Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φάκελοι


marilena.s

Recommended Posts


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Τελικά αφού άλλαξα 150 φορες γνωμη, και τρελανα τον αντρα μου, αποφασισα να κανω προσκλητηριο με πειρατη, που για να πω την αληθεια το βρήκα καπου εδω που το χε φτιαξει μια κοπέλα!!!!! Χθες έλεγα για φακελο, αλλα το βραδυ μεσα στον υπνο μου μου ήρθε φλασ και λέω θα τα βαλω σε κουτια. Κουτια βρηκα στο elxis αλλά μηπως ξερετε που θα βρω μικρα μεταλλικά στοιχεία, τύπου θησαυρός του πειρατή για να τα ρίξω μεσα για εφε;;;; Και με τι να δεσω το κουτι; κορδελα ή κορδονι; να βάλω χωρια καρτελάκι με το όνομα του παραλήπτη; κι όποια άλλη ιδεα έχετε!!!! Χάσαμε τον ύπνο μας πια μ αυτες τις βαφτισεις!!!!!!!!!!!!!

80ffc6ceff.png[/url]59b611aa66.png
Link to comment
Share on other sites

για μπαούλο- σεντούκι πολύ μικρό με θησαυρό μέσα πήρε ο γιος μου από τα Jumbo.

 

εγώ χρησιμοποιώ συνέχεια χαρτονάκια Α4 για τον εκτυπωτή. Βέβαια τα αγοράζω από το βιβλιοπωλειο γιατί εδώ δεν έχουμε πλαισιο.

Link to comment
Share on other sites

και εγώ στην αρχή έλεγα για κουτί. σκεφτόμουμ να το δέσω με καστορ κορδονια, και σε χαρτάκι να τυπώσω το όνομα του προσκαλεσμένου. για ευκολία και πιο πρωτοτυπο είναι να μην το κρεάσεις στην άκρη απο το φιογκιο, αλλά πέρασέ το έτσι ώστε να φαίνεται σαν κολλημένο στο κουτί. θα σε βολέψει κιολας γιατί αλλιως τα καρτελάκια μπλέκονται μεταξύ τους και γυρίζουν....

για εσωτερικό, σκεφτόμουν να τυπώσω σε ρυζόχαρτο φωτο του μωρού και να μπει πάνω απο το προσκλητήριο. μπορείς να βάλεις χρωματιστή άμμο κια πετραδάκια απο τζαμπο. όσο για μοτιφ που θες ριξε μια ματια και στο νικολις, στην πραξιτελους, έχει και ιστοσελίδα.

Link to comment
Share on other sites

rita εγω φωτο του μωρου δεν βαζω, γιατι αν το καλοσκεφτεις στα σκουπίδιΑ θα καταλήξει το προσκλητήριο και μαζί και η φωτο....αυτό το νίκολις μήπως μπορείς να μου πέις τη σελίδα ακριβώς, γιατί είμαι σε νησί και η Πραξιτέλους πέφτει κάπως μακρια!!!!!!!!!!!! η αμμος και τα πετραδάκια μ αρεσαν...θα βάλω φίλους στην Αθήνα να ψάξουν!

80ffc6ceff.png[/url]59b611aa66.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.nikolisgroup.gr. για τη φωτογραφία συμφωνώ, γι'αυτό και εγώ τελικά δεν έβαλα. το αστείο είναι όταν μοιρασα τα προσκλητήρια, με ρωτούσαν "α, δεν έβαλες φωτογραφία εσύ;..." που σημαίνει ότι τελικά φοριέται... αμμό, βοτσαλάκια, κοχυλάκια στα τσαμπο!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα τους φακέλους από την Ιωνική στην Πραξιτέλους.. Για 80 φακέλους πλήρωσα 4,00€ περίπου και βρήκα ακριβώς το χρώμα που είχε και το προσκλητήριο. Θα σας δείξω και foto σύντομα...

Link to comment
Share on other sites

marilena εγώ ψώνισα προχθές από το nikolis υλικά για τις μπομπονιέρες-γούρια που θα φτιάξω για τον μικρό. Έχει φοβερή ποικιλία και σίγουρα θα βρεις κάτι που να ταιριάζει στο θέμα σου. Να ξέρεις όμως ότι πωλούν λιανική μόνο εάν κάνεις λογαριασμό από 50 € και πάνω.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! εγώ τις δικές μου μπομπονιέρες τις παρήγγειλα από τα La Pin μαζί με τα βαφτιστικά, είναι ένα δελφινάκι μουράνο, δεν είχα χρόνο να τις φτιάξω μόνη μου. Το προσκλητηριο όμως, το είδα σ ένα περιοδικό και μου άρεσε αλλά όταν τους πήρα τηλ μου είπαν 3.50 ευρώ το ένα, εγώ θελω 200 όπότε δεν το σκέφτηκα καν. ¨οταν το βρήκα εδώ φτιαγμένο από μια κοπέλα τρελάθηκα...και έτσια αποφάσισα να το κάνω μόνη μου.

Αγόρασα όμως πολύ ωραία κυροπήγια βιτρό, σταυρουδάκι σβαρόφσκι και χάντρες για το δέσιμο της πετσέτας στο τραπέζι, από το http://www.eshopgamou.gr, ασξίζει τον κόπο για όσες ψάχνετε, έχει καταπληκτικά πράγματα. Μόλις τα ολοκληρώσω θα σας τα βάλω να τα δείτε!

80ffc6ceff.png[/url]59b611aa66.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πήρα τους φακέλους από την Ιωνική στην Πραξιτέλους.. Για 80 φακέλους πλήρωσα 4,00? περίπου και βρήκα ακριβώς το χρώμα που είχε και το προσκλητήριο. Θα σας δείξω και foto σύντομα...

 

Τελικά βρε παιδί μου αυτή η Πραξιτέλους παίζει πάρα πολύ!!!!! κρίμα να μην είμαι Αθήνα!!!!!

80ffc6ceff.png[/url]59b611aa66.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! εγώ τις δικές μου μπομπονιέρες τις παρήγγειλα από τα La Pin μαζί με τα βαφτιστικά, είναι ένα δελφινάκι μουράνο, δεν είχα χρόνο να τις φτιάξω μόνη μου. Το προσκλητηριο όμως, το είδα σ ένα περιοδικό και μου άρεσε αλλά όταν τους πήρα τηλ μου είπαν 3.50 ευρώ το ένα, εγώ θελω 200 όπότε δεν το σκέφτηκα καν. ¨οταν το βρήκα εδώ φτιαγμένο από μια κοπέλα τρελάθηκα...και έτσια αποφάσισα να το κάνω μόνη μου.

Αγόρασα όμως πολύ ωραία κυροπήγια βιτρό, σταυρουδάκι σβαρόφσκι και χάντρες για το δέσιμο της πετσέτας στο τραπέζι, από το http://www.eshopgamou.gr, ασξίζει τον κόπο για όσες ψάχνετε, έχει καταπληκτικά πράγματα. Μόλις τα ολοκληρώσω θα σας τα βάλω να τα δείτε!

 

και εγώ τα ίδια σταυρουδάκια πήρα!!καταπληκτική ταχύτητα, σε μια μέρα τα είχα σπίτι. ζήτησα και δείγματα απο τα ξύλινα μπρλοκ ζωάκια. ήταν πολύ ωραία

Link to comment
Share on other sites

δεν έχει καταπληκτικά πράγματα; εγω ξετρελάθηκα! τι χρώμα πήρες τα στυρουδάκια; εγω σιελ. είναι όμορφα από κοντά; τα δικά μου δεν τα παρέλαβα ακόμα...είμαι και σε νησί..

80ffc6ceff.png[/url]59b611aa66.png
Link to comment
Share on other sites

marilena εγώ ψώνισα προχθές από το nikolis υλικά για τις μπομπονιέρες-γούρια που θα φτιάξω για τον μικρό. Έχει φοβερή ποικιλία και σίγουρα θα βρεις κάτι που να ταιριάζει στο θέμα σου. Να ξέρεις όμως ότι πωλούν λιανική μόνο εάν κάνεις λογαριασμό από 50 ? και πάνω.

 

Πως γίνεται αυτό??? Αφού για να γρφτείς θέλουν εταιρεία....

as1cCDB0g410010Nzc3NTlvZHwwMTI1ZHxPIFNvdGlyYWtpcyBlaW5haQ.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...