Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγαμη μητερα


Recommended Posts

αγαμη μητερα κ ουτε κλασμα του δευτερολεπτου δεν εχω μετανιωσει για αυτην την επιλογη μου...καθε μερα που βλεπω το γιο μου νιω8ω ολο κ πιο πολυ περιφανη...ισωσ κ να ειναι η πιο σωστη πραξη που εκανα στη ζωη μου!για τισ κοπελεσ που ειναι σε διλλυμα να το σκεφτουν πολυ καλα πριν προβουν σε αμβλωση...για εκεινεσ που προχωρισαν κ προχωρουν μπραβο τουσ κ ο θεοσ δεν αφηνει κανεναν...τιποτα στο κοσμο δε σου δινει χαρα οπωσ το γελιο η το κλαμα ενοσ μωρου..του δικου σου μωρου!!!απο εδω 8α μπορουμε να συζηταμε τα παντα να γνωριστουμε και να δουμε πωσ μπορουμε να μεγαλωσουμε τα παιδια μας οσο γινετε καλυτερα.χωρις να νιωθουν διαφορετικα ,μειονεκτικα,η με οτιδηποτε αλλο θελουν ορισμενοι απο τη κοινωνια μας.:P:p:pκαλη ανατροφη στα παιδια μας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 161
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΣΑ ΣΤΟ ΜΥΝ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΣΕΣ ΤΟ ΖΗΣΟΥΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΙΑ ΑΓΑΜΗ ΜΗΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΓΑΜΗ ΜΗΤΕΡΑ ΕΝΟΣ ΑΓΟΡΙΟΥ 26 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙ ΑΥΤΟ. ΕΧΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΚΑΜΑΡΩΝΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...."ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ!! ". ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΓΑΜΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ. ΜΗΝ ΣΚΥΒΟΥΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΜΗΜ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ ΑΣ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΤΑ ΑΝΑΘΡΕΨΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ. ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΕΡΗΦΑΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
argisa na apantiso me to na exo ta trexamata tis vaftisis..xerome gia ti perifania sou giati exo k go tin idia.........bravo sou kali dinami na exeis k kali anatofii sto paidaki sou

Να σου ζησει!!!! Να ναι παντα υγιη και πολυ-πολυ ευτυχισμενο και μονο καλες νεραϊδες και αγγελοι να ναι στον δρομο του!!!! Και εσυ να παιρνεις απ'αυτο μονο χαρες!! Σε σενα ευχομαι οτι εχεις στερηθει μεχρι τωρα να σε βρει απλοχερα στην υπολοιπη σου ζωη!!! Φιλια πολλα σε σενα και στο παιδακι σου!! :P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαιρομαι που δεν μετανιωσες για την επιλογη σου κ εγω αγαμη μαμα ειμαι αλλα ουτε στιγμη δε περασε απο το μυαλο μου να μην κρατησω το παιδι!!!!κ ομολογο οτι ειναι το ωραιοτερο δωρο που πηρα στη ζωη μου!

Link to comment
Share on other sites

koritsia sas eyxaristo oles....ne teleiosa me ti vaftisi tou aggelou mou....k ti na sas po............itan mia teleia paradosiaki vradia...teleia koritsia oyte ego de to pisteya..akoma me pernoun gia sigxaritiria k to xamogelo ftanei sta aytia mou...evala foto sto facebook..to xero pos de boro na labo prosopiko minima to epsaxa k de ginete tipota...steilte mou loipon e mail......opoia 8elei na ta [email protected] exeis xanaprospa8isei nomizo k de boro na lavo.....konkakou apo kriti eise?vichy se eyxaristo poli......victoria bravo k se sena k eyxomai se oles kalo koyragio k ypomoni na exoume..perimeno k sto mail

Link to comment
Share on other sites

xechasa na sas po to simantikotero.....to xerete ayto gia proslipsi patronimou meso nomarxias???gia oses den exoun anagnoristei ta paidia toys...to ema8a molis k eine poli kalo k elpizo na isxuei,,ayrio proi 8a pao na kano aitisi.an xerete kati diafotiste me perissotero...episis na beite k sto facebook na deite foto apo ti vaptisi tou giou mou.8a ta poume sto mail giati edo de vlepo fos.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

BABOURAKI DE 8A TO PISTEPSEIS...........EIME K LIGO XAZI DE 8IMAME NA ANOIXO AYTO TO LOGARIASMO...OPOTE STEILE MOU EDO GIATI DE PAO KALA................. edit admin remove email member request.toso kairo les pos mou grafeis k de boro na to paro ante k exo agonia.konkakou ti kaneis?????????

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε επανω εκει που λεει welcome peteinaraki, απο κατω θα δεις λεει προσωπικα μυνηματα. Μπες εκει κ μετα καπου αριστερα θα δεις λεει επεξεργασια επιλογων πατας για να μπεις μεσα κ θα δεις καπου να λεει αυτο

 

Προσωπικά μηνύματα

Στο forum έχετε την δυνατότητα μέσω του συστήματος προσωπικών μηνύματων, να ανταλλάσετε προσωπικά μηνύματα με άλλα μέλη.

 

Αν δεν θέλετε να στέλνετ ή να λαμβάνετε προσωπικά μηνύματα, μπορείτε να απενεργοποιήσετε το σύστημα προσωπικών μηνυμάτων.

Ενεργοποίηση προσωπικών μηνυμάτων-----πατας τσεκ εδω κ θα εισαι ενταξει.

 

Αντε γιατι προσπαθω να σου στειλω κ εγω κ δεν μπορω!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΥΠΑΝΤΡΗ ΜΗΕΡΑ ΕΚΥΟΣ ΣΤΗΝ 20 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ...ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

BABOURAKI DE 8A TO PISTEPSEIS...........EIME K LIGO XAZI DE 8IMAME NA ANOIXO AYTO TO LOGARIASMO...OPOTE STEILE MOU EDO GIATI DE PAO KALA...............toso kairo les pos mou grafeis k de boro na to paro ante k exo agonia.konkakou ti kaneis?????????

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

οκ κουκλίτσα μου σου έστειλα..

 

Δεν μπορεί κάπου θα συναντηθούμε !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΥΠΑΝΤΡΗ ΜΗΕΡΑ ΕΚΥΟΣ ΣΤΗΝ 20 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ...ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ...

 

 

Καλώς την γλυκούλα !

 

Βεβαιως και θα τα καταφέρεις αυτό είναι το μόνο σίγουρο !!!!!

 

Παρόλες τις δυσκολίες όταν τα βλέπεις τα πλασματάκια αποκτάς super δυνάμεις !!!!!

 

Πόσο χρονών είσαι ? έχεις βοήθεια από τους δικούς σου ? Δουλειά ?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την γλυκούλα !

 

Βεβαιως και θα τα καταφέρεις αυτό είναι το μόνο σίγουρο !!!!!

 

Παρόλες τις δυσκολίες όταν τα βλέπεις τα πλασματάκια αποκτάς super δυνάμεις !!!!!

 

Πόσο χρονών είσαι ? έχεις βοήθεια από τους δικούς σου ? Δουλειά ?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ 26 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ...ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ...

Link to comment
Share on other sites

A είσαι μικρούλα αντέχεις!

 

χαχαχαχαχαχα

 

εγώ το έκανα στα 37...

 

και εγώ στα 26 δεν είχα δουλειά της προκοπής..

αυτά θα φτιάξουν

 

Εχει μεγάλη σημασία που έχεις βοήθεια τους γονείς σου αυτό είναι ένα δώρο ανεκτίμητο!

 

Και εγώ έχω αλλιώς δεν θα τα κατάφερνα...

 

ο πατέρας του παιδιού χαμένος ? το ξέρει ?

 

για πες μας τι ξέρεις, που έχεις δουλέψει τι σου αρέσει να έχουμε το νου μας! αν και τώρα καλή λευτεριά πρώτα ......

Link to comment
Share on other sites

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ!!!

ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΔΩ...

ΟΝΤΩΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ...

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΙΜΑΙ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΤΥΧΙΟ ΤΩΡΑ ΔΗΛ.

ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Link to comment
Share on other sites

Πετειναρακι καλο θα ηταν να σβησεις το e-mail σου απο εδω!! Αν δεν μπορεις να της στειλεις π.μ να της το στειλω εγω που μιλαμε καθε μερα.

 

 

polina mou de svinei nomizo...de peirazei,,de variese......steile mou e mail giati me ta p.m de xero ti ginete........glikoula kalos ir8es soy eyxome kali leyteria....k to oti 8a ta katafereis to 8eoro aytonoito...mi stenaxorise...ton oktovri o bebis mou kleinei 12 mines...eine to monadiko plasma pou me kane eytixismeni k kanena allo arseniko....molis genniseis 8a deis pos tipota allo den exei simasia......mono ayto to plasmataki...exeis ma8ei to fyllo tou?

Link to comment
Share on other sites

polina mou de svinei nomizo...de peirazei,,de variese......steile mou e mail giati me ta p.m de xero ti ginete........glikoula kalos ir8es soy eyxome kali leyteria....k to oti 8a ta katafereis to 8eoro aytonoito...mi stenaxorise...ton oktovri o bebis mou kleinei 12 mines...eine to monadiko plasma pou me kane eytixismeni k kanena allo arseniko....molis genniseis 8a deis pos tipota allo den exei simasia......mono ayto to plasmataki...exeis ma8ei to fyllo tou?

ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...

ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΣΤΙΣ 10 ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά θα τα καταφέρεις γλυκούλα !

 

αγόρι ή κορίτσι?

 

Πόσο χρονών είναι ο πατέρας του ?

 

όλες έτσι λέμε ότι δεν θέλουμε να τους δούμε αλλά μερικοί από αυτούς το μετανιώνουν και γυρνάνε... μετά έχεις άλλα θετικά και άλλα αρνητικά....

 

το σημαντικό είναι τα μωρά μας !

 

καλή εγκυμοσύνη να έχεις.. να είσαι ήρεμη (δύσκολο αλλά τουλάχιστον προσπάθησε) και όλα θα γίνουν...

 

η αλήθεια είναι πως αφού γεννήσεις και το δεις.. το ζουζουνι τότε ξεκινάν τα καλά !!!

 

όντως καλύτερα να σβηστούν τα μειλς πετειναράκι.. αν δεν μπορείς τώρα ζήτα το από το αντμιν, σίγουρα θα σε βοηθήσουν !

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά θα τα καταφέρεις γλυκούλα !

 

αγόρι ή κορίτσι?

 

Πόσο χρονών είναι ο πατέρας του ?

 

όλες έτσι λέμε ότι δεν θέλουμε να τους δούμε αλλά μερικοί από αυτούς το μετανιώνουν και γυρνάνε... μετά έχεις άλλα θετικά και άλλα αρνητικά....

 

το σημαντικό είναι τα μωρά μας !

 

καλή εγκυμοσύνη να έχεις.. να είσαι ήρεμη (δύσκολο αλλά τουλάχιστον προσπάθησε) και όλα θα γίνουν...

 

η αλήθεια είναι πως αφού γεννήσεις και το δεις.. το ζουζουνι τότε ξεκινάν τα καλά !!!

 

όντως καλύτερα να σβηστούν τα μειλς πετειναράκι.. αν δεν μπορείς τώρα ζήτα το από το αντμιν, σίγουρα θα σε βοηθήσουν !

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΓΟΡΙ ΠΑΝΤΩΣ..

ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΣΥΓΧΩΡΗΣΩ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ...

ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΕ ΤΑΡΑΖΕΙ...

Link to comment
Share on other sites

Γλυκουλα καλος ηρθες!! Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα!!! Ευχομαι να κανεις κοριτσι εσυ γιατι ολες οι ανυπαντρες εδω εχουμε αγορια!! Θελουμε νυφουλες στην παρεα χαχαχα!! Καλη λευτερια να εχεις κ απο μενα!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...