορα συνηθως γιατι αν σκεφτεις οτι θα γυρισεις κατα τις 5-6 απο τη θαλασσα και θα πας να φας μετα δεν προλαβαινεις να φας δυο φορες, μας στοιχιζε για 2 ατομα και τον μικρο που συνηθως επερνε παιδικο μενου η στανταρ κατι ξεχωριστο αν δεν ειχε γυρω στα 30-40 ευρω , και μετα βγαιναμε τη βολτα μας για καφεδακι η ποτο, παγωτο κλπ που πανω απο 20 ευρω δεν πληρωναμε.. συνολο 100 την ημερα. Αλλωστε με το μωρο δεν μπορεις να ξεφυγεις να πας για κλαμπινγκ η να πιεις πολυ και να σου ερθει ο κουκος αηδονι.. Για πιο λογο να παω να δωσω 200 ευρω την ημερα μονο για το ξενοδοχειο? Δηλαδη θα πας εκει και θα κατσεις και δεν θα φυγεις καθολου ολη μερα?

 

Κι εγω ετσι το εβλεπα, οταν ημασταν ομως ζευγαρι που μπορουσαμε και να γυρναμε κλπ. Και πιστεψε με γυρναγαμε ολη μερα οπου πηγαιναμε!

 

Φετος πχ εγω ημουν 8 μηνων εγκυος, δεν ημουν για μετακινησεις, ενω μια φιλη μου με τον αντρα της ειχαν παιδι 9 ετων και μωρο 6 μηνων μαζι. Το καλο με αυτα τα ξενοδοχεια ειναι το οτι δεν χρειαζεται να μετακινηθεις καθολου, αν δεν θελεις/μπορεις.... εισαι ηδη σε μια τελεια παραλια και δεν χρειαζεται να μπεις στο αυτοκινητο με ολο τον εξοπλισμο να πας να βρεις αλλου. Μετα αλλαζεις τα παιδια σε χρονο μηδεν αφου το δωματιο ειναι ακριβως απο πανω. Εχει φαγητο ολο το 24ωρο και δεν χρειαζεται να τρεχεις σε εστιατορια, βολικο ιδιως αν ο ενας πειναει κι ο αλλος θελει υπνο γιατι βολευεται το πραγμα και παει λεγοντας....

 

Και για τα παιδια που ειχαν τον μικρο μαζι, ειχαν ολη μερα δραστηριοτητες για να μην τους βαριεται, και με τη βοηθεια του προσωπικου εκει που τους ειχε προγραμμα γνωρισε κι αλλα παιδακια, εκαναν μπανιο μαζι, διαφορετικο αθλημα καθε μερα, διοργανωσαν παρασταση, ζωγραφιζαν κλπ Και το βραδυ ειχαν διασκεδαση μεσα στο ξενοδοχειο.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο στο Eretria Village και δεν έχουν δωμάτια τέλος Αυγούστου-αρχές Σεπτεμβρίου! Κατά τα άλλα κρίση... Βέβαια, είναι αρκετά οικονομικό!

 

την παρασκευη πηραμε εμεις να κλεισουμε στην κουμπαρα μου κ στο παιδακι της και ειχε δωματιο απο 9-16 αυγουστου ....

μα καλα τι γινεται ?

 ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟ 8-5-07 ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 5-12-08 ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ !!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω μαλλον εχω συνδιασει τις διακοπες με το να γυρναω γυρω γυρω.. Και πραγματικα 2 χρονιες με τον μικρο δεν μπορω να πω οτι κουραστικα.. ισως επειδη ηταν ενα.. φετος που ειμαι εγκυος προτιμησα το εξοχικο (και για οικονομικους λογους βεβαια) .. δεν ξερω τι θα κανω με δυο παιδια.

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

την παρασκευη πηραμε εμεις να κλεισουμε στην κουμπαρα μου κ στο παιδακι της και ειχε δωματιο απο 9-16 αυγουστου ....

μα καλα τι γινεται ?

 

Μπορεί τέλος αυγούστου (και συγκεκριμένα 30/8 και μετά) να είναι πιο περιζήτητα... Να σου πω θα ξαναδοκιμάσω, μήπως έχουν και κάποια ακύρωση...

Link to comment
Share on other sites

ένα πολύ ωραίο συγκρότημα είναι και το "Anthemus Sea" στη Νικήτη Χαλκιδικής (στην ελιά), απλά φανταστικό...σας το συνιστώ![/QUO

 

Συμφωνω,εξαιρετικα ηταν αν και με αριστα με 10 στην κατηγορια του θα το εβαζα 8, λιγο το γυμναστηριο και την παιδικη χαρα να σουλουπωναν...Πηγα οταν ειχα τα 2 παιδια.

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά βρήκα (πριν 1 εβδομάδα μου είπαν ότι δεν έχουν!)!!! Το έκλεισα κιόλας!!! Αχ, ελπίζω να περάσουμε ωραία!!!

 

ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΤΕ τελικα εσεις ??/?????

 ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟ 8-5-07 ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 5-12-08 ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ !!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΤΕ τελικα εσεις ??/?????

 

Από 30/08 για 10 μέρες... Εσύ gemakoal αν κατάλαβα καλά θα πας την επόμενη εβδομάδα, έτσι δεν είναι? Πάντως, είναι πολύ οικονομικά σε σχέση με άλλα all inclusive ξενοδοχεία, ελπίζω να βγει καλό... Καμιά φορά σκέφτομαι ότι μπορεί να βαρεθώ όλη μέρα εκεί μέσα, αλλά από την άλλη βαριέμαι να γυρίζω και να κουβαλάω ομπρέλες κλπ...

 

Κοριτσομάνα, επειδή τελικά δεν κατάλαβα, η θάλασσα είναι καλή ή όχι τελικά? Είναι καθαρή? Έχεις πολλές ξαπλώστρες για να καθίσει ο κόσμος?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προσεξε: η θαλασσα δεν ειναι οπως της Χαλκιδικης, ας πουμε. Αλλα δεν ειναι ασχημη και βρωμικη οπως της Κατερινης.

 

Η μια παραλια π ρ ι ν την ταβερνα, εχει πολλες ξαπλωστρες, που ξεκιναν απο πισω της αμμουδιας με δεντρακια και σκια, τελεια για μεσημερι. Συνεχιζει με ξαπλωστρες ως τη θαλασσα αλλα χωρις σκια.

 

Η αλλη παραλια, μετα την ταβερνα που πολλοι δεν την ξερουν, εχει 2 συσταδες δεντρων και σκια και 2 σειρες ξαπλωστρες. Εκει ειναι λιγωτερες.

 

Το κολπο με τις ξαπλωστρες, για να βρεις οπου θελεις εσυ, ειναι να πας οταν ολοι πανε για φαγητο, γυρω στο μεσημερι, περιπου 12 και μετα. Ειδικα στη δευτερη παραλια, γεμιζει γρηγορα. Οχι οτι δε θα βρεις καπου, θα βρεις, αλλα οχι παντα οπου βολευει.

 

Στην πισινα, πιανεις θεση πρωι πρωι ή μεσημερι. Διαφορετικα, καρεκλες και τραπεζακι του μπαρ ή παγκακι εκει γυρω. Οι ξενοι ειδικα, αν και δεν επιτρεπεται, βαζουν μια πετσετα στην ξαπλωστρα και εξαφανιζονται!

 

Τελος, θα δειτε στην πρωτη παραλια πριν την ταβερνα, αμμουδια με πετρουλες και αμμο, πετρουλες εκει που σκαει το κυμμα και πιο μεσα πετρες ελαφρα καλλυμενες με φυκια. Βαθαινει σιγα σιγα και πιο μεσα εχει αμμο. Η θαλασσα καθαρη εκτος απο οταν φυσαει και εχει κυμμα, εχει φυκια και λιγα ζουζουνια, αλλα πας πιο μεσα και εισαι καλα. Εχει ψαρακια πολλα που σε γλειφουν σχεδον τα ποδια, τα παιδια ενθουσιαζονται.

 

 

Το τελευταιο με το κυμα ισχυει και στην δευτερη παραλια χωρις να σημαινει οτι ειναι βρωμικη η θαλασσα. Πιο εξω, κανανα προβλημα. Εκει στη δευτερη παραλια μετα την ταβερνα, εχει αμμο και βοτσαλα γυρω στις ξαπλωστρες, μονο αμμο εκει που σκαει το κυμμα και πιο μεσα το ιδιο. Απλα εχει βραχακια αλλα με περασματα αναμεσα στην αμμουδια και την ακροθαλασσια, εγω το βρηκα γραφικο. Αλλα και τα παιδια δεν δυσκολευτηκαν, τα 2,5 χρονων διδυμακια μου ας πουμε, ευκολα εβρισκαν το δρομο μονα τους και εστηναν ωραιο παιχνιδι στην αμμουδια.

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε : http://www.akshotels.com/

 

Προορισμός μου ,αρκετά στο παρελθόν και στο μέλλον, το ΑΚS HINITSA BAY έξω από το Πόρτο Χέλι. Η παραλία και η θάλασσα στη Χινίτσα είναι πολύ πιο καλή απ'ότι μέσα στο Πόρτο Χέλι και απίστευτα ζεστή για τα παιδιά.

Καθαρό ξενοδοχείο σε όλους τους χώρους (καθημερινή καθαριότητα ακόμα και στην παραλία κάθε πρωί), καλό φαγητό, δραστηριότητες για παιδιά (συγκριτικά όμως με άλλα ξενοδοχεία, όχι τίποτα τραγικό) και γενικότερα ξενοδοχείο με αρκετές παροχές και καλές συστάσεις.

Είναι κοντά στην Αθήνα, αν ενδιαφέρεστε σας λέω τις εντυπώσεις μου!

an1cHkX0ak00020MzA1OTAzZHw2NzE2ODE0M2RhfHotdXBlcm1hblwncyA1dGggYmlydGhkYXkgaW4.gif
Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει και εγώ ότι είναι πολύ καλό, αλλά νομίζω ότι είναι πολύ πιο ακριβό από τα προαναφερόμενα ξενοδοχεία...ή όχι?

 

Απότι είδα στον τιμοκατάλογο που έχει στο σάιτ τους σίγουρα είναι πιο ακριβό.

 

Κοριτσομάνα (σ' έχω τρελάνει με τις απορίες μου :D) αν παμε όταν τρώνε, εμείς πότε θα φάμε?:D Ομπρέλες δεν έχει, μόνο ξαπλώστρες? Εμείς θα πάμε ουσιαστικά αρχές Σεπετμβρίου, ελπίζω να έχει λιγότερο κόσμο... Γενικά έχει συνωστισμό στο φαγητό, την πισίνα, κλπ? Επίσης, αν κατάλαβα καλά, μπορούμε να φάμε και στην ταβέρνα χωρίς επιβάρυνση?

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει και εγώ ότι είναι πολύ καλό, αλλά νομίζω ότι είναι πολύ πιο ακριβό από τα προαναφερόμενα ξενοδοχεία...ή όχι?

 

Δεν ξέρω τιμές για τα προαναφερόμενα, για το HINITSA BAY ξέρω να σου πω ότι μπορείς να κλείσεις "πακέτα" ημερών μέσω ταξιδιωτικών πρακτορίων σε καλύτερες τιμές.

 

Γνωρίζω επίσης ότι λειτουργεί ως all inclusive και το "COSTA PERLA" http://www.holiday.gr/gr/member.php?member_id=4530 σε κοντινή περιοχή, δεν το έχω επισκεφθεί όμως. Ξέρω ότι η παραλία στο συγκεκριμένο είναι με βοτσαλάκι.

an1cHkX0ak00020MzA1OTAzZHw2NzE2ODE0M2RhfHotdXBlcm1hblwncyA1dGggYmlydGhkYXkgaW4.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από 30/08 για 10 μέρες... Εσύ gemakoal αν κατάλαβα καλά θα πας την επόμενη εβδομάδα, έτσι δεν είναι? Πάντως, είναι πολύ οικονομικά σε σχέση με άλλα all inclusive ξενοδοχεία, ελπίζω να βγει καλό... Καμιά φορά σκέφτομαι ότι μπορεί να βαρεθώ όλη μέρα εκεί μέσα, αλλά από την άλλη βαριέμαι να γυρίζω και να κουβαλάω ομπρέλες κλπ...

 

Κοριτσομάνα, επειδή τελικά δεν κατάλαβα, η θάλασσα είναι καλή ή όχι τελικά? Είναι καθαρή? Έχεις πολλές ξαπλώστρες για να καθίσει ο κόσμος?

 

Και κατι ακομα, για καλυτερο παγωτο!! Οταν σερβιρουν ελευθερα παγωτο στα 2 μπαρακια του ξενοδοχειου, να προτιματε το μπαρ της πισινας που ειναι και η παιδικη και οχι στο μπαρ με την πισινα του θαλασσινου νερου διπλα στη θαλασσα...Η μια κυρια στην παιδικη πισινα δινει πλουσια τις μπαλες παγωτου ενω στο αλλο μπαρ κανουν οικονομια στις μπαλλες παγωτου- η κυρια εκει μου ειπε οτι αφου εχει 1 τρυπα το χωνακι θα βαλει μια μονο μπαλα, μην πεσει!!!

 

Επισης δυσκολο να βαρεθεις, εχει προγραμμα καλο διασκεδασης, φθανει να συμμετεχεις σε αρκετα απο αυτα!Και στη δευτερη παραλια μετα την ταβερνα, δεν εχει γυμναστικη μεσα στο νερο, στην αλλη ομως πριν την ταβερνα, εχει. Δες προγραμμα στην εισοδο του κεντρικου εστιατοριου, πριν τις σκαλες και το ανσανσερ.

 

Και παλι αλλη λεπτομερια που λιγοι το αντιλαμβανονται γρηγορα: Εχει τουαλεττα για παιδια μονο, διπλα στο ανσανσερ για το εστιατοριο, οπου εχει τουαλεττες, μολις μπεις, αριστερα, μια μονη της τουαλεττα, πριν των αντρων.

Και ακομη μια εκει γυρω,εξω στην παιδικη πισινα, απο πισω, οπου εχει 2 δωματιο για να αλλαζει καποιος, εχει παλι τουαλεττες, οποτε και παλι αριστερα, εχει μια μονη της τουαλεττα, για παιδακια, πριν των ανδρων.

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

Και κατι ακομα, για καλυτερο παγωτο!! Οταν σερβιρουν ελευθερα παγωτο στα 2 μπαρακια του ξενοδοχειου, να προτιματε το μπαρ της πισινας που ειναι και η παιδικη και οχι στο μπαρ με την πισινα του θαλασσινου νερου διπλα στη θαλασσα...Η μια κυρια στην παιδικη πισινα δινει πλουσια τις μπαλες παγωτου ενω στο αλλο μπαρ κανουν οικονομια στις μπαλλες παγωτου- η κυρια εκει μου ειπε οτι αφου εχει 1 τρυπα το χωνακι θα βαλει μια μονο μπαλα, μην πεσει!!!

 

Επισης δυσκολο να βαρεθεις, εχει προγραμμα καλο διασκεδασης, φθανει να συμμετεχεις σε αρκετα απο αυτα!Και στη δευτερη παραλια μετα την ταβερνα, δεν εχει γυμναστικη μεσα στο νερο, στην αλλη ομως πριν την ταβερνα, εχει. Δες προγραμμα στην εισοδο του κεντρικου εστιατοριου, πριν τις σκαλες και το ανσανσερ.

 

Και παλι αλλη λεπτομερια που λιγοι το αντιλαμβανονται γρηγορα: Εχει τουαλεττα για παιδια μονο, διπλα στο ανσανσερ για το εστιατοριο, οπου εχει τουαλεττες, μολις μπεις, αριστερα, μια μονη της τουαλεττα, πριν των αντρων.

Και ακομη μια εκει γυρω,εξω στην παιδικη πισινα, απο πισω, οπου εχει 2 δωματιο για να αλλαζει καποιος, εχει παλι τουαλεττες, οποτε και παλι αριστερα, εχει μια μονη της τουαλεττα, για παιδακια, πριν των ανδρων.

 

τι καλα !!!! εχω τυπωσει ολα οσα γραφεις .....και τα εβαλα πρωτα στην βαλιτσα μας !!!!...χαχαχαχα

 

ευχαριστουμε για τις πληροφοριες

 ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟ 8-5-07 ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 5-12-08 ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ !!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

από τιμές τι λέει το eretriavillage? Δεν ανοίγει το Link στην ιστοσελίδα τους. Πόσο κοστίζει το δίκλινο τη βραδιά all inclusive?

 

Πάτα εκεί που λέει αριστερά "νεα-προσφορές", μετά δεξιά "προσφορές" και μετά "τιμές - προσφορές" κάτω από τη φωτό...

 

Για πότε θες?

Link to comment
Share on other sites

τι καλα !!!! εχω τυπωσει ολα οσα γραφεις .....και τα εβαλα πρωτα στην βαλιτσα μας !!!!...χαχαχαχα

 

ευχαριστουμε για τις πληροφοριες

 

Κοιτα, στο καθιστικο του μπαρ του εστιατοριου, εχει ασυρματη συνδεση,αλλα εσυ βεβαια βαζεις το κομπιουτερ. Μπορεις να με στειλεις το αναλογο στολισμα αν εγω μονο τα βλεπω ολα ωραια!

Τις σημειωσεις ευτυχως δεν μπορεις να μου τις πεταξεις καταμουτρα αν δε μεινετε ευχαριστημενοι, οποτε αυτο τουλαχιστον το γλιτωνω! ευτυχως, τα καλα του ιντερνετ!!! Η μακρινη επικοινωνια που μερικες φορες ειναι ωραια που ειναι μακρινη!!!

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, στο καθιστικο του μπαρ του εστιατοριου, εχει ασυρματη συνδεση,αλλα εσυ βεβαια βαζεις το κομπιουτερ. Μπορεις να με στειλεις το αναλογο στολισμα αν εγω μονο τα βλεπω ολα ωραια!

Τις σημειωσεις ευτυχως δεν μπορεις να μου τις πεταξεις καταμουτρα αν δε μεινετε ευχαριστημενοι, οποτε αυτο τουλαχιστον το γλιτωνω! ευτυχως, τα καλα του ιντερνετ!!! Η μακρινη επικοινωνια που μερικες φορες ειναι ωραια που ειναι μακρινη!!!

 

χααχαχαχαχαχ!!!!

σιγα καλε μη σου βαλουμε και χερι αν κατι απο οσα γραφεις δεν τα βρουμε εμεις καλα !!!

το pc θα το εχουμε μαζι για να αδειαζουμε τη φωτογραφικη μηχανη ....οποτε μπορει και να γραψω κατι ......

 

ετοιμασου .......

θα σε βρω ........

χααχαχαχαχα

 ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟ 8-5-07 ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 5-12-08 ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ !!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ξυπνησα και ειχα στο νου μου μια διευκρινηση, μωρα εχετε, μην ταλαιπωρηθητε!

Aν κανετε φρουτοκρεμμα, μπανανες δεν ειχε ποτε, στο ξενοδοχειο. Πιο συχνα ειχε πεπονι και καρπουζι, πιο αραια αχλαδια και ροδακινα. Τα σουπερ μαρκετ της περιοχης θα σας τα παρεχουν, αν δεν εχει η κουζινα μεσα. Αλλα παιδικα γιαουρτακια υπαρχουν στο μινι μαρκετ του ξενοδοχειου.Και τελος, παρτε απο τη ρεσεψιον το ενημερωτικο φυλλαδιο στην ελληνικη εκδοση.

 

Α! Ισως εξαφανιστω για λιγο απο το φορουμ γυρω στα τελη Αυγουστου, τυχαιο θα ειναι...

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

Ξυπνησα και ειχα στο νου μου μια διευκρινηση, μωρα εχετε, μην ταλαιπωρηθητε!

Aν κανετε φρουτοκρεμμα, μπανανες δεν ειχε ποτε, στο ξενοδοχειο. Πιο συχνα ειχε πεπονι και καρπουζι, πιο αραια αχλαδια και ροδακινα. Τα σουπερ μαρκετ της περιοχης θα σας τα παρεχουν, αν δεν εχει η κουζινα μεσα. Αλλα παιδικα γιαουρτακια υπαρχουν στο μινι μαρκετ του ξενοδοχειου.Και τελος, παρτε απο τη ρεσεψιον το ενημερωτικο φυλλαδιο στην ελληνικη εκδοση.

 

Α! Ισως εξαφανιστω για λιγο απο το φορουμ γυρω στα τελη Αυγουστου, τυχαιο θα ειναι...

 

και μου το πε ο αντρας μου .....παρε και ρωτα για φρουτα , μηπως χρειαστει να παρουμε κατι απο εδω !!!!!!!!!!!!

ποιος τον ακουει ???!!!!!!!!!

 

αυτο θα κανω οτι δεν μας το πες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

χαχαχαχαχαχαχα

 

αντε καλες μας διακοπες !!!!!!!!!!!!!!

 

κοριτσομανα thanks

 ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟ 8-5-07 ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 5-12-08 ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ !!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...