Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πέρασα τέλειαααααααααααααα!


Recommended Posts

Την Κυριακή πήγαμε στους αγαπημένους μου Παπακωνσταντίνου- Ζουγανέλη- Μπουλά-

Θηβαίο- Καλλιβάτση

ήταν τέλειααααααααααααααααααααα.......

ο Ζουγανέλης ήταν όλα τα λεφτά...

φοβερός...

τι γέλιο έριξα..είχα καιρό να γελάσω έτσι ..ήταν υπέροχα

Παιδιά να πάτε ...θα περάσετε τέλεια...!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι να πω;; ή μάλλον τι να πρωτοπώ;;;;;;;;;

ήταν φοβερά....πολύ κέφι...ωραίες ατάκες...σκετσάκια...τραγούδια

δεν ξεκολλάς στιγμή...δεν βαριέσαι ..περνάνε από το τραγούδι στην πλάκα

σε χρόνο ρεκόρ...και ταυτόχρονα και το κοινό....

αλλά επαναλαμβάνω...ο ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.... παρόλο που εγώ φανατική παπακωνσταντινική πήγα κυρίως για τον Βασιλάκη μου...τελικά ο Ζουγα έκλεψε την παράσταση!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι να πω;; ή μάλλον τι να πρωτοπώ;;;;;;;;;

ήταν φοβερά....πολύ κέφι...ωραίες ατάκες...σκετσάκια...τραγούδια

δεν ξεκολλάς στιγμή...δεν βαριέσαι ..περνάνε από το τραγούδι στην πλάκα

σε χρόνο ρεκόρ...και ταυτόχρονα και το κοινό....

αλλά επαναλαμβάνω...ο ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.... παρόλο που εγώ φανατική παπακωνσταντινική πήγα κυρίως για τον Βασιλάκη μου...τελικά ο Ζουγα έκλεψε την παράσταση!!!!!!!!!!!!

 

 

Σνιφ, σνιφ, σνιφ, ο δικός μου δεν υπάρχει περίπτωση να με πάει, είναι σκυλάς :twisted: Το μόνο που έχω καταφέρει στα 7 χρόνια γάμου, είναι μόνο μια συναυλία του Παπακωνσταντίνου και φυσικά να τον ακούω διαπασών όταν είμαι μόνη μου..... :lol:

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

αχ τι καλά, μπραβο σου, εγω τους ειχα δει περσι το καλοκαιρι στο καμπιγκ που ειμασταν σε συναυλία με τη μπουμπου σπορακι μεσα μου (η πρωτη της συναυλία!!!)

εισαι πολύ τυχερη που εχεις αντρα να σε σκεφτεται τοσο :lol:

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

ελα να μαζευομαστε λεμεε...εμεις πηγαμε στα γενεθλια μου τον Δεκεμβριο...ητανε καταπληκτικα....ο ζουγα και ο μπουλας ολα τα λεφτα (παραδοξως ο μπουλας τραγουδαει πολυ ωραια!!!δε το περιμενα)...ο θηβαιος δε μας ξετρελανε μια πιθαμη κιοαλς ο ανθρωπος αλλα γουστα ειναι αυτα)....

 

παντως ητανε τελεια....και

 

ΒΑΣΙΛΗ ΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΚΟΥΜΕ

 

 

υ.γ. το τραγουδι του γαμου που χορεψαμε ητανε το ΣΑΚΟΛΟΥΘΩ...φαντασου λοιπον πορωση χι χι χι

 

επισης τη μικρη τη κοιμιζει ο πατερας της με αυτο και με το Κρυψου και με ...ολα να πω??

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

ελα να μαζευομαστε λεμεε...εμεις πηγαμε στα γενεθλια μου τον Δεκεμβριο...ητανε καταπληκτικα....ο ζουγα και ο μπουλας ολα τα λεφτα (παραδοξως ο μπουλας τραγουδαει πολυ ωραια!!!δε το περιμενα)...ο θηβαιος δε μας ξετρελανε μια πιθαμη κιοαλς ο ανθρωπος αλλα γουστα ειναι αυτα)....

 

παντως ητανε τελεια....και

 

ΒΑΣΙΛΗ ΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΚΟΥΜΕ

 

 

υ.γ. το τραγουδι του γαμου που χορεψαμε ητανε το ΣΑΚΟΛΟΥΘΩ...φαντασου λοιπον πορωση χι χι χι

 

επισης τη μικρη τη κοιμιζει ο πατερας της με αυτο και με το Κρυψου και με ...ολα να πω??

 

κι εμείς είχαμε πάει τον Νοέμβριο. Ο Θηβαίος ... όλα τα λεφτά! Δεν τον είχα ξανακούσει live! Σε καθηλώνει. Το μόνο που με ξενέρωσε ήταν ότι ο Βασίλης έκανε ένα τύπου "λαϊκά" πρόγραμμα στο αργά του προγράμματος ... δεν ήταν αυτό ακριβώς που περίμενα απ' αυτόν...

 

κατά τα άλλα... οι γιοί μου θέλουν να ακούν συνέχεια τον "Γατο", τους αρέσει να τραγουδάνε "να κοιμηθούμε αγκαλιά να μπερδευτούν τα όνειρά μας"... και φυσικά εμείς...

 

ΒΑΣΙΛΗ ΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ Σ'ΑΚΟΥΜΕ! :D

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

γμτ! :evil: γμτ :evil:

γιατι ολα τα ωραια αθηνα??????????

ο θηβαιος ειναι ο αγαπημενος μου (και ο θανασης παπακωνσταντινου)

και ολοι οι αλλοι μου αρεσουν πααααρα πολυ!!! πολυ θα ηθελα να παω!!

βεβαια δε θα ελεγα οχι αν ηταν και ο λακης παπαδοπουλος εεεε? η ο γιοκαρινης!!!

σκατουλα γιωτουλα σε ζηλευω!!!!! ΣΕ ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχα!έλα από εδώ κοριτσάκι να σε βγάλω έξωωωωωωωωω

να μην ζηλεύεις.... :lol::lol:

ελα να σου πω, μη μου ταζεις γιατι θα ερθω!!! :lol::lol::lol::lol:

ειναι να μη μου ταξεις! το δενω κομπο! :lol:

Link to comment
Share on other sites

γμτ! :evil: γμτ :evil:

γιατι ολα τα ωραια αθηνα??????????

ο θηβαιος ειναι ο αγαπημενος μου

και ολοι οι αλλοι μου αρεσουν πααααρα πολυ!!! πολυ θα ηθελα να παω!!

 

Οπωσ και ο Θανος Μικρουτσικος....αλλα εμεις εδω στην επαρχια........βολευομαστε με τα cd....a και τη ΝΕΤ ενιοτε.

Το Σαββατο εχει Ο Παπαδοπουλος Τον ΜΙκρουτσικο-οπως καθε χρονο αλλωστε!!!!!!!!

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ο μικρουτσικος θα μου αρεσε ρε γμτ πολυ αλλα δε τον πολυπαω λογω αδερφου!!! τι να πω :roll::roll: ειμαι λιγο γιουχου! :lol::lol::lol:

καμια σχεση ο ενας με τον αλλον παντως!!!!!!!!!!ΜΑ ΚΑΜΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και γω το χα παλια αυτο το κολλημα,αργοτερα το ξεπερασα!!!!

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites

ελα να μαζευομαστε λεμεε...εμεις πηγαμε στα γενεθλια μου τον Δεκεμβριο...ητανε καταπληκτικα....ο ζουγα και ο μπουλας ολα τα λεφτα (παραδοξως ο μπουλας τραγουδαει πολυ ωραια!!!δε το περιμενα)...ο θηβαιος δε μας ξετρελανε μια πιθαμη κιοαλς ο ανθρωπος αλλα γουστα ειναι αυτα)....

 

παντως ητανε τελεια....και

 

ΒΑΣΙΛΗ ΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΚΟΥΜΕ

 

 

υ.γ. το τραγουδι του γαμου που χορεψαμε ητανε το ΣΑΚΟΛΟΥΘΩ...φαντασου λοιπον πορωση χι χι χι

 

επισης τη μικρη τη κοιμιζει ο πατερας της με αυτο και με το Κρυψου και με ...ολα να πω??

 

κι εμείς είχαμε πάει τον Νοέμβριο. Ο Θηβαίος ... όλα τα λεφτά! Δεν τον είχα ξανακούσει live! Σε καθηλώνει. Το μόνο που με ξενέρωσε ήταν ότι ο Βασίλης έκανε ένα τύπου "λαϊκά" πρόγραμμα στο αργά του προγράμματος ... δεν ήταν αυτό ακριβώς που περίμενα απ' αυτόν...

 

κατά τα άλλα... οι γιοί μου θέλουν να ακούν συνέχεια τον "Γατο", τους αρέσει να τραγουδάνε "να κοιμηθούμε αγκαλιά να μπερδευτούν τα όνειρά μας"... και φυσικά εμείς...

 

ΒΑΣΙΛΗ ΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ Σ'ΑΚΟΥΜΕ! :D

 

 

βασικα εμενα μαρεσε το λαϊκο αρκετα......τον ακουσα και σε κατι διαφορετικο...και ετυχε να ειναι εκεινη τη μερα και ο μητροπανος απο κατω οποτε ειπε και κανα δυο δικα του....βασικα στο λαϊκο αυτο που ακουσα εγω ειπε αρκετα αυτα που λεω εγω επαναστατικα (αδραπετσωνα κλπ κλπ ) και μου αρεσε....καπου εκει βεβαια μετα φυγαμε και δε ξερω αν ειπε και αλλα μετα..... :lol:

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: τυχερή! είχες και τον Μητροπάνο!

όταν πήγαμε εμείς ήταν εκεί ο Αιμίλιος Χειλάκης. Ντίρλα στο μεθύσι, δεν έβλεπε μπροστά του. Ο Μπουλάς και ο Ζουγανέλης να 'χουν εκνευριστεί, ο Θηβαίος προσπαθούσε να είναι ευγενικός μαζί του, ο Παπακωνσταντίνου δεν κοίταζα καν προς το τραπέζι του.... ντίρλα τελείως! :lol::lol::lol::lol::lol:

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΚΟΥΣΑ :?:

και θα συμφωνισω με yasemi βασιλη ζουμε για να σε ακουμε :!:

Ποσο μου εχει λειψει να τον ακουσω ζωντανα αλλα με το μικρο εχω κλειστει μεσα.

ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ :D

 

........ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΥΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΒΑΣΙΛΗ ΕΙΣΑΙ ΘΡΗΣΚΕΙΑ

(Για να μην πω το ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ...):oops:

Από τις βραδιές που δεν θέλεις να τελειώσει! Ηθελα μόνο πιο πολύ Βασίλη.Ακόμη και στα λαϊκά άπαιχτος, είπε μέχρι και Μάλαμα, άλλος πόνος αυτός...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...