Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΑΙΔΟΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΥ ΣΤΟ "ΠΑΙΔΩΝ";;;


Recommended Posts

Η μικρή μου έχει βγάλει ένα εκζεματοειδές πράγμα στο μεγάλο δάχτυλο του ενός ποδιού. Το έδειξα στον παιδίατρο και καθώς το είδε ότι έτεινε να ξεραθεί (του έβαζα εγώ κάποιο βότανο) μου είπε ότι θα περάσει. Τώρα βλέπω όμως ότι τείνει να επεκταθεί και υπάρχουν ανησυχητικά σημάδια και στο άλλο πόδι.

 

Υπάρχει περίπτωση να βρω παιδίατρο-δερματολόγο στο Παίδων ή να πάω στο Συγγρού;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στο Παίδων υπάρχει Παιδοδερματολόγος, αλλά ραντεβού θα βρεις μόνο στα εξωτερικά απογευματινά και θα πρεπει να πληρώσεις. Τα πρωινά εξωτερικά είναι κλεισμένα μέχρι τέλος Ιουλίου. Πήγα χτες με τον μικρό. Τώρα για το Συγγρού δεν ξέρω. Αν δεν θες να πληρώσεις θα μπορούσες να το πας και στα επείγοντα όταν εφημερεύει, αλλα δεν ξέρω ποση ώρα θα περιμένεις.

Link to comment
Share on other sites

πασκουαλ αν εντελει πας στο αντεας συγγρου, θα σε συμβουλευα να πας κατευθειαν μεσα στο γραφειο των γιατρων κ να ενημερωσεις οτι προκειτε για το παιδι.

οταν ημουν εγκυος κ χρειστηκε να παω, επεσα πανω σε μεγαλα γαιδουρια!

δεν ειχα μεγαλη κοιλια κ επρεπε να δειχνω κ τα διαπιστευτηρια μου σε αυτους που περιμεναν!:evil:

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites

κ για να μην ψαχνεις μεσα στο λαβυρινθο με το μιτο της αριαδνης (ασε που σιγουρα θα λειπει ο φυλακας μπροστα-το απογευμα), οπως βλεπεις την κεντρικη εισοδο του κτιριου, θα πας ολα αριστερα , γυρω γυρω απ το οικημα κ θα βρεις την εισοδο. περνας δηλ μεσα απο κηπακια κ μικρα παρτερια.

ευχομαι να ειναι κατι περαστικο!

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες!

Όντως έχει παιδοδερματολόγο στο Παίδων Πεντέλης, με 75 ευρώ επίσκεψη και ραντεβού για την Τετάρτη! Θα το αφήσω να εξελιχθεί ως αύριο και θα δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...