Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

τιμες για κλοουν


teacher

Recommended Posts

εχουμε τα βαφτισια το καλοκαιρι και σκεφτηκαμε να κανουμε κατι για τους μικρους καλεσμενους και για να περασουν αυτοι καλα και να αφησουν ησυχους τους γονεις για καμμια ωριτσα δυο.και σκεφτηκαμε για κλοουν η τελοσπαντων καποιον ανθρωπο που να μπορεσει να τα απασχολησει ομορφα.και εδω ερχονται οι ερωτησεις

 

1. ποσο παει το μαλλι για 2 ωρες?δεδομενου οτι ειμαστε επαρχια, σε χωριο μπορει να ερθει? βρηκα καποια site αλλα δεν αναφερουν τιμες.

 

2. το εχει κανει καμμια κοπελα?αξιζει τον κοπο η ειναι too much?

 

3.μενω γρεβενα προς τρικαλα μερια.μηπως ξερετε καποιο γραφειο που να καλυπτει την περιοχη

 

4. καμμια αλλη ιδεα για να κρατησουμε τα πιτσιρικια χαρουμενα και απασχολημενα(αν ο κλοουν τελικα δεν μας κατσει?)

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μου φαινονται παρα πολλα...

 

εδω ειναι γυρω στα 80 ευρω..

 

αν δεν βρεις κλοουν, εγω ξερεις τι ειχα σκεφτει? Πιασε καμια μικρη νηπιαγωγό ή δασκαλα της περιοχης και ρωτα τη ποσα λεφτα θελει να κατσει 2 ωρες με τα παιδια. Θα ζωγραφισουν, θα τραγουδισουν, θα παιξουν, μπορεις να παρεις και καποια απλα υλικα για χειροτεχνιες...

 

πχ. με ενα τετραγωνο σφουγκαρι και 5 κουμπια και λιγο κλωστη γινεται ενα αρκουδακι!!

 

αυτη την ιδεα θα ειχα εγω...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ.το σκεφτηκα και εγω για νηπιαγωγο αλλα εδω στο χωριο δεν ειναι και πολυ επαγγελματιες η υπευθυνες και δεν τους εχω και πολυ εμπιστοσυνη.μπορει να μην εμφανιστουν καν στην βαφτιση με χαζες δικαιολογιες(ειχα πονοκεφαλο στη φτερνα ας πουμε)

 

ειμαστε γενικως 3 λαλουν και 2 χορευουν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχει κάποιος να προτείνει ως προς την ποιότητα προγράμματος κάποια εταιρεία με κλοουν στην Αθήνα ή στον Πειραιά??

 

Εχει κάποιος άποψη για το bobosclub?

 

Ευχαριστώ

 

Σοφία

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites

Κλείσαμε 150 ευρώ για 2 ώρες κλόουν που έχει πρόγραμα ειδικό για πολύ μικρά παιδάκια (μέχρι 4 ετών)..Τον έχω δει κ μου άρεσε πολύ..είναι στην Αθήνα αλλά θα έρθει λίιιιιγο παραέξω που εμείς θα κάνουμε τη βάφτιση...

Επίσης άκουσα κ άλλες τιμές μέχρι 250 ευρώ για 2,5 ώρες (ναί καλά)...

Κατά τη γνώμη μου πρέπει να κοιτάξετε λίγο τις ηλικίες των παιδιών που θα έχετε...αν είναι πολύ μικρά θα βαρεθούν με τα ταχυδακτυλουργικά κ θα πηγαίνουν συνέχεια στους γονείς τους...Είναι προτιμότερο να μιλήσετε για το πρόγραμμα που κάνουν ή αν μπορείτε να τους δείτε κιόλας...γιατί μερικοί λένε λένε και είναι ύπνος ατελείωτοςςςςςςςςςςς....

an1cCDg0g410030MDAwOGQ0fDAwMDU2NjlkYXxTZSBsYXRyZXlveW1lIGthcmRveWxhIG1hcyE.gif
Link to comment
Share on other sites

Κλείσαμε 150 ευρώ για 2 ώρες κλόουν που έχει πρόγραμα ειδικό για πολύ μικρά παιδάκια (μέχρι 4 ετών)..Τον έχω δει κ μου άρεσε πολύ..είναι στην Αθήνα αλλά θα έρθει λίιιιιγο παραέξω που εμείς θα κάνουμε τη βάφτιση...

Επίσης άκουσα κ άλλες τιμές μέχρι 250 ευρώ για 2,5 ώρες (ναί καλά)...

Κατά τη γνώμη μου πρέπει να κοιτάξετε λίγο τις ηλικίες των παιδιών που θα έχετε...αν είναι πολύ μικρά θα βαρεθούν με τα ταχυδακτυλουργικά κ θα πηγαίνουν συνέχεια στους γονείς τους...Είναι προτιμότερο να μιλήσετε για το πρόγραμμα που κάνουν ή αν μπορείτε να τους δείτε κιόλας...γιατί μερικοί λένε λένε και είναι ύπνος ατελείωτοςςςςςςςςςςς....

 

lilouko kalispera, mporeis na moy doseis perissotera stoixeia gia ton klooun pou ekleises , endiaferomai kai ego kai nomizo oti i timi afti einai poly kali.

wobz4vsv31g4fym5.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

lilouko και Αthena μπορείτε να μου στείλετε σας παρακαλώ τα στοιχεία των εταιρειών που κλείσατε τους κλόουν?

Αλήθεια από ποια ηλικία και μετά ένα παιδάκι καταλαβαίνει και χαίρετε με τον κλόουν?

gwggp2.png ISWTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προχθές που συζητούσα το θέμα μού είπαν γύρω στα 70 ευρώ για μιάμιση ώρα και έξτρα η νεραιδούλα αν θέλω, για να μοιράζει τις μπομπονιέρες. Το θεωρώ λογική τιμή!

Link to comment
Share on other sites

happymama2, που έκλεισες;;;

Μπορείς να μου στείλεις τα στοιχεία τους;;;

Όχι απλά λογική τιμή... Πολύ καλή τιμή -Τέλεια, κι εγώ νόμιζα ότι τα 110€ που θα δώσω είναι καλά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ:

Α) ποιος αριθμος παιδιών ενδείκνυται ώστε να σκεφτεί να πάρεις κλόουν?

Β)από ποια ηλικία και πάνω??

Γ) ποση ώρα θα τα απασχολήσει (ιδιανικά)?

 

Αμάν πια... Αυτή η βάφτιση τελειωμό δεν έχει!!! Όλο και κάτι καινούριο πρέπει να σκεφτείς!!!

tZh5p3.png

G0KVp3.png

Link to comment
Share on other sites

happymama2, που έκλεισες;;;

Μπορείς να μου στείλεις τα στοιχεία τους;;;

Όχι απλά λογική τιμή... Πολύ καλή τιμή -Τέλεια, κι εγώ νόμιζα ότι τα 110? που θα δώσω είναι καλά...

Για πότε ενδιαφέρεσαι, αν ειναι να της τηλεφωνήσω να σου κάνει ίδια τιμή. Και με ποιον τρόπο σου τα στειλω τα στοιχεία, γιατι είμαι καινούρια στο forum

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προχθές που συζητούσα το θέμα μού είπαν γύρω στα 70 ευρώ για μιάμιση ώρα και έξτρα η νεραιδούλα αν θέλω, για να μοιράζει τις μπομπονιέρες. Το θεωρώ λογική τιμή!

 

τι εστί νεραιδούλα;;; πρώτη φορά το ακούω. πάλι με ξεσηκώσατε!!θέλω και εγώ το τηλ. αν και έχω φουσκωτό, νομίζω ότι ο κλοουν θα είναι καλύτερος. δε βάζεις τα στοιχεία εδώ γιατί σίγουρα θα στα ζητήσουν και άλλες!!

Link to comment
Share on other sites

liloyko μπορείς να μου στείλεις τηλ επικοινωνίας με αυτούς που έκλεισες, ανήκουν σε κάποια εταιρεία? Με ενδιαφέρει κυρίως γιατί αναφέρεις ότι θα υπάρχει ειδικό πρόγραμμα μιας και τα παιδάκια θα ναι έως 4 ετών. Μπορείς να μας δώσεις περισσότερες πληροφορίες?

Ξέρετε πόσο χώρο χρειάζεται για να κινηθούν?Έχουμε κλείσει στο μεζεδοπωλείο "Πες το κι έγινε" στο Χαιδάρι και στον εξωτερικό χώρο δε νομίζω ότι θα μπορέσουν να παίξουν. Ίσως αν τους ζητήσω να μου παραχωρήσουν τλίγο χώρο μέσα, πχ όσο 2-3 τραπέζια θα αρκεί?

Sorry για τις απορίες μου αλλά δεν έχω τύχει σε βάφτιση με διασκεδαστή για να ξέρω....

Link to comment
Share on other sites

μου φαινονται παρα πολλα...

 

εδω ειναι γυρω στα 80 ευρω..

 

αν δεν βρεις κλοουν, εγω ξερεις τι ειχα σκεφτει? Πιασε καμια μικρη νηπιαγωγό ή δασκαλα της περιοχης και ρωτα τη ποσα λεφτα θελει να κατσει 2 ωρες με τα παιδια. Θα ζωγραφισουν, θα τραγουδισουν, θα παιξουν, μπορεις να παρεις και καποια απλα υλικα για χειροτεχνιες...

 

πχ. με ενα τετραγωνο σφουγκαρι και 5 κουμπια και λιγο κλωστη γινεται ενα αρκουδακι!!

 

αυτη την ιδεα θα ειχα εγω...

 

...επειδή ψάχνω και εγώ, σου είναι εύκολο να μου στείλεις κάποιο τηλ;....ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

happymama2, η βάφτισή μας είναι στις 07 Ιουνίου..

Ενδιαφέρομαι όμως μόνο για νεραϊδούλα, όχι για κλόουν γιατί δεν ταιριάζει με το θέμα μας που είναι Πεταλούδες και νεράϊδες.

 

Athena, κι από εσένα θα ήθελα πληροφορίες...γιατί πέτυχες πολύ καλή τιμή για 1,5 ώρα..

Τελικά είναι όπου σε πιάσουν κορόϊδο.. λίγο άσχετος να είσαι, λίγο να μην έχεις χρόνο για ψάξιμο και την πάτησες...

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος να προτείνει ως προς την ποιότητα προγράμματος κάποια εταιρεία με κλοουν στην Αθήνα ή στον Πειραιά??

 

Εχει κάποιος άποψη για το bobosclub?

 

Ευχαριστώ

 

Σοφία

 

τελικά τι έκανες;.....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...