Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ, ΠΑΙΔΩΝ


ANTON

Recommended Posts

Εμεις εχουμε παιδιατρο που ειναι στο Ν.Ηρακλειο το ιατρειο της. Η ιδια ειναι και στο τοπικο ΙΚΑ και στο Παιδων, νομιζω στο ενδοκρινολογικο τμημα ή κατι τετοιο. Πάντως αποδείξεις μας κοβει κανονικα καθε φορα που πηγαινουμε και τα εμβολια που καλυπτει το ταμειο τα γραφουμε κανονικα με ραντεβου στο ικα οχι στη ζουλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου στέλνετε και εμένα τα στοιχεία του Κονδύλη σας παρακαλώ και πόσο στοιχίζει η επίσκεψη στο σπίτι; έχω καταπληκτική παιδίατρο που είναι στο ΜΗΤΕΡΑ και έρχεται πάντα στο σπίτι αλλά θέλω και έναν δεύτερο γιατρό. Μένω Μαρούσι.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! Ψάχνω κι εγώ παιδίατρο ο οποίος να συνεργάζεται με το Παίδων. Μένω Ν. Κόσμο οπότε ας με βοηθήσει όποιος γνωρίζει κάποιον γιατρό στις γύρω περιοχές μου (κέντρο-νότια προάστια). ααα και θα επιθυμούσα να μπορεί να έρχεται στο σπίτι. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ειμαι και εγώ στην αναζήτηση παιδίατρου και θα ήθελα έναν που να είναι και στον Παιδον.

Αν μπορείτε να μου σρείλετε ενα πμ με πληροφορίες για τον Κονδύλη. Ποσο παιρνει επίσκεψη, αν αφιερώνει χρόνο στην επίσκεψη, αν τον βρίσκεις ευκολα και αν είναι φαν τον αντιβιωτικών.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΑΠΗΤΗ ΣΟΦΙΑ 17 , ΕΧΩ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΛΑϊΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΛΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΤΖΑΝΕΙΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ......ΑΜΕΣΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΜΑΣ, ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ, (ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ 01.30 ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 10.00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑ). Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ ΤΟΥ, ΟΛΟ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΦΙΛΙΩ? ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΗ ΚΑΙΠΡΟΣΙΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΆ. ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.........ΣΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΓΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ......ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΕΞΟΔΑ ΔΗΜΟΣΙΟΥ. ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΙΩ ΤΣΑΠΡΟΥΝΗ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ. *** ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΦΟΣΟΝ ΓΛΙΤΩΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ 30 ΗΜΕΡΩΝ ΑΠΟ ΒΡΟΓΧΕΙΟΛΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΑΤΑΚΑ??? ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ? ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣ ΠΙΣΤΑ. ΣΑς ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΤΑΝ 08.00 ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΧΟΛΑΓΕ 14.00 ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΩΣΠΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΡΗΜΑΤΑ ........ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΖΗΤΗΣΕ 100 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΟΤΑΝ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ .....ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΓΑΠΗΤΗ ΣΟΦΙΑ 17 , ΕΧΩ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΛΑϊΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΛΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΤΖΑΝΕΙΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ......ΑΜΕΣΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΜΑΣ, ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ, (ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ 01.30 ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 10.00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑ). Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ ΤΟΥ, ΟΛΟ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΦΙΛΙΩ? ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΗ ΚΑΙΠΡΟΣΙΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΆ. ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.........ΣΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΓΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ......ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΕΞΟΔΑ ΔΗΜΟΣΙΟΥ. ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΙΩ ΤΣΑΠΡΟΥΝΗ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ. *** ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΦΟΣΟΝ ΓΛΙΤΩΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ 30 ΗΜΕΡΩΝ ΑΠΟ ΒΡΟΓΧΕΙΟΛΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΑΤΑΚΑ??? ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ? ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣ ΠΙΣΤΑ. ΣΑς ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΤΑΝ 08.00 ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΧΟΛΑΓΕ 14.00 ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΩΣΠΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΡΗΜΑΤΑ ........ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΖΗΤΗΣΕ 100 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΟΤΑΝ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ .....ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ

 

Σε ποια περιοχή είναι αυτή???

azHYp2.png

 

vwuep3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

εγω εχω βρει μια καλη παιδιατρο η οποια ειναι κ επιστημον.συνεργατης στο παιδων αγια σοφια (το οποιο θεωρω ειναι το καλυτερο νοσοκομειο για παιδια την ελλαδα) και εχει το ιατρειο την στη λεωφ.πεντελησ. ΘΕΟΧΑΡΟΥΔΗ λεγεται και αν θεσ μπεσ και δες την στο www.kidshealthcare.gr. Μας εχει εξυπηρετησει πολλες φορες και ειναιπαντα διαθεσιμη!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

εμεις εχουμε τον κ.Ταγκαλακη εχει ιατρειο στη πετρουπολη και ειναι στο παιδων αγλαια κυριακου και στο λοιμωξεων.επισης ειναι στην ομαδα του πανεπιστημιου και κανει σεμιναρια σε ολους τους παιδιατρους της ελλαδος.ειναι κατατοπιστικος ηρεμος καλος ανθρωπος και δεν σε κοιτα στη τσεπη....τον βρισκεις ανετα στο κινητο οτι ωρα να ειναι....και αν εχεις σοβαρο προβλημα δεχεται και το σαβ/κυριακο....επισκεψη παιρνει 50ε.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα κορίτσια και βοήθεια παρακαλώ.Γεννάω σε 15 ημέρες το πολύ και δεν έχω βρει παιδίατρο ακόμα.Ψάχνω για κάποιον που να μην δίνει εύκολα φάρμακα,να συνεργάζεται με δημόσιο νοσοκομείο,να μπορώ να τον βρίσκω οποιαδήποτε ώρα χρειαστεί,να είναι φιλικός με τα παιδιά,να είναι υπέρ του θηλασμού και αν έχει ιατρείο να είναι κάπου κέντρο,μένω πετράλωνα..ή έστω κάποιον καλό παιδίατρο στα πετράλωνα ή γύρω περιοχές?Ζητάω πολλά?Επίσης ποια η αποψή σας για τους ομοιοπαθητικούς?Συνεργάζονται με δημόσια νοσοκομεία?και αν έχετε να προτείνετε κάποιον ομοιοπαθητικό!!

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 10 months later...

Ψάχνουμε κι εμείς κάποιον καλό γιατρό που να είναι αν γίνεται και στο Παίδων Πεντέλης (έχουμε νοσηλευτεί ήδη εκεί δύο φορές). Διάβασα τα σχόλια σας για τον κ. Κονδύλη και θα ήθελα αν μπορούσε κάποια μανούλα να μου στείλει τα στοιχεία του. Ευχαριστώ πολύ:-)

 

δεν αξιζουν τα παιδων της αθηνας. πολυ ταλαιπωρια και παντα φυσκα

 

παιδων πεντελης!!!!

κονδύλης

Αλλάζω την γκαρνταρόμπα μου δημιουργικά!

 

.pngpLWrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 months later...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλησπέρα,

Με την σειρά μου θα ήθελα να μιλήσω για μια εξαιρετική γιατρό που φροντίζει τα παιδιά μου. Μπορεί να μην είναι στο Παίδων, είναι όμως συνεργάτης στο Αττικό. Οι μικρές μου την λατρεύουν, ειδικά η μια που βλέπει άσπρη ποδιά και τρέχει. Είναι πολύ ανθρώπινη και γλυκήτατη. Οι γνώσεις της και η εμπειρία της μας έχουν βοηθήσει πάρα πολύ, ειδικά σε θέματα θηλασμού (βλέπετε έχω δίδυμα).

Είναι ήρεμη με αρκετή υπομονή να εξηγήσει το κάθετι, ειδικά σε μια νέα μητέρα με δίδυμα που είχε στην αρχή πελαγώσει. Δεν θα την άλλαζα με καμία άλλη. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μανούλες καλησπέρα σας...Από τότε που αρχίσαμε παιδικό σταθμό κάθε εβδομάδα είμαστε άρρωστοι. :cry: Αν είναι εύκολο θα ήθελα κι εγώ επιπλέον στοιχεία του κ. Κονδύλη η οποιουδήποτε άλλου παιδιάτρου γνωρίζετε ο οποίος να συνεργάζεται με το παίδων Πεντέλης και να έχει εξωτερικό ιατρείο! Ευχαριστώ πολύ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Η καλυτεροτερη παιδιατρος στα βριλλησια: θεοχαρουδη αρετη, εχει κ σελιδα στο ιντερνετ για να δειτε κ το ιατρειο της κ απανταεια παντα μα παντα στα τηλεφωνα που της κανω για να ρωτησω καθε τι γιατα μικρα μου κ ηταν ο λογος που θηλασα κ τους δυο γιους μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

καλησπέρα κ απο μένα, μήπως θα μπορούσατε να μου δώσετε κ εμένα τα στοιχεία του Κονδύλη?γιατί είχα μια παιδίατρο απο το Παίδων αλλα δεν ειμαι καθόλου ευχαριστημένη.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...
ΑΓΑΠΗΤΗ ΣΟΦΙΑ 17 , ΕΧΩ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΛΑϊΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΛΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΤΖΑΝΕΙΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ......ΑΜΕΣΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΜΑΣ, ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ, (ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ 01.30 ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 10.00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑ). Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ ΤΟΥ, ΟΛΟ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΦΙΛΙΩ? ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΗ ΚΑΙΠΡΟΣΙΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΆ. ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.........ΣΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΓΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ......ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΕΞΟΔΑ ΔΗΜΟΣΙΟΥ. ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΙΩ ΤΣΑΠΡΟΥΝΗ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ. *** ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΦΟΣΟΝ ΓΛΙΤΩΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ 30 ΗΜΕΡΩΝ ΑΠΟ ΒΡΟΓΧΕΙΟΛΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΑΤΑΚΑ??? ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ? ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣ ΠΙΣΤΑ. ΣΑς ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΤΑΝ 08.00 ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΧΟΛΑΓΕ 14.00 ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΩΣΠΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΡΗΜΑΤΑ ........ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΖΗΤΗΣΕ 100 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΟΤΑΝ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ .....ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ

 

Μπορείς

σε παρακαλώ να μου στείλεις τα στοιχεία της σε π.Μ;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπερα! Θα θελα να μαθωκ εγω αν ξερετε καποιον παιδιατρο απο παιδων πεντελης που να εξυπηρετει Αν. Αττικη κ πιο συγκεκριμενα Σπατα-Αρτεμιδα?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Γεία σας! είμαι νέο μέλος του φορουμ και εχω πρόβλημα με τη μικρή κορούλα μου , μήπως θα μπορούσα να είχα τα στοιχεία του κ Κονδύλη?

θα μπορουσα να εχω κ γω το τηλ του κυριου Κονδυλη?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...