Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αιμα απ την μυτουλα


Recommended Posts

κοριτσια την βοηθεια σας παρακαλω η κορουλα μου εδω και 2 μερες εχει εντονο συναχι εχθες τα ξημερωματα ξυπνησε παω να την δω πλημμυρα απ το αιμα.πανικοβληθηκα αρχιζα της εβαζα κομπρεσουλες πηρα τον παιδιατρο μου ειπε να της βαλω με βαμβακακι στην μυτουλα λιγο οξυζενε οπως και εκανα καταφερε και σταματησε μετα απο μιση ωρα ετοιμη να τρεξω στο παιδων.μετα πολλα κοιμαται η δολια το πρωι παλι λιγο αιμα τι θεμα ειναι οτι το χει ξαναπαθει και οχι μετα απο τοσο εντονο συναχι οπως αυτο.πραγματικα μου κοπηκαν τα ποδια το χει παθει κανενα απ τα παιδακια σας?χρειαστηκε καυτηριαση?να σημειωσω οτι η μικρη μου ειναι 2 ετων

Nrdkp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και οδικος μου το εχει παθει δεν ειναι τιποτα μην φοβου ..προσεξε μηπωςβαζει το χερακι της και τηυν ερεθιζει ακομα ειναι νωρις για να την καυτεριασεις για δυο τρεις που ανοιξε...

Link to comment
Share on other sites

Και οδικος μου το εχει παθει δεν ειναι τιποτα μην φοβου ..προσεξε μηπωςβαζει το χερακι της και τηυν ερεθιζει ακομα ειναι νωρις για να την καυτεριασεις για δυο τρεις που ανοιξε...

 

σε ευχαριστω μπουμπουλιθρακι απλα φοβηθηκα η διολια τοσο αιμα που εβγαζε η μυτουλα της

Nrdkp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ.ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ?ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΑΓΓΕΙΑΚΙ.ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΑΙΤΙΕΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ

,,,,,,,?

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ.ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ?ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΑΓΓΕΙΑΚΙ.ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΑΙΤΙΕΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ

 

βαρβαρουλα τελικα αγγειο ηταν πηγα σημερα στον ορλ,παμε καλυτερα τελικα ηταν πολυ μπουκωμενη η μυτουλα της και πιθανον την σκαλισε και λιγο το καλο ειναι ομως οτι δεν χρειαζεται καυτηριαση ευχαριστω κοριτσια για τα μηνυματα.

Nrdkp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...