Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΑΠΤΙΣΗ ΣΤΗΝ ΣΑΡΩΝΙΔΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Παντως το Eden beach hotel κανει κ στην παραλια κατω εκδηλωσεις κ ειναι πολυ ωραια. Δε ξερω βεβαια ποσο ασφαλες και βολικο εινια για μωρα/παιδια αλλα σαν ιδεα εινια καλο...

Κ εχει κ πολλα κτηματα προς τα εκει.. Αν εχεις να διαθεσεις λεφτα βρισκεις διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

Παντως το Eden beach hotel κανει κ στην παραλια κατω εκδηλωσεις κ ειναι πολυ ωραια. Δε ξερω βεβαια ποσο ασφαλες και βολικο εινια για μωρα/παιδια αλλα σαν ιδεα εινια καλο...

Κ εχει κ πολλα κτηματα προς τα εκει.. Αν εχεις να διαθεσεις λεφτα βρισκεις διαφορα.

 

το εχω ακουσει κι εγω , οτι ειναι ωραια εκει!!

πηγα να ρωτησω αλλα δεν ειχε ανοιξει ακομα..

φιλικο μας ζευγαρι εκανε γαμο εκει, δε μπορεσα να παω γιατι γενναγα, αλλα μου ειπαν ηταν πολυ καλα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Λοιπόν τελικά στο Λιμάνι περάσαμε μια χαρούλα, πολύ καλό φαγητό, όλοι μείνανε πολύ ευχαριστημένοι. Το μόνο που μας ξύνισε λίγο, αλλά οκ, είναι το ότι εκείνη τη μέρα είχανε ένα σκασμό κόσμο στο υπόλοιπο μαγαζί και άργησαν να μας φέρουν το γλυκό. Αλλά δεν χαλαστήκαμε, καλά περάσαμε, βλέπαμε και θαλασσίτσα, ε και οκ, ταβέρνα είναι, κάτι θα αργούσε να έρθει, δεν τους είχαμε κλείσει αποκλειστηκά για μας. Εμείς stelli είχαμε γύρω στα 50 άτομα και μια χαρά χώρεσαν και ήταν και άνετα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

και πάλι εδω στην ανάβυσσο.. ψάχνω μαγαζί για τη βάπτιση

είναι όμως ισχνές οι αγελάδες..

για πείτε για το λα φονντανα που είναι και δίπλα στο σπίτι μου

46378a2c39.png

#2 RIP 7/12/2008 - Καλή αντάμωση

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα και Χρόνια Πολλά!!!

 

θέλω την βοήθεια σας!

Μία φίλη μου θα βαπτίσει το αγοράκι της στην Σαρωνίδα και δεν μπορεί να βρεί μαγαζί για το τραπέζι.

 

Εχετε καμία ιδέα??? έστω κάτι κάπου εκεί τριγύρω όπως Ανάβυσσο ή Λαγονήσι.

 

 

Ελπίζω στην βοήθεια σας ... έχει μπερδευτεί πραγματικά πάρα πολύ!

 

Ευχαριστώ πολύ !!!!

 

πηνελόπη και μνηστήρες

στην παραλια στο υψος του lagonissi grand resort, απέναντι

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

νομίζω δε μας πολυταιριάζει το πηνελοπη και μνηστήρες... είναι άλλο στυλ

Για La Fontana μας βλέπω

πήρα τηλ τον Κο Κλεάνθη και είναι κλεισμένα ΟΛΑ τα πρωινά Κυριακής για το Μαϊο!! απίστευτο;;;

Σκέφτομαι για το πρώτο του Ιουνίου (στις 5) αν και ήθελα να μην έχει μπει καλοκαίρι... γμτ

Εχετε φωτογραφίες από το χώρο;; έχει ομπρέλες για τον ήλιο;; έχει τέντα; τί έχει;; από μενού υπάρχουν πολλά να διαλλέξεις με διαφορετικές τιμές;;

46378a2c39.png

#2 RIP 7/12/2008 - Καλή αντάμωση

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

εχω παει στο λα φοντανα σε γαμους ομως ! οχωρος ειναι πολυ ωραιος ειδικα εξω και το φαγητο ηταν πολυ καλο!στο μαυρο λιθαρι ειναι πολυ ομορφα -εγω παραλιγο εκει να εκανα τον γαμο αλλα ειμαστε παραπαρα πολυ τελικα και δεν χωρουσαμε εχει και τεντες εξω καιυπεροχη θεα θαλλασα - στην αναβυσσο στο πλαζα ομορφα αλλα ακριβουτσικα .τυπου ρεμπεταδικου οι αθανατοι στην σαρωνιδα μπα! πολυ ομορφα στην καμαριζα στου φιλλινη μεσα στο δασος! στον παραδεισο στα καλυβια τυπου ταβερνα και στην καμαριζα στου σφυρλατυπου ταβερνα με ζωντανη μουσικη!

αν σκεφτω κατι αλλο θα σου πω

με το καλο!

123379gbkck5awnc.gif

71653r1qw0j5654.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω παει στο λα φοντανα σε γαμους ομως ! οχωρος ειναι πολυ ωραιος ειδικα εξω και το φαγητο ηταν πολυ καλο!στο μαυρο λιθαρι ειναι πολυ ομορφα -εγω παραλιγο εκει να εκανα τον γαμο αλλα ειμαστε παραπαρα πολυ τελικα και δεν χωρουσαμε εχει και τεντες εξω καιυπεροχη θεα θαλλασα - στην αναβυσσο στο πλαζα ομορφα αλλα ακριβουτσικα .τυπου ρεμπεταδικου οι αθανατοι στην σαρωνιδα μπα! πολυ ομορφα στην καμαριζα στου φιλλινη μεσα στο δασος! στον παραδεισο στα καλυβια τυπου ταβερνα και στην καμαριζα στου σφυρλατυπου ταβερνα με ζωντανη μουσικη!

αν σκεφτω κατι αλλο θα σου πω

με το καλο!

 

σε ευχαριστω πολύ, πού μενεις;

μήπως ξερεις κ τιμές πανω κατω;

46378a2c39.png

#2 RIP 7/12/2008 - Καλή αντάμωση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

καλησπερα..εχθες εγινε ο γαμος μας και απλα θελω να σας πω λιγα λογακια για να σας βοθησω στις επιλογες σας.ο γαμος εγινε στην αγια μαρινα στο λαγονησι και η δεξιωση στο κεντρο LA FONTANA.Ο κυριος κλεανθης ειναι πραγματικα επιχειρηματιας.ειχαμε αφθονο φαγητο σε σημειο που ολα τα ατομα μας ειπαν υπερβολικους,το μαγαζι λειτουργουσε σα να μην υπηρχε ιδιοκτητης,απιστευτη διακοσμηση στα χρωματα που επελεξα,το προσωπικο απλα τελειο...φροντισαν να περασω μια απο τις πιο ωραιες στιγμες της ζωης μου.κοστος...μονο 20 ευρω το ατομο!!!!τα εψαξα ολα εκει και πραγματικα σταθηκα πολυ τυχερη με την επιλογη αυτη.και προκαταβολη στα 100 ατομα που εκλεισα 50 ευρω.μακαρω να σας βοηθησα λιγο αλλα πραγματικα σημερα ολοι μου εδιναν συγχαρητιρια για το γαμο μας..ευχομαι ολοι και ολεσ με το καλο!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...