Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ


Recommended Posts

Ελπίζω να μην ανοίγω σε λάθος μέρος το θέμα, αν ισχύει κάτι τέτοιο, παρακαλώ μεταφέρετέ το εκεί όπου πρέπει.

 

Μήπως γνωρίζει κάποιος πότε είναι φέτος η εξεταστική περίοδος για τα παιδιά του γυμνασίου; Ρωτάω γιατί υπάρχει ένα σοβαρό πρότζεκτ στη δουλειά μου για το Μάιο και θέλω να δω αν θα πέσει μέσα στις εξετάσεις και τότε ζήτω που καήκαμε (κάηκα δηλαδή).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 1 month later...

ΜΗΠΟΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΑΝ ΛΕΙΠΗ ΑΠΟ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ? Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΤΗΣ 15/6,ΓΙΑ 5 ΗΜΕΡΕΣ, ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΗ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ! ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΗ ΜΕΧΡΗ ΤΟΤΕ. ΕΑΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΗΣ 15 Η 16/6, ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΥΤΑ, ΘΑ ΜΠΩΡΕΣΗ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΗ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΦΗ? ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΑΣ. ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ, ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ.SORRY FOR ME GREEK SPELLING, THANK YOU FOR ANY ADVICE.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...