Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΘΑΝΟΣ. ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ


Recommended Posts

Κι εγω θα συμφωνήσω μιας και είχα σχεδόν την ίδια εμπειρια απο το συγκεκριμένο κέντρο, ΑΛΛΑ φίλε μου my spy μια φορα σου ειναι αρκετό να μάθεις τι παίζεται. Δεν καταλαβαινω πως γινεται κάποιος να επιμένει με τους ίδιους ανθρώπους.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια!!! κι εγω τον παρασχο εχω ηδη εχω μια αποτυχημενη εξωσωματικη. ελπιζω επειδη ειναι ανθρωπος πανω απο ολα, τωρα που θα κανω φυσικο κυκλο (λογω ορμονης αρκετης) δεν μπορω να ξανακανω ενεσεις, να πανε ολα καλα. Φοβερο αγχος η ψυχολογια χαλια το "παιζω" δυνατη αλλα μεσα μου υποφερω. Συγγνωμη που τα λεω αυτα ο ποθος της καθε γυναικας ειναι να αποκτησει ενα νινακι.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κα΄ποιο κοριτσακι πόσο χρεωνει την εξωσωματική φυσικου κύκλου Ο Παρασχος; Στο σαιτ λεει 800 ευρω αλλα ισχυει αυτη η τιμή ή υπαρχουν και έξτρα χρεωσεις.

 

καλημερα η εξωσωματικη με φυσικο κυκλο εχει 800 ευρω η εξωσωματικη με μικρογονιμοποιηση 1500. εξαρταται βεβαια και τι εξτρα θα ζητησεις..;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Σκέφτομαι ν' αλλάξω γυναικολόγο και επειδή μάλλον θα πηγαίνω από 'δω και πέρα στον Θάνο Παράσχο (πιστεύω τον γνωρίζετε αν όχι όλες,αρκετές),θα 'θελα να μου πείτε όσες τον ξέρετε..

Είναι καλός γιατρός?

Προσωπικά από κανα 2 γνωστές μου,έχω ακούσει τα καλύτερα..

 

καλημερα!!! για μενα ειναι ο καλυτερος αν και η πρωτη μου απετυχε αλλα ολα για καποιο λογω γινονται ο θεος ειναι μεγαλος!!! εμενα η θεια μου εχει κανει διδυμα στο Παρασχο!! καλη επιτυχια να εχουμε!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
On 23/9/2009 at 9:12 ΜΜ, kostans είπε:

ψαχνω και γω μεταξυ παρασχου(γατου)συνεργαζονται στο ιδιο κεντρο και παντου!οποια εχει εμπειρια μπορει να μου απαντησει!ευχαριστω:-)

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...