Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Γειά σας. Έχουμε κλείσει τη βάπτιση του μικρού μας στην Παναγίτσα στη Βάρκιζα για το Σεπτέμβρη & ψάχνουμε για έναν χώρο εκεί ή στις γύρω περιοχές (Βούλα, Γλυφάδα κλπ) για να κάνουμε το τραπέζι. Έχει κανείς καμιά καλή ιδέα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου novpal!

Κοιτάξατε στο Αχίλλειο (πάνω από το Ρίμπας); Σαν χώρος είναι όμορφος και οι τιμές ήταν (πριν από 3 χρόνια τουλάχιστον) λογικές.

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Δεν το είχα σκεφτεί καθόλου αυτό... Προσανατολιζόμουν περισσότερο σε κάτι πιο μαζαμένο σαν μεζεδοπωλείο γιατί θα είμαστε λίγα άτομα. Θα το κοιτάξω όμως γιατί μπορεί να μην είναι υποχρεωτικό να κλείσουμε όλη την αίθουσα... Ευχαριστώ πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Στη Βαρκιζα ειναι κ το do it, k to giabanaki κ αυτα που κανουν τετοιες εκδηλωσεις. Επισης πολυ ωραια ειναι κ η μπυραρια beerhaus διπλα στο σινεμα Βαρκιζα.

Αν θες βεβαια κατι μικρο κ αν δε σε νοιαζει να κλεισεις ολη την αιθουσα, τοτε θα προτεινα μια μερα να παρεις σβαρνα ολα τα μαγαζια/μεζεδοπωλεια κ στη Βαρκιζα κ στη Βουλιαγμενη κ να ρωτησεις. Δε ξερω ποσα ατομα θα ειστε, αλλα αν ειναι λιγα πραγματι, μην πεις καν για βαφτιση κ τετοια, πες απλα θελω να κανω ενα τραπεζι για τοσα ατομα, τοτε. Μπορειτε κ ποσο θα παει περιπου?

Εχω δει παντως κ στη βουλιαγμενη βαφτισεις, στο μαγαζι απεναντι απο το παγωτομανια (δε θυμαμαι το ονομα του).

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είστε πολλά άτομα, συμφωνώ σε όσα σου λέει η Νεφέλη!

Μικρό, μαζεμένο μαγαζάκι είναι καλύτερο, γιατί το Αχίλλειο θα μοιάζει αχανές και κρύο!

Με το καλό!

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στη Βαρκιζα ειναι κ το do it, k to giabanaki κ αυτα που κανουν τετοιες εκδηλωσεις. Επισης πολυ ωραια ειναι κ η μπυραρια beerhaus διπλα στο σινεμα Βαρκιζα.

Αν θες βεβαια κατι μικρο κ αν δε σε νοιαζει να κλεισεις ολη την αιθουσα, τοτε θα προτεινα μια μερα να παρεις σβαρνα ολα τα μαγαζια/μεζεδοπωλεια κ στη Βαρκιζα κ στη Βουλιαγμενη κ να ρωτησεις. Δε ξερω ποσα ατομα θα ειστε, αλλα αν ειναι λιγα πραγματι, μην πεις καν για βαφτιση κ τετοια, πες απλα θελω να κανω ενα τραπεζι για τοσα ατομα, τοτε. Μπορειτε κ ποσο θα παει περιπου?

Εχω δει παντως κ στη βουλιαγμενη βαφτισεις, στο μαγαζι απεναντι απο το παγωτομανια (δε θυμαμαι το ονομα του).

 

 

Το DoIt & το Giabanaki έχουν πολύ μεγάλους χώρους & δεν μας κάνουν. Θα είμαστε μόνο 35-40 άτομα... Καλά λες, θα πρέπει να πάω να ψάξω, αλλά ο άντρας μου σκυλοβαριέται να ασχοληθεί & θα πρέπει να τρεέχω μόνη μου!!! Απέναντι απο το παγωτομανία είναι ένα ιταλικό νομίζω, το Mezzaluna? Είναι αρκετά καλό αν & λίγο τσιμπημένο. Θα πάω να ρωτήσω πάντως & σε αυτό & στο Bierhaus γιατί είναι πιο άνετα μέσα. Γιατί λές να μην πω για βάπτιση? Θα μου ζητήσουν παραπάνω λεφτά?

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΕΦΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΑΙ ΟΙ ΜΝΗΣΤΗΡΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Ελεγα οτι αν εισασταν πιο λιγοι ισως αν τους ελεγες γαι βαφτιση ζηταγαν παραπανω.. Δε ξερω, απλα γενικα ξερεις οτι κατι τετοια περιμενουν για να τσεκουρωσουν. Αλλα εσεις θα ειστε αρκετα ατομα..

Νομιζω αυτο το ιταλικο ειναι που σου λεω. Εχω δει οτι βγαζουν κ μπουφε εξω κ στολισμους με μπαλονια..

Αν δεν μπορεις να πας γιατι δεν παιρνεις τηλεφωνο να σου πουν αρχικα αν δεχονται κ τιμες, ωστε να εχεις λιγοτερα να δεις επι τοπου. Παρε ενα αθηνοραμα πχ. κ αρχισε να παιρνεις τηλεφωνα.

Link to comment
Share on other sites

Το DoIt & το Giabanaki έχουν πολύ μεγάλους χώρους & δεν μας κάνουν. Θα είμαστε μόνο 35-40 άτομα... Καλά λες, θα πρέπει να πάω να ψάξω, αλλά ο άντρας μου σκυλοβαριέται να ασχοληθεί & θα πρέπει να τρεέχω μόνη μου!!! Απέναντι απο το παγωτομανία είναι ένα ιταλικό νομίζω, το Mezzaluna? Είναι αρκετά καλό αν & λίγο τσιμπημένο. Θα πάω να ρωτήσω πάντως & σε αυτό & στο Bierhaus γιατί είναι πιο άνετα μέσα. Γιατί λές να μην πω για βάπτιση? Θα μου ζητήσουν παραπάνω λεφτά?

 

Στο Bierhaus ρώτησα εγώ πρόσφατα που θα κάνω τη βάφτιση και εγώ το Σεπτέμβρη στη Βάρκιζα.

Οι τιμές τους ξεκινούν από 30 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...