Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γιατρος στην Καβάλα


Recommended Posts

θα γεννήσω τέλη αυγούστου 2009 σε κλινική Καβάλα με γιατρό τη κ.Θένη Παπαδοπούλου. όποια έχει βιώσει ή ακούσει κάτι ας ανημερώσει παρακαλώ...έχω λιγο:roll:πολυ...άγχος..ανάλογα με τη μέρα μου:lol:

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


koita ego pigena se enan antra giatro,,,pou pigena k prin mino egkyos,ala den ixame kali epikinonia k piga sti theni,,,me empsyxose poly,,,maresei o tropos pou mou ferete...ala apo ipervolika polous akousa oti sinithizi k kani kesarikes k tetia,,,den to polemaei re pedi mou,kati tetio,,,,den ksero ekini tin ora ti tha gini telika,,,os tora ine apsogi,,,ala kseris ine to proto mou k ena psiloagxos me fovo me exoun piasei...

Link to comment
Share on other sites

Για την συγκεκριμένη γυναικολόγο κι εγώ έχω ακούσει πολύ καλά λόγια από τον κύκλο μου.

Τώρα βέβαια για το αν προτιμάει περισσότερο τις καισαρικές, αυτό πρώτη φορά το ακούω.

Ευχαριστώ το θεό που μου χάρισε δυο υπέροχες κορούλες

Link to comment
Share on other sites

zwza κ εγω το μονο που ακουσα και με χαλασε λιγο αυτο ηταν..αλλα να σου πω τελικα οτι εμπερεια εχει ο καθενασ αυτη λεει και απο εκει βγαινει το συμπερασμα αν ειναι καλοσ γιατροσ η οχι,.παντωσ απο θεμα επικοινωνιασ ειναι το κατι αλλο,.,,,

αντε ο θεοσ βοηθοσ,

:))

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όλα καλά θα πάνε να μην αγχώνεσε.

Βρίσκεσαι στα χέρια μιας πολύ καλή γιατρού.

Με το καλό να κρατήσεις το μικρούλι σου στην αγκαλιά σου.

Ευχαριστώ το θεό που μου χάρισε δυο υπέροχες κορούλες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εάν έχεις αυτήν μάλλον θα γεννήσεις στην Ελευθώ,Εκεί είναι μία καταπληκτική μαία η Κατερίνα,εμένα κυριολεκτικά με βοήθησε να γλυτώσω καισαρική,έτυχε προς καλή μου τύχη να είναι η βάρδια της λίγο πρίν γεννήσω....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Γεια σας! Επειδή σκεφτόμαστε για διακοπές στην Καβάλα θα ήθελα αν κάποια κοπέλα είναι από εκεί να με κατατοπίσει για διευθυνσεις και τηλ από

-το μαιευτηριο

-απο κάποιο καλό γυναικολόγο

 

για κάθε ενδεχόμενο (χτύπα ξύλο)!

 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

.png
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

κι εγώ μένω καβάλα αν και είμαι από Βόλο. πήγα σήμερα πρώτο ραντεβού στον Τσίμα βασίλη και έμεινα πολύ ευχαριστημένη! είχα πάει στη Θένη το γενάρη για πόνο στο στήθος και με πανικόβαλε!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Και εγώ στον Τσίμα είμαι και μπορώ να πώ ότι πέρα απο τις γνώσεις του, πάνω απο όλα είναι άνθρωπος και δεν το μετανοιώνω που δεν επέλεξα κάποιον πιο γνωστό :D:D:D

EwCip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Εγω παω στο Σωτηρη τον Μπερμπερογλου και ειμαι υπερ-ευχαριστημενη.Ειλικρινα δεν πιστευα οτι υπηρχαν και τετοιοι γιατροι-ανθρωποι, που μετα απο τοσο δυσκολη εγκυμοσυνη οσο η δικη μου τον νιωθω περισσοτερο φιλο μας παρα γιατρο μας παρολο που δεν τον γνωριζα απο πριν!!Το μονο ενθαρρυντικο σε αυτη την εγκυμοσυνη μου ηταν ο Σωτηρης!!:lol::lol::lol:

 

Και στη γεννα αστερι!!Να ναι καλα,τον ευχαριστω!

 

Το πρωτο μου παιδι το γεννησα με αλλο γιατρο (ΔΥΣΤΥΧΩΣ....).Δεν γραφω το ονομα του δημοσια,αλλα εχω να πω τα χειροτερα!!

bxBwp2.png EgDTp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Κοριτσια θελω την γνωμη σας....πριν λιγο καιρο μετακομισα στην καβαλα λογο της δουλειας μου και ψαχνω εναν καλο γυναικολογο(ειχα 1 αποβολη και 2παλινδρομες ειμαι 30χρονων και σκεφτομαστε να ξαναπροσπαθησουμε μηπως και το καταφερουμε αυτη την φορα :-( )Και θελω εναν γιατρο που να τον εχω εμπιστοσυνη.Μια συναδερφος μου ειπε για καποιον Αρη στο επιθετο Παπαδοπουλο νομιζω.Μου ειπε ειναι καλος επιστημονας αλλα μιλαει λιγο βρωμικα :oops:(αν κανει την δουλεια του ομως αυτο δεν μας πειραζει).Τον ξερει καμια σας?Αχχχ μετα απο αυτα που εχω περασει εχω απελπιστει και δεν ξερω ποιον να εμπιστευτω...

ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Κοριτσια καλησπερα!και εγω ψαχνω για γυναικολογο στην Καβαλα...μπορειτε να με βοηθησετε?Ολοι μου λενε για καποιον Αρη αλλα επιθετο δεν θυμαμαι.
εγω παω στην γερεντε..

τον αρη το επιθετο δεν το θυμαμεε:P

Link to comment
Share on other sites

τον αρη τον λενε παπαδοπουλο εχω ακουσει καλα λογια για αυτον αλλα ειναι τις πολυς υπομονης μπορει να εχεις ραντεβου στις 11 και να σε δει στις 2 εγω παω στον μπερμπερογλου και ειμαι πολυ ευχαριστημενη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Kαλησπέρα!Θα θελα τη γνώμη σας για τον κ.Μπερμπέρογλου κι αν ξέρει κάποια με ποια κλινικη συνεργάζεται.Είμαι από κοντινή πόλη και δεν έχω ακόμη κατασταλάξει.Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι κι εγω ακριβώς στην ίδια κατάσταση με την Claudi και έχω πελαγώσει! Κλείνω τον 1ο μήνα και ακόμη να κατασταλάξω σε γιατρό αν και για τον Μπερμπέρογλου έχω ακούσει πολύ καλά λόγια (δεν ξέρω όμως που κάνει τις γέννες) και σκέφτομαι εκεί να καταλήξω παρόλο που είμαι από Ξάνθη. Έχει καμιά σας να μου προτείνει κάποιον άλλο? Στην Ξάνθη ίσως?

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια κι'εγω ειχα γυναικολογο την Αγγελικη την Γερεντε.

Αν ειχα αλλο γιατρο δε θα ειχα την μικρη μμου κορη σημερα!

Αυστηρη αλλα κορυφαια!

Οπου κι'αν πατε τελικα, οταν θα ερθει η ωρα να κανετε β επιπεδου θα πατε σ'εκεινη και θα με θυμηθειτε! Εγω επειδη ειχα ενα σοβαρο προβλημα στην εγκυμοσυνη, γυρισα ολη τη Β. Ελλαδα και εκανα Β' επιπεδου 4 φορες! Μεγα σφαλμα. Η καλυτερη μακραν. Μονο εκεινη ειδε τα παντα.

Ευχομαι να εχετε μια υπεροχη εγκυμοσυνη :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

κορίτσια αν κ η γνώμη μου είναι υποκειμενική,γιατράρα με τα όλα του είναι ο σωτήρης ο μπερμπέρογλου!!!γεννάει ελευθώ,είναι επαγγελματίας σωστός,χαμογέλαστος,κορυφαίος,αστέρι!!!γέννησα πολύ πρόσφατα,σε όλα του ήταν άψογος κ δν υπάρχουν λόγια να περιγράψω πόσο σωστός ήταν!!τον προτείνω ανεπιφύλακτα!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλημέρα. Έμαθα πως είμαι έγκυος αλλά θα γεννήσω Καβάλα (μένω Αθήνα) γιατί μετακομίζουμε με μετάθεση και θα πρέπει να βρω γιατρό να συνεννοούμαι μαζί του για να τον εμπιστευτώ και να με αναλάβει όταν πάω κατά τον 8ο. Καμία πρόταση? Που να είναι & στο νοσοκομείο? Παλιότερα όσο έμενα Καβάλα είχα πάει κανά δυο φορές στον κ. Τόλα αλλά δεν έχω γνώση για κάποιον άλλο.

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...
Ας ρωτήσω ξανά..κανείς???

 

Θα σου πρότεινα τον Ρήγα. Με βοήθησε απίστευτα πολύ, είναι πολύ τυπικός και τιτίζης και νιώθεις ασφάλεια. Δεν θα εμπιστευόμουν εύκολα άλλον. Στην ελευθώ ξεγεννάει.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...