Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ξερετε καλο γιατρο- νοσοκομειο για περιτομη? (παιδοχειρουργος για φιμωση)


dudu

Recommended Posts

Αν ξερετε παιδια πειτε μου..και αν εχετε κανει...ποσο πηγε σε χρηματα?

 

..ενοω γιατρο που να κανει την επεμβαση σε νοσοκομειο φυσικα.

 

Ευχαριστω!

 

και φυσικα σε ποια ηλικια κανατε και ποιο ηταν το αποτελεσμα..γκρινια..κλπ..

MZw9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


dudu καλησπέρα.Ο γιος μου έκανε μερική περιτομή σε ηλικία 2 ετών λόγω φίμωσης.Την επέμβαση την κάναμε στο Παίδων Α.Κυριακού , γιατί εκεί είναι η παιδίατρος μου και μας σύστησε παιδοχειρουργό από εκεί.Μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι γιατί ο συγκεκριμένος χειρούργος ήταν αναπληρωτής διευθυντής με τρελή πείρα και πολύ λεπτολόγος.Κάναμε ολική αναισθησία και η επέμβαση δεν κράτησε πάνω από 20 λεπτά.Μετεγχειρητικά κάναμε πλύσεις με χαμομήλι, βάζαμε μια αλοιφή για 10 ημέρες και το παιδί γκρίνιαζε λίγο κατά την ούρηση για 2-3 ημέρες.Φυσικά δεν πληρώσαμε τίποτα γιατί το νοσοκομείο ήταν δημόσιο(εκτός από αυτά που δώσαμε μόνοι μας στον γιατρό χωρίς φυσικά να μας ζητήσει τίποτα).Εάν σε ενδιαφέρει, είχα ρωτήσει και σε παιδοχειρουργό στο METROPOLITAN μας είχε πει πως συνολικά θα μας στοίχιζε 1200? για νοσηλεία μισής ημέρας.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
dudu καλησπέρα.Ο γιος μου έκανε μερική περιτομή σε ηλικία 2 ετών λόγω φίμωσης.Την επέμβαση την κάναμε στο Παίδων Α.Κυριακού , γιατί εκεί είναι η παιδίατρος μου και μας σύστησε παιδοχειρουργό από εκεί.Μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι γιατί ο συγκεκριμένος χειρούργος ήταν αναπληρωτής διευθυντής με τρελή πείρα και πολύ λεπτολόγος.Κάναμε ολική αναισθησία και η επέμβαση δεν κράτησε πάνω από 20 λεπτά.Μετεγχειρητικά κάναμε πλύσεις με χαμομήλι, βάζαμε μια αλοιφή για 10 ημέρες και το παιδί γκρίνιαζε λίγο κατά την ούρηση για 2-3 ημέρες.Φυσικά δεν πληρώσαμε τίποτα γιατί το νοσοκομείο ήταν δημόσιο(εκτός από αυτά που δώσαμε μόνοι μας στον γιατρό χωρίς φυσικά να μας ζητήσει τίποτα).Εάν σε ενδιαφέρει, είχα ρωτήσει και σε παιδοχειρουργό στο METROPOLITAN μας είχε πει πως συνολικά θα μας στοίχιζε 1200? για νοσηλεία μισής ημέρας.

 

ΠΩΠΩ cHRISTIE... με σωζεισ πραγματικα... μηπωσ μπορεισ να μου πεισ τα στοιχεια του γιατρου αυτου? τωρα που καλοκαιριαζει λεγαμε να κανουμε την περιτομη ωστε να μπορει να εινια χωρισ πανα για καποιεσ μερεσ και να μην κρυωσει το παιδακι μασ...

 

και ειναι και το οικονομικο στην μεση...οποτε αν γινοταν να μασ αναλαβει θα ηταν θαυμα..

MZw9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 11 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...