Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η Ζούμπη μας (ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ80) ΓΈΝΝΗΣΕ....!!!


Recommended Posts

......Με καισαρική, μία κοράκλα 4.400γρμ παρακαλώ....!!!

Είναι καλά κι αυτή και η μπουμπού, για νεότερα θα ενημερώσω....!!!

Να σου ζήσει, συμπεθερούλα, να είναι γερή και τυχερή.....!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ITKtp2.png

Feiyp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να σου ζήσει η κοράκλα

 

976144wk3kmgqkhi.gif

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Συγχαρητηριααααααααααα!!!!!!!!!!!!Μπραβο ρε ζουμπι!!!!!Να σου ζησει ο κοριτσαρος!!!!!Να ναι γερη και καλοτυχη σε ολη της τη ζωη και να στε και σεις γεροι να την καμαρωνετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σας ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Μαρή ζούμπι...πότε σε πιέζαμε να κάνεις το τεστ, πότε πέρασε όλη η εγκυμοσύνη σου, και πότε γέννησες δεν το κατάλαβα καθόλου:roll:..Σαν νεράκι κύλησε :wink:..

Κουκλάρα μου, να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!! (Μα 4400 ?:shock:):lol::lol::lol::lol::lol:

Άντε περιμένω να μου πεις εντυπώσεις...:lol:

VxpTp3.png

lewJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει!!!!!!

 

Πάντα να είναι υγιής και ευτυχισμένη!!!

Την απορία την έχω και εγώ...πως την έφτασες 4.400???

Το πιο καλό είναι ότι θα την πιάνεις χωρίς να φοβάσαι:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1466376bvnlgxdj2w.gif

 

Καλοτυχο κ υγιεστατο να ειναι παντα!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο στον κοριτσαρο σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Τελεια!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Ναντινακι μου?

τι κουκλος που εινια ο αγοραρο σου Παναγια μου???????????

Να σου ζησει ομορφη..να το χαιρεσαι κ εσυ..κ παντα καλοτυχο..κ παντα με υγεια!!!!!!!!!!!!!!!

Ειναι ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!!!!!!!!!

1128072sgaik5untl.gif

lamlamsdg20100211_-6_My+child+is.png

 

Θαυματάκι μου...σε λατρευω..εισαι ολη μου η ζωή!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ..ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΜΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥ 4400 ΚΑΙ 55 ΠΟΝΤΟΥΣ,ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ ΜΟΥ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΤΑ ΠΟ ΜΙΑ ΤΑλΑΙΠΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ..Η ΠΙΕΣΗ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ 23 ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΑΥΞΗΜΕΝΑ ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΓΛΙΤΩΣΑΜΕ ΤΗΝ ΕΚΛΑΜΨΙΑ..ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

dev200prs__.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ..ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΜΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥ 4400 ΚΑΙ 55 ΠΟΝΤΟΥΣ,ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ ΜΟΥ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΤΑ ΠΟ ΜΙΑ ΤΑλΑΙΠΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ..Η ΠΙΕΣΗ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ 23 ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΑΥΞΗΜΕΝΑ ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΓΛΙΤΩΣΑΜΕ ΤΗΝ ΕΚΛΑΜΨΙΑ..ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

Μαρή, τί ώρα είναι αυτή, που μπήκες στο φόρουμ....?????

Ούτε ξενύχτισσα λεχώνα να ήσουν.......!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ITKtp2.png

Feiyp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...