Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ξύλινη σβούρα


ζιζελ

Recommended Posts


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
KAΛΗΜΕΡΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΣΒΟΥΡΕΣ

 

ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Μόλις σήμερα πήγα και πήρα!Βρήκα στους Αφους Μαμμωνα στην Ρομβης στο κέντρο. Έχει τρια τέσσερα σχέδια. Έχουν και τα διπλανά μαγαζιά αλλά εκεί τα έχει πιο φτηνα γιατί δεν φτιάχτει μπομπονιερες μόνο πουλαέι είδη για να φτιάξεις αν θες. Από εκεί πήρα και τούλια κορδέλες κτλ..

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βεβαίως να σας πω!

Επειδή εγώ τις θέλω συμπληρωματικα με τα χωνάκια που θα φτιάξω (κλασσικά και διαχρονικά πια!) κοίταξα τις πιο φτηνές.

 

Αγόρασα με 0,45 Ε αυτές

http://www.eshopgamou.gr/eshop/eidh-vaptishs/ylika-gia-mpomponieres/stolidia/xylina-paixnidia/213-xylinh-svoyra-kwd.1756-576.html

Έιναι αρκετά μικρές αλλά για την δουλεια που τις θέλω είναι ότι πρέπει.

 

Επίσης είχε με 0,60 Ε αυτές

http://www.eshopgamou.gr/eshop/eidh-vaptishs/ylika-gia-mpomponieres/stolidia/xylina-paixnidia/214-xylinh-svoyra-kwd.1586-384.html

 

Έχει επίσης και κάποιες άλλες με κορώνες , 0,68 Ε, που τις εχει και ο Παρισης http://www.parisis.com.gr (ψαξτε το site γιατι δεν μπορω να βαλω λινκ)

 

Είχε και άλλη μια ακόμα πιο μεγάλη (μοιαζουν νομιζω καπως με αυτες που ειναι διπλα στις κορωνες στο σαιτ του Παριση) αλλά δεν θυμαμαι καθολου τιμη γιατι δεν με ενδιεφεραν.

 

Και αλλα μαγαζια στην Ρομβης ειχαν σβουρες αλλά πολύ πιο ακριβες!

 

Ελπίζω να βοήθησα λίγο!

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τωρα θυμηθηκα ότι είχα πάρει τηλ στον Παριση και μου είχαν πει για αυτές τις σβούρες κάπου 1,50 και για τις πιο μεγαλες 1,80!! Έτοιμες σε μπομπονιερα όμως, αλλά και πάλι!

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites

vereniki μπορεις να σε ρωτησω κατι ασχετο. Στους Αφους Μαμμωνα μηπως ειχε και ξυλινα μουσικα οργανα μαρακες κουδουνακια κ.α. ¨?συγνωμη που ειμαι λιγο εκτος θεματος.

3lSop2.png

 

DUvpp2.png

Link to comment
Share on other sites

vereniki μπορεις να σε ρωτησω κατι ασχετο. Στους Αφους Μαμμωνα μηπως ειχε και ξυλινα μουσικα οργανα μαρακες κουδουνακια κ.α. ¨?συγνωμη που ειμαι λιγο εκτος θεματος.

 

Είχε και άλλα διάφορα ξύλινα, όχι τρομερη ποικιλία, αλλά δυστυχως δεν θυμάμαι να σου πω με σιγουριά.. Θυμαμαι ότι είδα πολλά μουσικά όργανα αλλά δεν θυμάμαι σε ποιο μαγαζί είδα τι, επειδή πήγα σε όλα στην Ρόμβης. Πάντως αξίζει να πας, όλα τα μαγαζιά είναι εκεί το ένα δίπλα στο άλλο οπότε δεν χαλάς και πολύ χρόνο ψάχνοντας.

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόλις σήμερα πήγα και πήρα!Βρήκα στους Αφους Μαμμωνα στην Ρομβης στο κέντρο. Έχει τρια τέσσερα σχέδια. Έχουν και τα διπλανά μαγαζιά αλλά εκεί τα έχει πιο φτηνα γιατί δεν φτιάχτει μπομπονιερες μόνο πουλαέι είδη για να φτιάξεις αν θες. Από εκεί πήρα και τούλια κορδέλες κτλ..

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ

 

ΡΟΜΒΗΣ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΦΟΙ ΜΑΜΜΩΝΑ

 

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ

 

ΡΟΜΒΗΣ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΦΟΙ ΜΑΜΜΩΝΑ

 

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ

 

Δεν θυμάμαι, αλλά μη προβληματίζεσαι πολύ. Η Ρόμβης ολόκληρη είναι δεν είναι 100m οπότε σίγουρα θα το βρεις και πολύ εύκολα μάλιστα..

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΡΟΜΒΗΣ 22 ειναι.ειχα παρει ξυλινες κρεμαστρες παιδικες σε 6 σχεδια για τη βαπτιση του γιου μου με 0,75 ευρω η μια,πολυς ομορφες και αρεσαν σε ολους.παντως εχει πολυ καλες τιμες και καλη εξυπηρετηση.

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Πολύ ωραίες σβούρες είδα στο site http://www.aeikiniton.gr

Είναι χειροποίητες όμως και για αυτο λίγο τσιμπημένες.

 

Ξέρει κανείς τιμές για τις σβούρες ή τα γιογιο του αεικίνητου;

Link to comment
Share on other sites

Εμείς στη βάφτιση είχαμε σβούρα ξύλινη για μπομπονιέρα, και τις είχαμε παραγγείλει από το zakary (έχει και σάιτ) στο Χαλάνδρι, όχι κάτι φοβερό σε τιμή, νομίζω 2- 2,5 η μία...

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σβούρες είχα στην βάφτιση της μπουμπούς και ξύλινες κρεμάστρες αλλά της είχα παρει απο Αμφιάλη οποτε δεν νομίζω οτι σε εξυπηρετει πάντως είναι πολύ ωραίες για μπουμπουνιέρες και η μικρή μου ακόμα παίζει με αυτές.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμείς στη βάφτιση είχαμε σβούρα ξύλινη για μπομπονιέρα, και τις είχαμε παραγγείλει από το zakary (έχει και σάιτ) στο Χαλάνδρι, όχι κάτι φοβερό σε τιμή, νομίζω 2- 2,5 η μία...

 

Alice ποιο είναι το site?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...