Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΣΤΟ MISTRAL????


SEFI1911

Recommended Posts

καλημερα Σεφη

καλη δουλεια

νομιζω δε χρειαζεται να κλεισεις τραπεζι,δευτερα ειναι δεν μπορει ναι ναι και φουλ ολο το μαγαζι,καποιοι θα χουν παει θαλασσα :?

τα λεμε

 

 

καλημέρα κορίτσι,

και εγώ αυτό σκέφτηκα αρχικά αλλά μετά είπα μπας και δεν βρούμε κάτι που να μας χωράει ΟΛΕΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλά τι να σας πω!!!!

Ούτε γελάσαμε ούτε μιλήσαμε ούτε ούτε...

Τέλεια για μία ακόμη φορά. πολύ χάρηκα που γνώρισα και την μαρουλί... να είσαι γερή να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και αυτά που έρχονται!!!

Για τις υπόλοιπες ούτε κουβέντα δεν κάνω... είστε καταπληκτικές!!!!

Φυσικά είχαμε και απώλειες το παπάκι μας!!!!την νανώ μας!!! την popolina, την Ευάκι !!!!!

Άντε την επόμενη φορά όλες μαζί...

Link to comment
Share on other sites

να μαι και εγω!!!!

 

Μια πολυ ομορφη καλημερα στα κοριτσια που ξενυχτησανε μαζι μου (χαχα).............

 

και στα κοριτσια που ηθελαν να ερθουν και δεν μπορεσαν...............................

 

Μια ωραια βραδια πολυ καυτη (οχι μονο λογω ζεστης αλλα και απο τις καυτες μας παρουσιες χαχα)............

για αλλη μια φορα ξεσηκωσαμε το μαγαζι χαχα(καλα που ειχε δυνατη μουσικη και δεν ακουγομασταν πολυυυ γιατι αυτα που λεγαμε δεν ηταν για να ακουστουν παραεξω

χαχαχααχ)

 

Αλλη μια φορα μπραβο στην διοργανωτρια μας την Σεφη μας το γλυκο μας κοριτσι.........

Μαρουλι χαρηκα που σε γνωρισα αν και σε ζαλισαμε λιγο .....

 

Οσο για τις υπολοιπες τσουπρες ειστε καταπληκτικες .......

 

 

Αντε ρε κοριτσια και στον ΡΟΥΒΑ τωρα ..... ρουβιτσες μου εσεις..................

Link to comment
Share on other sites

Καλά τι να σας πω!!!!

Ο

Φυσικά είχαμε και απώλειες το παπάκι μας!!!!την νανώ μας!!! την popolina, την Ευάκι !!!!!

Άντε την επόμενη φορά όλες μαζί...

 

την κανγου, την μαρτζιο, το μαρακι...........................................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά .... καλά ... κοροϊδεύετε εσείς!!!! Αχχχχ ρε αστεράκι καμία τους δεν μας καταλαβαίνει!!!!!! ;) Λοιπόν η βραδιά ήταν χάλια ... και προτείνω να διακόψουμε αυτή τη χαζή συνήθεια να μαζευόμαστε όλες μαζί. Αμάν κάτι συνήθειες που αποκτάμε πια!!!!!!!!!!!!!!!! Φιλάκιαααααααα και μια πολύ γλυκιά καλημέρα :-P :-P :-P

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. : Νανό πάλι μου την έσκασες....... :rolleyes: Άντε να δούμε πότε θα συναντηθούμε. Δεν το συζητώ για την daffy (ξέρει αυτή), όσο για την popolina περιμένω να κανονίσεις κάτι εσύ αυτή τη φορά για να μπορείς σίγουρα. Φιλάκια κοριτσάρες...

 

Υ.Γ. 2: GRANDE πολύ χάρηκα που σε γνώρισα!!!!! :P :p :P

 

Υ.Γ. 3: (Όλο συμπληρώνω) Και η xuito μας την έσκασε!!! Που είσαι ρε κορίτσι έχουμε καιρό να σε δούμε... Σε περιμένουμε την επόμενη φορά.

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Μα καλά κανονίσατε για ποτάκι και σε καλή μέρα (και η Δευτέρα είναι πολύ βολική μέρα) και γω χαμπάρι δεν πήρα!!!:confused::confused:

 

Αφήστε σας παραμέλησα πολύ τελευταία, είχαμε όμως πολλές δουλειές... Γενικώς βάλθηκα το 2009 να κάνω πράγματα που έπρεπε να κάνω πριν 5 χρόνια!:D:D

 

Διαβάζω και για ρουβίτσες πάντως οπότε μια χαρά σας βρίσκω, άλλη 1 φανατική είμαι και γω!

 

Λοιπόν τι λέτε να κανονίσουμε καμιά Παρασκευή βράδυ για τον ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗ, εννοείται τραπέζι ε?

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερούδια και από εμένα κούκλες (στην κυριολεξία), εχθές είμασταν μία κ μία....γλυκιές,ναζιάρες,σέξυ ουάου!!!!,πολυλογούδες(χαχαχαχα) αλλά πάνω απ'όλα ώριμες/κατασταλαγμένες γυναίκες-μανούλες.-

πολύ χάρηκα που τα είπαμε,που γελάσαμε,που "θάψαμε" μερικούς μερικούς (ονόματα κ καταστάσεις δεν θίγουμε) κ η επόμενη φορά που θα βγούμε μοναχούλες να είναι σε κάποιο ρεμπετάδικο -εγώ Ρουβά δεν πάω το έχω δηλώσει- αν και προηγείται μία έξοδος με τα ζουζούνια μας.

Α!!!!!!σας το είπα??????ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΠΑΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υ.Γ. : Νανό πάλι μου την έσκασες....... :rolleyes: Άντε να δούμε πότε θα συναντηθούμε. Δεν το συζητώ για την daffy (ξέρει αυτή), όσο για την popolina περιμένω να κανονίσεις κάτι εσύ αυτή τη φορά για να μπορείς σίγουρα. Φιλάκια κοριτσάρες...

 

Υ.Γ. 2: GRANDE πολύ χάρηκα που σε γνώρισα!!!!! :P :p :P

 

Υ.Γ. 3: (Όλο συμπληρώνω) Και η xuito μας την έσκασε!!! Που είσαι ρε κορίτσι έχουμε καιρό να σε δούμε... Σε περιμένουμε την επόμενη φορά.

 

Ααααχ! Το ξέρω βρε mitaki , είμαι αδικαιολόγητη, το είχα κανονίσει με τον άντρα μου από την προηγούμενη εβδομάδα και ξαφνικά μαθαίνω χτες το μεσημέρι ότι το βράδυ θα μας επισκευθούν οι κουμπάροι ( οι οποίοι έχουν να μας δουν από το γάμο μας ,στις 4/10/08).

Να μη σας τα πολυλογώ , τα παιδιά μένουν μία ώρα μακρυά από Θεσσαλονίκη και είχαμε πολύ καιρό να τα πούμε, βάλε εγκυμοσύνη μου, πρώτος καιρός με το μωρό, μετά μία άτυχη εγκυμοσύνη της κουμπάρας μου...λίγο απομακρυνθήκαμε τελευταία) , είπα τέλος πάντων στον άντρα μου και ...δεν σας εμφανίστηκα!

Δεν ξαναλέω μεγάλα λόγια γιατί και στην Περαία΄ήθελα να έρθω , και στο Λόφο,και στο Mistral και τελικά...ακόμη ΄'ερχομαι. Anyway, θα προσπαθήσω περισσότερο στο μέλλον.

 

Φιλιά σε όλες!!!

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε κορίτσια! Για μια ακόμη φορά στο ..ύψος μας! Τα καταφέραμε και τους ξεσηκώσαμε στο μαγαζί. Είστε καταπληκτικές και λυπάμαι πολύ πολύ που δε μπόρεσα να είμαι! Να σκεφτείτε ότι έκανα ..γυμνάσια στα μωρά όλο το απόγευμα για να κουραστούν και να κοιμηθούν νωρίς, ώστε να μπορέσω να έρθω. Έλα μου όμως που, όπως αποδείχτηκε, μάλλον εγώ ένιωσα περισσότερο την κούραση από αυτά και μου κοιμήθηκαν γύρω στις 22.30'. Οπότε που να ξεκινώ από Λιτόχωρο εκείνη την ώρα, με μία ώρα διαδρομή.

 

Anyway, σας αγαπώ πολύ, χαίρομαι που περάσατε καλά και να κανονίσουμε πάλι πολύ σύντομα, μέσα στον Ιούλιο εννοείται!

 

Να ανοίξω νέο thread, αν θέλω να κάνω πρόταση για νέα συνάντηση?

line_m123_beg_41_time_1154491200_text_cf20eaeffdeaebeff220eceff520e5dfede1e9.gif line_m121_beg_39_time_1200114000_text_2e2eeae1e920e720eaeff5eaebdff4f3e120eceff5.gif
Link to comment
Share on other sites

Girls!!! είμαστε πολλές οι ξενύχτηδες!!! Καλά έκανε η Nantia και συμπλήρωσε την λίστα...

Καλά αν δεν θέλετε να πάτε στον Σάκη θα πάω μόνη μου!!!!!! και θα ζηλεύετε

Popolina κανόνισε την νέα συνάντηση και θα τηλεφωνήσουμε και σε όλες τις υπόλοιπες για να μην χάσει καμμία την νέα συνάντηση....Φιλάκια πολλά

Link to comment
Share on other sites

Ποπολινάκι μου και εμείς σε αγαπάμε. Ναι άνοιξε καινούργιο θέμα για συνάντηση για να το δούμε σίγουρα και εννοείται μέσα στον Ιούλιο γιατί μετά εγώ τουλάχιστον την κοπανάω για διακοπές!!!!!!! :P :p :P Γυρνάω 18 Αυγούστου. Οπότε πριν γιατί μετά έχει πολύ μεγάλη απόσταση και.... δεν βαστώ!!!!!! ;)

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επ!ούτε εγώ κορόιδεψα τον ΣΑΚΗ απλά δήλωσα οτι προτιμώ να πάω για κρασάκι σε κάποιο κουτουκάκι....λαικορεμπέτικη μουσική μου χριάζεται κ όχι χοροπηδητά!!χαχαχαχαχαχα

όσο για την επόμενη έξοδο εγώ λογικά δεν θα μπορέσω να σας κρατήσω συντροφιά κ εσείς φυσικά θα νιώσετε την απουσία μου γιατί εμένα οι διακοπούλες μου με το ζουζούνι μου ξεκινάνε στις 23/07 και θα επιστρέψω στις 03/08.Μετά θα ξαναφύγω με τον ζουζούναρο (Nantia το έπιασες το υπονοούμενο ε??) στις 10/08 κ θα επιστρέψω στις 17/08.

Μετά θα είμαι ΟΛΗ δική σας!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες καλημερα σας......

 

 

Σεφη μου εγω ολα τα πιανω χαχα

 

Χμ εγω κοριτσια κοροιδεψα τον Ρουβα (τοσα ξερω χαχαααχαχ) το δηλωνω......

 

Την αλλη βδομαδα θα ειμαι Χαλκιδικη Ποτιδαια με την κορακλα μου οποια πιστη θελησει μπορει να προσελθει για κανα μπανακι (εξαλου δεν ειναι μακρια μονο 40 λεπτουλια).

Οποια το σκεφτει σοβαρα ας μου στειλει πμ να της στειλω το τηλεφωνο μου αν δεν το εχει (δεχομεθα μονο σοβαρες προτασεις).

Και τωρα που το σκεφτομαι οποια κοπελα θα ειναι χαλκιδικη πρωτο ποδι την αλλη βδομαδα μπορουμε να συναντηθουμε......

 

Λετε η συναντηση μας να γινει Χαλκιδικη για μπανακι με τα ζουζουνια?????????????

 

 

Και την μεθεπομενη αν κανονισετε κατι μπορει να ερθω για λιγο.. Μετα ξαναφευγω για 15 μερες με τον καλο μου....

Link to comment
Share on other sites

α καλάααα.... αμάν βρε μιτάκι, εγώ σε σένα βασίζομαι, δε λες τίποτα???

είχα πολλές μέρες να μπω να διαβάσω λόγω φόρτου, δεν πήρα χαμπάρι ότι συναντηθήκατε!!! πςςςςςςςςςςςςςς.... κρίμα!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες καλημερα σας......

 

 

Σεφη μου εγω ολα τα πιανω χαχα

 

Χμ εγω κοριτσια κοροιδεψα τον Ρουβα (τοσα ξερω χαχαααχαχ) το δηλωνω......

 

Την αλλη βδομαδα θα ειμαι Χαλκιδικη Ποτιδαια με την κορακλα μου οποια πιστη θελησει μπορει να προσελθει για κανα μπανακι (εξαλου δεν ειναι μακρια μονο 40 λεπτουλια).

Οποια το σκεφτει σοβαρα ας μου στειλει πμ να της στειλω το τηλεφωνο μου αν δεν το εχει (δεχομεθα μονο σοβαρες προτασεις).

Και τωρα που το σκεφτομαι οποια κοπελα θα ειναι χαλκιδικη πρωτο ποδι την αλλη βδομαδα μπορουμε να συναντηθουμε......

 

Λετε η συναντηση μας να γινει Χαλκιδικη για μπανακι με τα ζουζουνια?????????????

 

 

Και την μεθεπομενη αν κανονισετε κατι μπορει να ερθω για λιγο.. Μετα ξαναφευγω για 15 μερες με τον καλο μου....

 

 

φιλεναδίτσα μου γλυκιά κ ναζιάρα,από τις 23/07-02/08 όπως προείπα θα είμαι Πευκοχώρι με το ζουζούνι μου και αλίμονο σου κακομοίρα αν δεν συναντηθούμε.

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδίτσα μου γλυκιά κ ναζιάρα,από τις 23/07-02/08 όπως προείπα θα είμαι Πευκοχώρι με το ζουζούνι μου και αλίμονο σου κακομοίρα αν δεν συναντηθούμε.

 

 

24/7 ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ ....

Link to comment
Share on other sites

Επειδή παρατήρησα πως από τα μέσα της άλλης βδομάδας η παρέα θα έχει ..απώλειες, προτείνω συνάντηση την επόμενη Δευτέρα 20/7 ή Τρίτη 21/7. Διαφορετικά βλέπω να ξαναβρισκόμαστε τέλος Αυγούστου!

 

Τι λέτε, λοιπόν?

line_m123_beg_41_time_1154491200_text_cf20eaeffdeaebeff220eceff520e5dfede1e9.gif line_m121_beg_39_time_1200114000_text_2e2eeae1e920e720eaeff5eaebdff4f3e120eceff5.gif
Link to comment
Share on other sites

Επειδή παρατήρησα πως από τα μέσα της άλλης βδομάδας η παρέα θα έχει ..απώλειες, προτείνω συνάντηση την επόμενη Δευτέρα 20/7 ή Τρίτη 21/7. Διαφορετικά βλέπω να ξαναβρισκόμαστε τέλος Αυγούστου!

 

Τι λέτε, λοιπόν?

 

 

Κοριτσια συγνωμη που αργησα να γραψω, αλλα η δουλεια δε μα αφηνει λεπτο....

Πολυ χάρηκα που γνώρισα το μαρουλι και το μιτακι ( είστε καταπληκτικές-δε το συζητώ):P:p:p

...................................................

για τις υπολοιπες δεν εχω να πω τπτ,

μονο οτι ΣΑΣ ΠΑΩ ΜΕ 1000!!!!!!!!!!!!!!!!:-P:-P:-P

και εύχομαι στην επομενη συναντηση (είτε Ρουβάς, είτε κουτούκι...είτε οτιδηποτε χαχα) να είμαστε παρουσες ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

 

φιλακια πολλά πολλά

 

προσωπικα θα ειμαι σε άδεια απο 12-21 Αυγούστου, οπότε μπορω και 20/7 και 21/7!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια και εγώ μπορώ και τις δύο ημέρες!!!! Οπότε, όποτε σας βολεύει.

 

Και ελπίζω αυτή τη φορά να το δει και η myangel γιατί ήθελε να έρθει και άργησε να το πάρει είδηση. Σε περιμένουμε κοριτσάκι.

 

Φιλάκια πολλά και καλό μεσημέρι. :P

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...