Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μουσικουλα για νανουρισμα


martha

Recommended Posts


Διαφημίσεις


μαρθα το περιοδικο παρεντς σε συνεργασια με την τζονσονς εχει βγαλει παιδικα σιντι νανουρισματα.εχει ηδη βγει το τριτο τευχος αλλα αν πας στο πρακτορειο τυπου σιγουρα θα βρεις και τα προηγουμενα.ειναι πολυ καλα!

Link to comment
Share on other sites

αφου εχει στη δικη μου που ειναι 2+ στο μπεμπακι θα εχει σιγουρα.το παρεντς εχει και δωρακια και δεν ειναι πολυ ακριβο.να φαντσατεις στα σιντι που σου λεω ακουγονται μωρακια να κανουν ηχους .ειναι πολυ καλο

Link to comment
Share on other sites

αφου εχει στη δικη μου που ειναι 2+ στο μπεμπακι θα εχει σιγουρα.το παρεντς εχει και δωρακια και δεν ειναι πολυ ακριβο.να φαντσατεις στα σιντι που σου λεω ακουγονται μωρακια να κανουν ηχους .ειναι πολυ καλο

 

Πραγματικά Ελένη, πολύ καλά τα cd του περιοδικού!!!

 

Αυτά βάζω και στο μπέμπη !

 

Βέβαια, νόμιζα ότι ο μικρός είναι πιο εκλεπτυσμένος στα μουσικά γούστα απο τον Παντελή..:confused:

Ο Παντέλος, με το που άκουγε κλασσική μουσική, ή ενορχηστρομένες διασκευές, τσίριζε σαν το υστερικό!

 

Με το που έπεφτε όμως η Ζιγκουάλα του Καζατζίδη, έριχνε μακάριους ύπνους!!:P

 

Προχτές ο μικρός, δεν κοιμότανε με τίποτα με cd των Abba, απο το περιοδικό, και τελικά γλάρωσε και κοιμήθηκε με Τσιτσάνη!!!:confused:

 

Τι να πω για τα λαικάτζες παιδιά μου???

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω ειχα παρει το "εξυπνο μωρο κοιμαται με..." κ της το εβαζα στο αμαξι. Ηρεμουσε ειναι η αληθεια, αν κ κοντευαι να με παρει κ εμενα ο υπνος...

Για το σπιτι ομως το βραδυ δεν της ειχα δοκιμασει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

ΛΕΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ MOUSIC VERSION ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΟΛΟ ΑΓΚΑΛΙΑ....ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΘΟΔΟ.ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ ΣΤΟ ΟΡΘΙΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.

6bMYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...